استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
صندوق قرض الحسنه

صندوق قرض الحسنه

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۱۰/۱۳
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۳۲
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده شرکت قلم سرخ سفیر عشق
‏‏برای نخستین بار نرم افزار مدیریت صندوق های قرض الحسنه خانوادگی یا سایر نهادها
‏اپلیکیشن 'قرض الحسنه ' برنامه بسیار کامل و مفیدی است برای کسانی که صاحب صندوق های خانوادگی یا صندوق های قرض الحسنه در مساجد یا سایر نهادها هستند .
‏توسط اپلیکیشن 'قرض الحسنه' می توانید :
‏* اعضاء صندوق خود را به صورت نامحدود به همراه تمامی مشخصات و عکس عضو مربوطهثبت نمایید و سپس تمامی اطلاعات عضو ثبت شده را به صورت عکس به همراه مشخصات به اشتراک بگذارید .
‏* وام های صندوق را به صورت نامحدود ثبت کنید . مبلغ وام ، مبلغ قسط ماهانه و تعداد ماهها برای پرداخت اقساط را ثبت نمایید .
‏* قوانین صندوق را در صفحه مجزا مشاهده و آن را با اعضا به اشتراک بگذارید .
‏* شما در این برنامه امکان انتخاب نوع هشدار به اهضا جهت پرداخت اقساط را دارید . هشدار از طریق پیامک ، ایمیل یا تماس تلفنی
‏شما در این برنامه امکان ثبت مشخصات صندوق خود را دارید . نرم افزار به طور خودکار مشخصات صندوق را در برنامه نمایش و در جاهای لازم استفاده خواهد کرد . مشخصات صندوق که میتوانید در برنامه وارد کنید شامل :
‏* نام صندوق
‏* نام مدیر صندوق
‏* تاریخ تاسیس
‏* مبلغ حق عضویت
‏* مبلغ پس انداز ماهانه اعضاأ
‏* قوانین صندوق
‏* ثبت وام های صندوق با مشخصات
‏در بخش ثبت وام شما با وارد کردن تنها یک حرف از مبلغ وام و یک حرف از نام عضو لیست تمام وام ها و اعضایی که شامل آن حرف هستند را مشاهده خواهید کرد و به راحتی می توانید با یک کلیک کالا را در بخش مربوطه وارد کنید .
‏در این اپلیکیشن شما میتوانید براحتی پرداخت های اعضاء صندوق را مدیریت نمایید . به این صورت که با تیک زدن هر ماه برنامه به صورت خودکار مبلغ پس انداز آن عض را افزایش خواهد داد و در بانک داده برنامه ثبت خواهد کرد .
‏همچنین در بخش وام با تیک زدن هر ماه مبلغ قسط وام آن عضو از مبلغ کل وام دریافتی کسر خواهد و ثبت خواهد شد .
‏این برنامه به صورت خودکار تمامی محاسبات مورد نیاز را انجام خواهد داد ...
‏شما در این اپلیکیشن امکان ویرایش تمام مشخصات اعضا، ویرایش تمام مشخصات وام ها و ویرایش تمام مشخصات صندوقرا خواهید داشت ...
‏امکانات دیگر این برنامه شامل :
‏* امکان پشتیبان گیری (BackUp) از داده های برنامه
‏* امکان بازیابی دوباره داده ها در صورت حذف برنامه
‏در این برنامه یک ماشین حساب نیز قرار داده ایم تا براحتی بتوانید حساب و کتاب خود را بدون نیاز به خروج از برنامه و باز کردن ماشین حساب گوشی انجام دهید .
‏منتظر نظرات شما هستیم .
‏شرکت قلم سرخ سفیرعشق
‏‏* امکان پشتیبان گیری (BackUp) از داده های برنامه
‏* امکان بازیابی دوباره داده ها در صورت حذف برنامه

نظرات و امتیاز ها

۳۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
احمد
٧ خرداد ١٤٠١

اسلام خوب نیست و کارای ۰است

۰ ۰
پرویز عالیزاده
٢١ خرداد ١٤٠٠

ازاین برنامه اصلا راضی نیستم و نوعی کلاهبرداری میدونم برای معرفی نرمافزار را رایگان اعلام میکنید بعد از دانلود متوجه میشید باید برای فعالیت خریداری کنید از اول بگید تکلیف روشن باشه نرم افزاریکه باهاش کار نکردم و از قابلیتش خبر ندارم چرا باید پول بدم حداقل ۶ ماه رایگان و اگر راضی کننده بود هزینه پرداخت بشه .

۸ ۰
B-H
١٩ مرداد ١٣٩٧

۱-محدودیت ثبت یک عضو برای نسخه رایگان امکان تست نرم‌افزارو می‌گیره!! ۲-صندوقی که مبلغ پس‌انداز ماهیانه اجباری نیست امکان ثبتش تو این نرم‌افزار وجود نداره!! ۳-قسط اول وام مبلغ متفاوتی با اقساط بعدی داره چه باید کرد؟؟؟ و ...(محدودیت کاراکتر)

۳ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده