استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Princess Juliet Castle Escape

Princess Juliet Castle Escape

نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۱۲/۱۶
تعداد دانلود۴۱ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۱۱
حجم۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده PrincessJulietOfficial
‏‏این بازی جزو یکی از بهترین بازی هاست و یک بازی جادویی سرگرم کننده از پرنسس جولیت است که به شما آن را پیشنهاد می کنم . جولیت یه دختر معمولی است , او یک جادویی پیدا می کند که تمام دنیا به کلی تغییر می کند ! حالا پرنسس جولیت کمی در این کار به چالش کشیده شده و شما باید به اون کمک کنید تا سرنوشتی که رقم زده تغییر کند .

ویدئو معرفی بازی

‏به پرنسس جولیت بپیوندید تا در سفر اش به او کمک کنید که از قصر فرار کند . شما باید راهی پیدا کنید که پرنسس جولیت را از دست زندانیان بد نجات دهید .
‏وقتی پرنسس جولیت با پشتکار و طرح های دختر کوچولو از قصر فرار کرد
‏, سعی کنید که با بازی دوست داشتنی که دارید راه فرار را پیدا کنید .
‏فکر کنید که توی جعبه چه چیزهایی برای فرار پرنسس جولیت پیدا می شود .همه ی آیتم هایی که قایم شده است را جمع کنید و آن ها را پیداکنید و پازل ها را حل کنید . این بازی همه ی عنصرهایی که برای یه بازی پرنسسی عالی می خواهید را دارد : صداهای بامزه , گرافیک رنگارنگ و بازی ای برای به چالش کشیده شدن .
‏‏این بازی یکی از شگفت انگیز ترین و جادویی ترین بازی ها با پرنسس جولیت است ! پرنسس جولیت یه دختر معمولی است که او یه جادویی پیدا می کند که زندگی اش را تغییر می دهد! حالا, پرنسس جولیت باید با چند تا چالش که برای او رقم خورده روبه رو بشود تا از سرنوشت اش فرار کند .
‏به پرنسس جولیت ملحق بشوید تا از قصر فرار کند . پرنسس جولیت باید از قصر بیرون برود , چون زندان بان ها و ترول های بدی در انتظار دیدن او هستند .
‏لطفا بازی princess juliet Escape را با نظرهای بی شمارتان ترکیب کنید . پیچیدگی , طرحی عالی برای یک دختربچه از ویژگی های این بازی است . پس این بازی دوست داشتنی را انجام دهید . فکر کنید که توی جعبه چه چیزهایی است , آیتم های قایم شده را پیدا کنید و پازل ها را بچینید . از عناصر این بازی زیبا = صداها, گرافیک بالا و بازی ای برای به چالش کشیده شدن .

نظرات و امتیاز ها

۱۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آنیسا روحانی
١٩ مرداد ١٤٠٢

اولین بازی خوبی نیست

میپسندم۲ نمیپسندم۵
عکس کاربر hana70
٩ مرداد ١٤٠٢

‏✗ اونجایی که داخل کتابخونه هست مربع کجا هست عالی

میپسندم۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر من این بازی رو۱۰سال داشتم
٢٠ تیر ١٤٠٢

به این بازی تبریک میگم خیلی خوب بود

میپسندم۸ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده