استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Helicopter Gunship Strike

Helicopter Gunship Strike

نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۷
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۱۴
حجم۵۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Torque Gamers
‏آماده پرواز هواپیماهای نظامی بر فراز اردوگاه پایگاه دشمن باشید که مسلح به اسلحه های ضد هوایی ، موشک انداز و هواپیماهای حرفه ای هوایی باشد. پرواز هلیکوپتر مسلح ارتش ایالات متحده مسلح به مسلسل های سنگین ، موشک های هدایت شده و یک خلبان کلاس ACE. بازی هلیکوپتر Gunship Strike Air Cavalry خلبان جدیدترین اقدام بسته بندی شده بالگرد مسلحانه بازی 3D.
‏اگر عاشق جنگ جهانی دوم یا بازی های پایه ارتش با تیراندازی و حمله به اردوگاه های ارتش دشمن هستید. سپس شما باید به نیروی هوایی ایالات متحده بپیوندید ، آماده شوید تا با هلیکوپتر مسلح کبرا خود را به ناوگان دریایی دشمن حمله کنید. در داخل کابین خلبان هواپیماهای نظامی بنشینید تا به اردوگاه نیروهای دشمن در بیابان یا اقیانوس پرواز کنند. بازی شگفت انگیز ترین بازی هلیکوپتر نبرد اسلحه به صورت رایگان بازی کنید. هواپیماهای جنگنده دشمن و قایق ناوشکن را به زمین بزنید. برخی از مهارت های واقعی خلبان پرواز را با بازی بالگردهای مسلح نشان دهید ، از مسلسل سنگین و موشک آتش نشانی استفاده کنید که از امضای گرما پیروی می کنند. پیاده نظام دشمن را با مهارت پرواز واقعی هلیکوپتر خود در بازی جنگ جهانی روز مدرن نابود کنید. حمله به خطرناک ترین گروه تروریستی که در حال جمع آوری سلاح های درجه نظامی برای حمله به شهر شما هستند را راه اندازی کنید.
‏مارشال هوایی از شما می خواهد که اینتل را جمع کنید و مدارکی را جمع کنید ، اما شما توسط نیروهای ناوگان دشمن درگیر شدید. درگیر جنگ های هیجان انگیز جنگ جهانی شوید. جایی که شما به عنوان بازمانده تنها در مقابل تمام ارتش می جنگید. به عنوان توپچی ارتش در میدان جنگ بازی کنید و اردوگاه های دشمن ، تانکر سوخت ، اسلحه های ضد هوایی و موارد دیگر را از بین ببرید. برخی از قدرتمندترین ماشینهای جنگی را که توسط ارتش آمریکا ساخته شده اند ، پرواز کنید. استراتژیک اسلحه های قدرتمند و موشک های ویرانگر خود را به هلاکت انبوهی از دشمنان در سراسر جهان شلیک کنید. هلیکوپتر جنگی خود را با دقت راهنمایی کنید و پایگاههای نظامی دشمن را در بزرگترین تجربه جنگی جهان تخریب کنید! برای حمله به ماشینهای پیاده نظام دشمن و ناوگان دریایی به گرد و غبار ، اسلحه را پرتاب کنید. در این بازی اکشن هلیکوپتر نظامی ، تاکتیک ها ، مهارت های پرواز و میزان صحیح بی رحمانه را ترکیب می کند!
‏به عنوان آخرین امید در این جدیدترین بازی اکشن جنگی اسلحه بازی کنید ، برای نابود کردن کشتی ها و تانک های دشمن در بازی جنگ جهانی جدید آماده شوید. کار خود را به عنوان خلبان ارتش در این بازی اکشن جدید هلیکوپتر نبرد شروع کنید.
‏امکانات:
‏بهترین بازی اکشن هلیکوپتر نظامی در بیابان و اقیانوس
‏کنترل صاف برای بازی هلیکوپتر نبرد مسلحانه
‏برنده جنگ نبرد با دشمن و ناوشکن دریایی دشمن شوید
‏پرواز هلیکوپتر مسلح و شلیک گلوله و موشک در اردوگاه پایگاه تروریستی
‏از پرواز با هلیکوپتر با کنترل های صاف در نبرد لذت ببرید
‏درگیر بازی جدید جنگ جهانی با هلیکوپتر نبرد اسلحه شوید

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ReZAZANGANH
٢٨ اردیبهشت ١٤٠٢

خوبه موردقبول است زنگانه

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر ..A m
٢٥ مرداد ١٤٠٢

میتون گفت خوبه بازیش

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر reza kaka
٢٥ خرداد ١٤٠٢

بازیش افتضاحه کنترلش خیلی بده

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده