استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Family GPS tracker KidsControl

Family GPS tracker KidsControl

نسخهk۵.۳.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۲۸
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۲۴
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده KidControl Dev.
‏‏برنامه ایمنی شخصی مکان اعضای خانواده شما را ردیابی می کند. این رایگان است!
‏ساعت هوشمند GPS فرزندتان را وصل کنید و به اتفاقات اطراف گوش دهید.
‏هنگامی که فرزندتان به خانه، مدرسه یا هر مکانی که تعیین می‌کنید، هشدارهای خودکار دریافت کنید. b> در مواقع اضطراری، از دکمه SOS برای ارسال هشدار کمک استفاده کنید. تاریخچه مکان امروز و دیروز را مرور کنید و از گپ خانوادگی استفاده کنید.
‏Kids Control موقعیت یاب GPS حتی در پارکینگ زیرزمینی نیز می تواند مکان یابی کند! هنگامی که باتری تلفن کم است، هشدار دریافت کنید، بنابراین می توانید شارژ تلفن را یادآوری کنید. به مکان فرزندتان بروید و گوشی گم شده یا دزدیده شده را جستجو کنید. مناطق خطرناک را برای دریافت هشدار هنگام ورود فرزندانتان به آن‌ها تنظیم کنید.
‏در نسخه Premium، ویژگی Blackbox را فعال کنید - ضبط داده‌های جغرافیایی زمانی که اینترنت خاموش است.
‏Wonlex را وصل کنید. ساعت هوشمند کودک و لذت بردن از عملکرد بهتر. این برنامه از مدل‌های ساعت‌های GPS کودکانه پشتیبانی می‌کند: Q50، Q80، Wokka Watch Q50، Smart Pet Tracker و بسیاری دیگر!
‏می‌توانید گزارش نحوه فرزندتان را ببینید. در حال استفاده و شارژ کردن تلفن خود است. ردیاب جی‌پی‌اس Kids Control دارای مصرف هوشمند باتری است، بنابراین فقط از 1 تا 7 درصد باتری در طول روز استفاده می‌کند.
‏دیگر لازم نیست فرزندتان را با «کجایی هستی؟» اذیت کنید. تماس‌ها یا پیامک‌ها.
‏تلفن‌ها و آیفون‌های Android را با Family Locator Kids Control بیابید!
‏Family locator Kids Control یک برنامه قابل اعتماد برای ردیابی تلفن‌های همراه و ساعت‌های هوشمند GPS کودکان است.
‏برنامه فرزندپروری GPS KidsControl تلفن شما را به ابزاری برای نظارت بر استفاده از تلفن و ردیابی مکان و ایمنی تبدیل می کند. چه کسی می‌داند، حتی ممکن است رابطه شما با فرزندانتان را بهبود بخشد!
‏برای دریافت هشدارهای خودکار زمانی که فرزندتان به جایی می‌رسد، مکان‌ها (حصارهای جغرافیایی)، مانند مدرسه و خانه را ایجاد کنید. وقتی فرزندتان وارد این مناطق می‌شود یا از آن خارج می‌شود، تلفن شما اعلانی دریافت می‌کند.
‏وقتی سطح باتری تلفن به زیر 15 درصد می‌رسد، ردیاب جی‌پی‌اس KidsControl هشدارهایی درباره این تلفن ارسال می‌کند، و می‌توانید به فرزندتان یادآوری کنید که گوشی را شارژ کند. .
‏گزارش باتری و اینترنت به شما نشان می‌دهد که تلفن چند بار شارژ می‌شود، چقدر سریع تخلیه می‌شود و چه زمانی قطع می‌شود. می‌توانید از این اطلاعات برای تشخیص اینکه کودکتان به رختخواب می‌رود و بیدار می‌شود، استفاده کنید. همچنین می‌توانید پایداری سیگنال اینترنت را در دو روز گذشته ببینید.
‏برای ارائه مختصات دقیق، تلفن باید سرویس موقعیت مکانی را فعال کرده باشد. Wi-Fi فعال دقت را به 30 افزایش می‌دهد. -100 فوت و در داخل ساختمان کار می کند. موقعیت مکانی GPS دقت 30 تا 150 فوتی دارد، فقط در فضای باز.
‏وقتی ردیابی GPS و موقعیت مکانی Wi-Fi خاموش یا در دسترس نیست، مکان یاب خانواده KidsControl مکان تلفن را با مختصات LBS برج های GSM تعیین می کند.
‏KidsControl یک راه حل جاسوسی یا نظارت مخفی نیست و برنامه را نمی توان از راه دور یا مخفیانه نصب کرد. برای پیوستن به این سرویس، کاربر باید خودش برنامه را نصب کند و کد دعوت کاربر دعوت‌کننده را وارد کند.
‏کاربران این گزینه را دارند که اشتراک‌گذاری مکان را برای مدتی متوقف کنند یا از حساب خود خارج شوند یا برنامه را به طور کامل حذف کنند.
‏ برنامه در برنامه ها قابل مشاهده است. کاربران می‌توانند مکان را فقط در یک حساب به اشتراک بگذارند.
‏برای راه‌اندازی ساعت‌های هوشمند نوزاد GPS، مجوز پیامک لازم است.
‏اگر برای راه‌اندازی برنامه به کمک نیاز دارید یا سؤال/پیشنهاد دارید، می‌توانید با فناوری ما تماس بگیرید. به طور مستقیم از بخش راهنما در برنامه پشتیبانی کنید. یا به ما ایمیل بزنید help@kid-control.com.
‏به Premium ارتقا دهید و دریافت کنید:
‏تعداد نامحدود مکان (فقط 2 مکان را می توان در نسخه رایگان)، 2 هفته سابقه موقعیت مکانی (به جای 2 روز)، ضبط کننده بلک باکس پرواز به شما امکان می دهد مسیر را در زمانی که اینترنت در دسترس نیست ضبط کنید.
‏می توانید بشنوید که در اطراف ساعت GPS چه خبر است. هیچ تبلیغی در Premium وجود ندارد.
‏‏روشی بهبودیافته برای اتصال ساعت‌های GPS کودکان با استفاده از اسکنر QR. دسترسی به دوربین مورد نیاز خواهد بود.

نظرات و امتیاز ها

۲۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر seyyed
١٨ آبان ١٤٠١

چراوقتی نصب تموم شد به هیچ عنوان نمیشه وارد برنامه شد؟

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر 🤍elena🖤
٤ فروردین ١٤٠٢

‏✗ نمیاره بدترین بازی

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر 666
٥ خرداد ١٤٠٣

نمیاره

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده