استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gunship Helicopter Air Attack

Gunship Helicopter Air Attack

نسخه۳.۳۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۹
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۷
حجم۹۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده InfoSoft NI
‏‏ACE PILOT برای حمله هوایی جنگی هوایی آماده شوید!
‏با امتیاز 4.3 ستاره (☆☆☆☆) و بیش از 2 میلیون کاربر، Helicopter Simulator 3D: Gunship Battle Air Attack یکی از بهترین هلیکوپترهای هوایی نبرد است. بازی های هلیکوپتری تیراندازی هواپیمای نظامی VTOL که می خواهید پیدا کنید! ماموریت‌های جنگی هلیکوپتر توپچی اینجا هستند.

ویدئو معرفی بازی

‏هواپیمای VTOL نیروهای رقیب تهدید می‌کنند که از دریا به کشور حمله کرده و خط ساحلی را تصرف می‌کنند. ناوگان کشتی‌های جنگی و هلیکوپترهای کبرا به خشکی نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شوند و کشور را در معرض خطر واقعی حملات جنگی آپاچی، جنگ‌های هلی‌کوپتر قرار می‌دهند. فرمانده موقعیت خود را به عنوان صندلی توپچی جت های جنگنده به دست آورید در این حمله جنگی هوایی جنگی جنگی جنگی، یک بازی اکشن حمله جنگنده جنگی مدرن سه بعدی واقعی با ماموریت های خلبان آس با الهام از نبرد هوایی تاریخی درگیری های دریایی جنگ جهانی دوم PVP. . آیا ارتش ایالات متحده با هلیکوپترهای جنگی حمله می کند.
‏شما خلبان هلیکوپتر ارتش نیروهای کماندویی نیروی هوایی ایالات متحده در خط مقدم هستید. ماموریت شما این است که با هدف قرار دادن مهاجمان، آنها را متوقف کنید، بمب ها را شلیک کنید و آنها را از هلیکوپترهای جنگنده هوایی ساقط کنید. خلبان هلیکوپترهای ارتش تهاجمی جنگ هوایی.
‏آیا می توانید هواپیمای heli VTOL را به خوبی هدایت کنید؟ خلبان هلیکوپتر جت جنگنده کشتی جنگی را هدف قرار می دهد؟ آیا RPG را در نبرد هوایی شلیک می کنید؟ آیا واقعاً برای نیروی هوایی مناسب هستید؟ از حمله مسلحانه ارتش در این حمله جنگ هوایی لذت ببرید.
‏🔥زمان زیادی نیست! هم‌اکنون Helicopter Simulator 3D: Gunship Battle Air Attack 2021 را دانلود کنید و قهرمان نبرد هوایی جنگ جهانی هلی‌کوپتر شوید.
‏ویژگی‌ها:
‏🚁 شبیه‌ساز زندگی واقعی Fighter Jets
‏🚁 کنترل‌های حرکت تلفن
‏🚁 مدل های واقعی: آپاچی، هلی کوپتر، کشتی تفنگ، کشتی جنگی و هلیکوپترهای ارتش ایالات متحده.
‏🚁 3 سطح دشواری
‏🚁 کنترل هواپیمای فیزیک واقعی
‏🚁 چندین سلاح: شلیک RPG، مسلسل، تیرانداز از خفا ، و بیشتر…
‏🚁 محیط جنگی شدید! شبیه ساز هلیکوپتر تفنگدار ارتش ایالات متحده.
‏چگونه بازی کنیم؟
‏1. هلیکوپتر را با چرخاندن تلفن خود کنترل کنید
‏2. در هلی جت های جنگنده حرکت کنید و به دشمنان نشان داده شده در رادار نزدیک شوید
‏3. دشمن را هدف قرار دهید
‏4. نبرد هوایی به هر چیزی که حرکت می کند حمله کنید: رقبای خود را بکشید - به مسلسل، موشک های RPG و بمب شلیک کنید. جنگ هوایی به شما بستگی دارد.
‏5. کشتی‌ها، قایق‌های تفنگدار و دیگر آپاچی‌ها و هلیکوپترهای هلی‌کوپتر دشمن را غرق کنید تا از سطوح عبور کنید
‏6. مراقب باش! رقبای شما می توانند شلیک کنند! تمام تلاش خود را برای فرار از حملات آنها انجام دهید
‏🔥آیا شما آماده هستید که قهرمان ملل جدید باشید؟ Helicopter Simulator 3D: Gunship Battle Air Attack را دانلود کنید و بیایید ببینیم در این بازی پرواز هلیکوپتر چه چیزی دارید!!! کنترل های عالی و نبرد هیجان انگیز دشمن، این به راحتی یکی از بهترین بازی های تیراندازی جنگی است که تا به حال بازی کرده اید. با هلیکوپترهای دیگر بجنگید، حرکت کنید، دنبال کنید، ضربه بزنید و بکشید. در این بازی خلبانی هلیکوپتر ارتش سه بعدی فقط یک نفر می تواند برنده باشد! US Army Chopper Games 2021.
‏💥 تنوع گسترده ای از سلاح های AC 130
‏بالگرد جنگنده VTOL شما به خوبی با 3 نوع مختلف مهمات (مسلسل، موشک هوا به زمین، RPG و ساید وایندر ضد هوایی) مجهز است. موشک). شما باید عاقلانه سلاح ها را کنترل کنید زیرا این یک شبیه ساز هرج و مرج جنگ است، به این معنی که لحظات شدید و دشمنان برتر وجود خواهد داشت که به بهترین مهارت های تیراندازی جت فایتر شما نیاز دارند. پرواز هلی کوپترهای جنگ هوایی در این بازی شبیه ساز هلیکوپتر جدید!
‏💣 مراقب باشید! خطر همه جا هست!
‏رادار را در این بازی تیراندازی ضد حمله نبرد هوایی بررسی کنید تا نبردها را پیش بینی کنید. در این بازی نبرد انفرادی سلاح، شما باید به توپخانه کشتی جنگی، تانک ها، سربازان، برجک ها و کمپ اصلی دشمن ضربه بزنید تا در نبرد پیروز شوید. با حمله جنگنده ارتش ایالات متحده دفاع کنید.
‏🔥فقط بهترین جت های جنگنده - خلبانان هلیکوپتر آپاچی می توانند از سخت ترین جنگ آسمان جان سالم به در ببرند! آیا شما یکی از آنها هستید؟ منتظر نباشید، اکنون دانلود کنید، به نیروهای ویژه نیروی هوایی بپیوندید و ببینیم آیا آن را در خود دارید یا خیر. بازی هلی کوپتر جدید ما 2021 را بازی کنید و لذت ببرید!
‏‏تغییرات رابط کاربری.
‏ماموریت ها اضافه شد.
‏آرسنال اضافه شد.

نظرات و امتیاز ها

۲۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر عاشق تنها
٢٩ مهر ١٤٠٢

‏✓ عالی ‏✗ نداره خیلی خوب باتشکر عباس حسینی از چاه شماره 4

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر مسلم سلطانی
١٧ دی ١٤٠١

خیلی خوبه بازی هلکپترو زیاد کنید ممنون

میپسندم۱۸ نمیپسندم۶
عکس کاربر POLICE
٢٣ مرداد ١٤٠٢

خداییش ب اینم می گید بازی !!؟ ازش تعریفم میکنید!؟ بازی ندیدی هنوز توی پروفایلم ببینید اونا کجا اینا کجا

میپسندم۳ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده