استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Beauty Music Video, slide show- Power Video Editor

Beauty Music Video, slide show- Power Video Editor

نسخه۱.۶۹
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۸/۰۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳۲
حجم۲۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Best Video Editor& Power Magic Video maker
‏‏ویرایشگر ویدیوی موسیقی رایگان با زیبایی فیلم ، نمایش اسلاید ، موسیقی ، فیلم ساز افکت
‏ویرایشگر ویدیو و زیبایی ویدیو و زیبایی و نمایش اسلاید و موزیک ویدیو برای شما.
‏     Power Video - نمایش موسیقی اسلاید و کولاژ زیبایی موسیقی بهترین ویرایشگر فیلم ، سازنده فیلم و سازنده کولاژ ، ویرایشگر فیلم و سازنده نمایش اسلاید عکس است! می توانید از آن برای اضافه کردن مضمون ویدیویی و جلوه های ویژه و متن و Gif و موسیقی استفاده کنید
‏ و صدا و فیلتر کولاژ و غیره به فیلم زیبایی ، این عملیات بسیار ساده اما قدرتمند است! استفاده از Music Power Video - Beauty Video Editor می تواند به شما در ساخت فیلم فیلم مانند فیلم های هالیوود کمک کند. عملکرد موسیقی قدرتمند می تواند به راحتی ویدیوی موسیقی بسازد
‏VideoPower Video - Beauty Music Video ، نمایش اسلاید و کولاژ یک ویرایشگر ویدیوی رایگان و حرفه ای است. می توانید خود را از طرق مختلف بیان کنید. شما می توانید به راحتی فیلم ها را ویرایش کنید ، فیلم های عکس و داستان های ویدیویی تهیه کنید ، آنها را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید و لحظات روزمره را به مضامین اثر هنری مورد نظر خود تبدیل کنید!
‏VideoPower Video - زیبایی موسیقی ویدیویی ، نمایش اسلاید و کولاژ بهترین ویرایشگر ویدیو و کاملاً رایگان است ، ارائه کلیپ و پیرایش ویدیویی ، فیلترهای فانتزی ، موسیقی رایگان و جلوه های فیلم به شما کمک می کند فیلم ها را بارگذاری کنید تا سایت های شبکه های اجتماعی مانند YouTube ، Instagram ، Facebook و غیره
‏VideoPower Video - زیبایی موسیقی ویدیو ، نمایش اسلاید و کولاژ عملکرد کلاژ را برای شما فراهم می کند. می توانید 1-9 عکس را با هم ترکیب کنید. می توانید عکس های کولاژ را به دوستان خود به اشتراک بگذارید. قالب های کولاژ مورد علاقه را از 300+ الگوهای کولاژ انتخاب کنید و متن فیلترهای برچسب را برای عکس کولاژ خود اضافه کنید.
‏b> e ویژگی های
‏Theme- قالب ویدیویی قدرتمند:
‏20 + قالب های تم سبک های مختلف ، زیبا و مرموز زیبا و مرموز و غیره به سبک های مختلف ، عمل تنبل ، شما می توانید این فیلم را ظریف و منحصر به فرد تبدیل کنید!
‏❤️- جلوه تصویری زیبایی:
‏شما می توانید انواع انیمیشن های پویا را به عکس ها یا فیلم های خود اضافه کنید و می توانید موقعیت و طول هر افکت را بر روی ویدیو تنظیم کنید! بسیار جالب و جالب!
‏-سازنده کولاژ عکس
‏شما می توانید عکس های 1-9 را با هم انتخاب کنید و ما قالب های کلاژ 300+ را برای شما فراهم می کنیم. عکس های کولاژ را با Power Video دریافت کنید - نمایش اسلاید ویدئویی زیبایی ، کولاژ.
‏❤️- فیلتر شگفت انگیز:
‏برای افزایش کیفیت فیلم ، فیلترهای مختلفی را برای صحنه های مختلف در فیلم اضافه کنید. فیلترهای منحصر به فرد فیلم های شما را مانند فیلم ها قرار می دهند!
‏Music- موسیقی رایگان:
‏موسیقی رایگان برای موقعیت های مختلف: رقص دوستی و مسافرت و ورزش و خاطرات عاشقانه و غیره همچنین می توانید موسیقی بومی خود را انتخاب و ویرایش کنید.
‏صدها موسیقی پس زمینه برای شما توصیه می شود ، آهنگ های محلی نیز مجاز به اضافه کردن هستند. استفاده از ساخت موسیقی تصویری آسان است
‏❤️- پویا GIF:
‏بیش از 100 نوع GIF پویا! انواع سبک در اینجا وجود دارد. سرگرمی و تفاوت بیشتری را به ویدیو اضافه کنید.
‏St- استیکر زیبایی:
‏Power Video - زیبایی فیلم برچسب 300+ را برای شما فراهم می کند. از شکلک ها ، چشم های سرگرم کننده و برچسب های گوش حیوانات استفاده کنید تا شما را زیبا ، جالب و سرگرم کننده جلوه دهند! تخیل خود را بازی کنید و فیلم های زنده بسازید!
‏Fr- قاب خنده دار:
‏او سبک های مختلف مرزی و تنظیمات رنگی مختلف ، ویدیوی شما را نفیس و شگفت انگیز می کند.
‏ Power Video - Video Music Beauty ، نمایش اسلاید ، کلاژ یک برنامه ویرایش ویدیو رایگان است و ویرایشگر ویدیوی حرفه ای ، خریدهای درون برنامه ما قابلیت های قدرتمند دیگری را برای داستان پردازی حتی بهتر فیلم ارائه می دهند تجربه.
‏      Power Video - زیبایی موسیقی کلاژ نمایش اسلایدها بسیار آسان برای استفاده ، عملکرد ساده اما قدرتمند است. بیا و از Power Video - Beauty Video برای ویرایش فیلم شخصی خود استفاده کنید. ویدئوی جالب ، دوست داشتنی و فوق العاده ویرایش شده توسط ویرایشگر را می توان با دوستان به اشتراک گذاشت
Constant versions, more than optimization

نظرات و امتیاز ها

۳۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حامد برازنده
٢٧ آبان ١٤٠٢

برنامه بسیار عالی 🌟 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر تیمور
٢٠ خرداد ١٤٠١

عالـــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــــــــی

میپسندم۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر Ayas Jun.
٢٦ دی ١٤٠٠

خلاصه بگم عالی بود

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط