انیمیشن افسانه موی تای: ۹ ساترا با دوبله فارسی - The Legend of Muay Thai: 9 Satra 2018

۵۰۲
۸۸٪
۷.۳
ساخت تایلند سال 2018 رده سنی ۱۳+

درباره انیمیشن افسانه موی تای: ۹ ساترا

انیمیشن افسانه موی تای: ۹ ساترا در سال 2018 در ژانر انیمیشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان The Legend of Muay Thai: 9 Satra از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان انیمیشن افسانه موی تای: ۹ ساترا

با آخرین امید "اوت" برای پس گرفتن شهر Ramthep، جایی که اکنون توسط Asura (نژاد غول پیکر) اشغال شده است، این پسر برای ماموریت تحویل 9 Satra، سلاح مقدس به شاهزاده Ramthep، هنر رزمی موی تای را آموزش دید. ..
پادشاهی عرفانی شهر Ramthep در محاصره شیطانی Yaksas است. شهروندان بی‌گناه Ramthep به رهبری لرد بی‌رحم خود Dehayaksa، تحت ظلم و ستم یاکسا مبارزه می‌کنند، تاریکی یاکسا در همه گوشه‌های پادشاهی گسترش می‌یابد. پیشگویی مردی که زیر ستاره مبارک لئو متولد شده است، مردی که می تواند از باستانی ترین سلاح استفاده کند، سنگی افسانه ای که نشان دهنده روح موی تای است. ساترا نهم. ژنرال پان در حال فرار از ارتش با ساترا نهم از طریق تونل مخفی در زیر اتاق تخت. همچنین مسئولیت او OTT است، یک بچه Paan که از یاکساهایی که دهکده او را ویران کردند نجات داده است. Paan که توسط ردیاب بی‌رحم BLACKJAGER تعقیب می‌شود، به سختی از طوفان شدید فرار می‌کند و ساترا نهم و بیبی اوت را از شر دشمنان Ramthep در امان نگه می‌دارد. سال‌ها می‌گذرد و اوت زندگی خود را در جزیره‌ای دورافتاده نوک آن زندگی می‌کند، جایی که او در هنر رزمی موی تای آموزش می‌بیند تا ماموریتی را که پاان سال‌ها پیش با تحویل این سلاح مقدس به شاهزاده رام‌تپ آغاز کرده بود، به پایان برساند. رسالت. همانطور که اوت سفر خود را به شهر Ramthep و با کمک سه دوست، Xiaolan، Red Azura و ta آغاز کرد. آنها با هم راهی سرزمین تاریک Ramthep شدند. ردیاب شیطانی Black Jagger با هدایت قدرت 9th Satra و اطمینان از انجام ماموریت خود، اوت Dehayaksa را در نبرد شکست می دهد، پیشگویی را برآورده می کند و شهر Ramthep را از کنترل یاکسا آزاد می کند. شاهزاده Ramthep تاج و تخت را می گیرد و دوره جدیدی از صلح به شهر Ramthep می رسد.

مایکت فیلم انیمیشن