خانه برنامه کتاب

اسرار آل محمد ع

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۴.۸۶
تعداد نظرات۷
سازنده شرکت قلم سرخ سفیر عشق
نسخه۱.۰
حجم۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۱۲/۲۰
‏‏کتابُ سُلَیْم بْن قِیْس هِلالی کتابی تاریخی و به زبان عربی از شیخ ابوصادق سلیم بن قیس هلالی عامری کوفی است. گفته‌اند این اثر اولین کتاب شیعه است و در زمان امیرالمؤمنین علی ع نگاشته شده است. کتاب سلیم بن قیس هلالی حاوی روایاتی درباره فضایل اهل بیت ، امام‌شناسی و اخباری درباره حوادث پس از رحلت رسول خدا (ص) است. 
‏شیخ ابوصادق، سُلَیم بن قیس هلالی عامری کوفی، از خواص اصحاب امیرالمومنین (ع) و امام حسن (ع) و امام حسین (ع) و امام زین العابدین (ع) و امام باقر (ع) است.
‏این کتاب در بیان امامان شیعه با عناوین «کتاب سلیم بن قیس هلالی» و «ابجد الشیعة» تعبیر شده و شهرت یافته است. امام صادق (ع) می‌فرماید:
‏هر کس از شیعیان و دوستان ما کتاب سلیم بن قیس هلالی را نداشته باشد چیزی از مسائل ولایت ما نزد او نیست و از اسباب ما آگاهی ندارد. آن کتاب، الفبای شیعه است.
‏* متن کامل کتاب اسرار آل محمد ع (سلیم بن قیس هلالی)
‏* تنظیمات فونت و سایز متن و رنگ
‏* امکان نشانه گذاری مطالب

تغییرات در نسخه جدید

‏‏* متن کامل کتاب اسرار آل محمد ع (سلیم بن قیس هلالی)
‏* تنظیمات فونت و سایز متن و رنگ
‏* امکان نشانه گذاری مطالب

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟