استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Find my kids: Location Tracker

Find my kids: Location Tracker

نسخه۲.۷.۵۲-google
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۰۸
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۹۸
حجم۴۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده GEO TRACK TECHNOLOGIES INC

تامین امنیت همیشگی کودکان

 

کودکانم را پیدا کن' یک مکان‌یاب GPS برای حفاظت کودک و کنترل والدین است. شما می‌توانید اپلیکیشن و یا ساعت GPS ما را برای دنبال کردن گوشی موبایل کودک‌تان نصب کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏ 'کودکانم را پیدا کن'با در نظر گرفتن امنیت فرزند شما طراحی شده است. ویژگی‌های منحصر به فرد اپلیکیشن به شما این اطمینان را می‌دهد تا با کودک خود زمانی که همراه شما نیستند و یا به تماس شما پاسخ نمی‌دهند، به طور امن ارتباط برقرار کنید. این اپلیکیشن شباهت های زیادی نیز به برنامه find my device گوگل دارد که گوشی گم شده شما را پیدا می کند.

‏ با استفاده از مکان یاب GPS – مکان کودک خود و تاریخچه حرکاتش در طول روز را روی نقشه دنبال کنید. اطمینان حاصل کنید که کودک شما می‌بایست در مکانی که باید باشد و در جاهای پرخطر نیست.

‏ گوش دادن – هر آنچه در اطراف کودک شما در حال رخداد است را بشنوید تا از وضعیت او و اطرافیانش اطمینان حاصل کنید.

‏ سیگنال (فراخوانی) بلند – زمانی که مکان‌یابی کودکتان دشوار است و یا در حالت سکوت قرار دارد و آنها پاسخگو نیستند، شما می‌توانید آنها را از طریق اعلان بلند، صدا کنید.

‏ کنترل اپلیکیشن – از تمامی برنامه‌هایی که در مدرسه در حال استفاده هستند به علاوه مدت زمان استفاده‌شان، اطلاع حاصل کنید. حال می‌توانید متوجه شوید چه چیزی آنها را از توجه به کلاس درس پرت می‌کند.

‏ کنترل امنیت – زمان رسیدن فرزندتان به مدرسه را چک کنید! اعلان رسیدنشان به مدرسه، خانه و مکان‌های دیگر را دریافت کنید. تعدادی از مکان‌های مشخص را هر زمان که دوست دارید برای امنیت بیشتر اضافه کنید.

 

‏ بهترین برنامه برای کنترل کودکان

‏ چک کردن باتری – وضعیت شارژ تلفن همراه کودک خود را چک کنید؛ به آنها یادآوری کنید تا تلفن خود را شارژ کنند.

‏ چت گروهی – با کودک خود در برنامه ما به راحتی چت کنید! استیکرهای خنده دار برای تفریح بیشتر و با استانداردهای موجود در پیام‌رسان برنامه موجود می‌باشند.

‏ مکان یاب 'کودکم را پیدا کن' تنها برای امنیت خانواده و کنترل والدین طراحی شده است. این برنامه قابل نصب روی موبایل، بدون آگاهی فرزندان امکان پذیر نیست، استفاده از این برنامه تنها با تایید واضح کودکان امکان پذیر است. اطلاعات شخصی طبق قوانین و سیاست GDPR ذخیره می‌شود. ما به امنیت و حریم شخصی اطلاعات شما اهمیت می‌دهیم.

‏ شما می‌توانید از تمامی ویژگی‌های سرویس، در دوره آزمایشی، پس از اتصال به دستگاه کودکتان، به طور رایگان استفاده کنید. پس از پایان دوره آزمایشی، شما قادر خواهید بود مکان کودک خود را به صورت آنلاین مشاهده کنید. پس از اتمام آن شما باید حق عضویت پرداخت کنید. در پایان باید بگوییم برای برخورداری از قابلیت های مشابه می توانید سری هم به برنامه گوگل فمیلی لینک بزنید.

‏ برنامه 'مکان یاب کودک' از شما مجوزهای زیر را درخواست خواهد کرد:

‏ دسترسی به دوربین و عکس‌ها - برای تصویر کودک

‏ دسترسی به مخاطبین – برای ایجاد دفترچه تلفن و تماس در ساعت GPS

‏ دسترسی به میکروفون - برای فرستادن پیام صوتی در چت ها

نظرات و امتیاز ها

۱۹۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۰۹۳۶۷۷۳۸۱۹۰
١٨ فروردین ١٤٠٣

‏✓ لطفا ‏✗ ذهن خود غذا خوردن در مورد این

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر hemn
٢٥ اسفند ١٤٠٢

‏✓ صوت ‏✗ هزینه یورویی درکل خوب

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر 🖤🌑🐜🎱
١٢ دی ١٤٠٢

عالی اما نه خوبه نه بد چون مامان و بابام با این منو پیدا میکنه 😑

میپسندم۶ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده