خانه برنامه سیر و سفر
My Location: GPS Maps, Share & Save Locations

My Location: GPS Maps, Share & Save Locations

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Andev
‏‏با دانلود My location maps می توانید موقعیت مکانی خود، نقشه جهان، مقصد مورد نظر و آدرس ها را ببینید و سفرهای خود را مدیریت کنید! همین الان این برنامه را کاملا رایگان دانلود کنید!
‏ به راحتی در هر کجای دنیا که هستید با اطمینان حرکت کنید، چه در مسافرت باشید، چه در شهر خود و یا یک توریست. برای آدرس سایت های مختلف، مقصدها و... و یا برای پیاده روی، دوچرخه سواری و... برنامه ریزی کنید.
‏ ذخیره لوکیشن:
‏ تنها با دو کلیک ساده مکانی که می خواهید را روی نقشه پیدا و ذخیره کنید. آن ها را نشانک گذاری کرده و برای آنها عنوان اضافه کرده و شرح بزنید.
‏ فایل های KML / GPX/ GEOJSON را وارد کرده و یا خروجی بگیرید و تمام فرمت های جغرافیایی محبوب مانند KML, GPX, و GEOJSON پشتیبانی می کند.
‏ لوکیشن لایو:
‏ موقعیت مکانی فعلی خود را به صورت آنلاین با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.
‏ نقشه جی پی اس:
‏ موقعیت فعلی خود را به راحتی روی نقشه مشاهده کنید. مکان های نزدیک و موقعیت ها مانند: کافه ها، شرکت ها، مراکز خرید و...
‏ لوکیشن:
‏ موقعیت فعلی شما در نقشه با طول و عرض جغرافیایی
‏ محل جستجو شده:
‏ ذخیره مکان های جستجو شده را فعال کنید تا بعدا مسیرهایی که قبلا رفته اید را ببینید.
‏ آدرس فعلی
‏ آدرس و خیابانی که در حال حاضر هستید را مشخص کنید و تا در شهرهای دیگر گم نشوید.
‏ ویجت
‏ در صفحه اصلی خود به راحتی وارد مکان های مورد علاقه خود شوید و با یک کلیک ساده مسیر خود را در از خانه و یا محل کار ببینید.
‏ مسیرها:
‏ به هر جایی که می خواهید بروید دقیق ترین و کوتاه ترین راه را انتخاب کنید تا به مقصد برسید. چه پیاده باشید، دوچرخه سوار و یا راننده.
‏ اشتراک گذاری:
‏ مکان فعلی خود و یا هر موقعیتی که می خواهید را با دیگران به اشتراک بگذارید
‏ با استفاده از این برنامه به راحتی به هرجایی که می خواهید بروید، در سریعترین و کوتاه ترین مسیر موجود! همین الان دانلود کرده و مسیرهای پیش روی خود را ببینید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟