استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gunship Helicopter War game

Gunship Helicopter War game

نسخه۲.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۱
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۸
حجم۶۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Akheer Studio
‏‏بازی Gunship Helicopter War واقع گرایانه ترین و همهجانبه ترین بازی اکشن هلیکوپتر جنگی سه بعدی است. این نبرد هلیکوپتر حمله مسلحانه بر روی خطرناک ترین تروریست ها، حمله هوایی تسلیحاتی و له کردن آنها را اکنون! بازی‌های مبارزه با هلیکوپتر جنگی سه بعدی، بازی‌های جنگی هیجان‌انگیز هستند. حالت های مختلفی از هلیکوپترهای جنگی وجود دارد.
‏هلیکوپترهای تهاجمی آپاچی دشمن به سرعت در حال سازماندهی هستند و شما باید علیه این کشتی جنگی هوایی هلیکوپتری تلافی کنید. آنها توپخانه جنگی هلیکوپترهای جنگی بسیار بزرگی دارند. بنابراین، همیشه برای بازی جنگی هلیکوپتر برای دفاع از سرزمین مادری خود آماده شوید. جنگ هلیکوپترهای تفنگدار اساساً بازی های اکشن هلیکوپتری و نبرد بین هلیکوپترهای تهاجمی نظامی هستند. بازی های هلیکوپتر حمله نظامی کشتی تفنگی خیلی آسان نیست، شما به بهترین دقت هدف برای حمله هوایی هلیکوپتر جنگی نیاز دارید. در اینجا می‌توانید از آتاک د هلیکوپتر برای دفاع از نبرد هلیکوپترهای تهاجمی مسلح لذت ببرید. تمام هلیکوپترهای بمب افکن مجهز به تانک، موشک انداز، هواپیماهای بدون سرنشین و مقدار بسیار زیادی مهمات از جمله مسلسل و موارد دیگر برای جنگ های هلیکوپتری. سعی کنید در این نبرد هلیکوپترهای جنگی، دشمن را از بین ببرید و نبردهای بازی های اکشن هلیکوپتر را فتح کنید.
‏شما قدرتمندترین هلیکوپترهای جنگی حمله آپاچی را برای نبرد با دشمن خود خواهید یافت.
‏بازی جنگی هلیکوپتر تفنگدار شما را در این بازی قرار می دهد. صندلی بمب افکن هلیکوپتر قدرتمندترین هلیکوپترهای رزمی. به طور استراتژیک مسلسل های قدرتمند و موشک های ویرانگر خود را شلیک کنید تا انبوهی از دشمنان را در سراسر جهان بکشید. این حمله هلیکوپتر تهاجمی تسلیحاتی در ماموریت های چالش برانگیز guerras de helicopteros تشکیل شده است. نبرد هلیکوپتر رزمی خود را با دقت راهنمایی کنید و پایگاه های نظامی دشمن را در بزرگترین تجربه بازی مبارزه با هلیکوپتر در جهان نابود کنید! نبرد هلیکوپترهای تفنگدار ترکیبی از تاکتیک ها، مهارت های پرواز و مقدار مناسبی از بی رحمی ها در این بازی اکشن هلیکوپتر نظامی است!
‏به یک خلبان هلیکوپتر جنگی تبدیل شوید و در ماموریت های نبرد هوایی در سراسر جهان شرکت کنید. بازی های مبارزه با هلیکوپتر می توانند تجربه واقعی حمله بمب افکن هلیکوپتر را با بازی های رزمی هلیکوپتر کشتی تفنگ به شما ارائه دهند. بازی‌های تیراندازی با هلیکوپتر جنگی به شما تجربه هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیزی از حمله به هلیکوپتر با جنگ‌های نبرد ارتش را می‌دهد.
‏بازی جنگی هلیکوپتر تفنگدار: ویژگی‌های بازی هلیکوپتر:
‏* هلیکوپترهای جنگی مختلف برای حمله به هلیکوپتر
‏ >* کنترل های صاف برای نبرد با هلیکوپترهای تفنگدار
‏* گزینه های آتش استراتژیک در حمله هوایی جنگنده
‏* کنترل های ناوبری روی صفحه نمایش برای حرکت شبیه ساز هلیکوپتر
‏* بازی آفلاین هلیکوپتر جنگی رایگان
‏* رابط کاربری پسند حمله جنگنده< br>
‏برای تکمیل ماموریت های خود در این حمله هلیکوپتری، از میان انواع هواپیماهای دوار و بال ثابت VTOL انتخاب کنید. بازی‌های نبرد هوایی بالگردهای جنگی به بهترین بازی‌های نبرد با هلیکوپتر با استراتژی هدف‌گیری نیاز دارند. انواع مختلفی از ماموریت ها وجود دارد که در آنها با بازی های جنگی تهاجمی مدرن مبارزه خواهید کرد. مراقب هلیکوپترهای حمله نظامی دشمن باشید که می آیند شما را ساقط کرده و کمپ های پایه ارتش شما را نابود کنند. بازمانده سرزمین مادری خود شوید و تمام تهدیدات هلیکوپترهای حمله نظامی علیه کشور خود را از بین ببرید. مدیریت یک پرواز با استفاده از ویژگی‌های بازی‌های هلیکوپتر جنگی به نوعی دشوار است.
‏‏رفع اشکالات
‏کنترل های پیشرفته

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مجتبی
١٣ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ خیلی عالی ‏✗ فقط کنترل هلی کوپتر کمی ضعیف

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر اردشیر
٢٤ مهر ١٤٠١

بسیار این بازی عالی است

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر هديه رمیزپور
١٩ خرداد ١٤٠٢

خوبه

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده