استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی فکری
Troll Face Quest: Unlucky

Troll Face Quest: Unlucky

نصب در حال دریافت
نسخه۲۲.۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۳۰
تعداد دانلود۴۶ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۸۱۶
حجم۶۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Spil Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏بازی ماجرایی جالب در سبک 'اشاره و کلیک' که در آن باید به ترول ها کمک کنید به حقشان برسند!
‏این بازی پر است از جک های معمایی در فضایی که شما را با ماجراهای ترول ها درگیر میکند و ترکیبی است از بازی های سبک 'اشاره و کلیک' و 'فرار از اتاق'.

ویدئو معرفی بازی

‏ضمنا مراحل اضافی نیز به بازی اضافه شده اند که میتوانید آنها را دانلود کنید.
‏آیا شما هم جزء آنهایی هستید که پایان خوش فیلم ها و بازی ها را زیر سوال میبرید؟ فکر میکنید هیچ چیز جالب تر از یک اتفاق احمقانه یا یک شوخی نیست که تبدیل به جدی شود؟ اگر این طور است باید بگوییم این بازی جایی است که در آن با موارد مشابهی در ماجراهای ترولی روبرو خواهید شد. کسانی که عاشق بازی های سبک فرار هستند نیز میتوانند از این بازی لذت ببرند چون این بازی رویکردی متفاوت را در سبک بازی های فرار اتخاذ کرده است: شما یک سری کاراکتر زمخت و بی ادب را به سمت فرجام ناگوارشان هدایت میکنید و همه را به خنده میاندازید!
‏در هر مرحله از این بازی یک ترول بدشانس دارید که باید او را با چند لمس ساده (هر چه کمتر بهتر) به سمت بدشانسی هایش هدایت کنید. البته با معماهای کوچکی نیز روبرو میشوید که باید از قدرت استدلال تان برای حل آنها استفاده کنید. ترول ها در واقع شکلک های مضحکی هستند که استفاده از آنها در اینترنت باب شده است. در این بازی تمام ترول ها با رنگ سیاه و قهوه ای طراحی شده اند و شوخی های بازی معمولا خشن هستند ولی در انها خشونت محض یا زیادی وجود ندارد.
‏این بازی را میتوان ترکیبی از بازی های فکری در سبک 'اشاره و کلیک' و 'فرار از اتاق' با حضور ترول ها و اتفاقات مضحک دانست.
‏ویژگی ها:
‏- رایگان
‏- دارای 33 مرحله بسیار جالب و دو مرحله مخفی
‏- گرافیک بسیار زیبا
‏- امکان انجام بازی تنها با لمس صفحه نمایشگر
‏- ترجمه شده به زبان های مختلف
‏- امکان دستیابی به کلیدهای مخفی ترول ها
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Various bug fixes and performance optimizations.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده