خانه برنامه سبک زندگی
Find My Kids: Child Cell Phone Location Tracker

Find My Kids: Child Cell Phone Location Tracker

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۴
حجم۴۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده GEO TRACK TECHNOLOGIES INC
‏‏'کودکانم را پیدا کن' یک مکان‌یاب GPS برای حفاظت کودک و کنترل والدین است. شما می‌توانید اپلیکیشن و یا ساعت GPS ما را برای دنبال کردن گوشی موبایل کودک‌تان نصب کنید.
‏ 'کودکانم را پیدا کن'با در نظر گرفتن امنیت فرزند شما طراحی شده است. ویژگی‌های منحصر به فرد اپلیکیشن به شما این اطمینان را می‌دهد تا با کودک خود زمانی که همراه شما نیستند و یا به تماس شما پاسخ نمی‌دهند، به طور امن ارتباط برقرار کنید.
‏ با استفاده از مکان یاب GPS – مکان کودک خود و تاریخچه حرکاتش در طول روز را روی نقشه دنبال کنید. اطمینان حاصل کنید که کودک شما می‌بایست در مکانی که باید باشد و در جاهای پرخطر نیست.
‏ گوش دادن – هر آنچه در اطراف کودک شما در حال رخداد است را بشنوید تا از وضعیت او و اطرافیانش اطمینان حاصل کنید.
‏ سیگنال (فراخوانی) بلند – زمانی که مکان‌یابی کودکتان دشوار است و یا در حالت سکوت قرار دارد و آنها پاسخگو نیستند، شما می‌توانید آنها را از طریق اعلان بلند، صدا کنید.
‏ کنترل اپلیکیشن – از تمامی برنامه‌هایی که در مدرسه در حال استفاده هستند به علاوه مدت زمان استفاده‌شان، اطلاع حاصل کنید. حال می‌توانید متوجه شوید چه چیزی آنها را از توجه به کلاس درس پرت می‌کند.
‏ کنترل امنیت – زمان رسیدن فرزندتان به مدرسه را چک کنید! اعلان رسیدنشان به مدرسه، خانه و مکان‌های دیگر را دریافت کنید. تعدادی از مکان‌های مشخص را هر زمان که دوست دارید برای امنیت بیشتر اضافه کنید.
‏ چک کردن باتری – وضعیت شارژ تلفن همراه کودک خود را چک کنید؛ به آنها یادآوری کنید تا تلفن خود را شارژ کنند.
‏ چت گروهی – با کودک خود در برنامه ما به راحتی چت کنید! استیکرهای خنده دار برای تفریح بیشتر و با استانداردهای موجود در پیام‌رسان برنامه موجود می‌باشند.
‏ بهترین برنامه برای کنترل کودکان
‏ مکان یاب 'کودکم را پیدا کن' تنها برای امنیت خانواده و کنترل والدین طراحی شده است. این برنامه قابل نصب روی موبایل، بدون آگاهی فرزندان امکان پذیر نیست، استفاده از این برنامه تنها با تایید واضح کودکان امکان پذیر است. اطلاعات شخصی طبق قوانین و سیاست GDPR ذخیره می‌شود. ما به امنیت و حریم شخصی اطلاعات شما اهمیت می‌دهیم.
‏ شما می‌توانید از تمامی ویژگی‌های سرویس، در دوره آزمایشی، پس از اتصال به دستگاه کودکتان، به طور رایگان استفاده کنید. پس از پایان دوره آزمایشی، شما قادر خواهید بود مکان کودک خود را به صورت آنلاین مشاهده کنید. پس از اتمام آن شما باید حق عضویت پرداخت کنید.
‏ برنامه 'مکان یاب کودک' از شما مجوزهای زیر را درخواست خواهد کرد:
‏ دسترسی به دوربین و عکس‌ها - برای تصویر کودک
‏ دسترسی به مخاطبین – برای ایجاد دفترچه تلفن و تماس در ساعت GPS
‏ دسترسی به میکروفون - برای فرستادن پیام صوتی در چت ها
We know how important the app's usability and functionality are to you, so we've added the 'Tasks' management feature.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟