استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۲۸.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۱۱
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۵۸
حجم۹۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Blockman GO studio
‏‏به منظور اطمینان از کیفیت بهتر بازی در Blockman Go، Blockman GO Beta را برای برخی از بازیکنان منتشر می کنیم تا از قبل بازی های جدید را تجربه کنند. بازخورد شما به ما کمک می کند تا اشکالات را برطرف کنیم و جهت بهینه سازی بعدی را تعیین کنیم. برای آزمایش‌کنندگان بتا فعال، مکعب‌ها، سکه‌ها و جوایز دیگر را اهدا می‌کنیم، لطفاً پیشنهادات خود را به ایمیل یا discord ما ارسال کنید:
‏blockmangobeta@sandboxol.com
‏https://discord.gg/PsVMjUk
‏احتیاطات:
‏1. داده های بازی شما در بتا مستقل از هر سرور یا نسخه دیگری است. حساب های Blockman GO را نمی توان در بتا استفاده کرد، و حساب های بتا را نمی توان در Blockman GO نیز استفاده کرد.
‏2. بتا سروری است که برای آزمایش و تجربه نسخه های جدید استفاده می شود. به دلیل نامشخص بودن آزمایش، مسئول گهگاه در نسخه بتا «فایل‌ها» (پاک کردن داده‌های پخش‌کننده) و «بازگشت» (داده‌های سرور برگشتی) را حذف می‌کند. برای بازی در بتا، لطفاً وضعیت را درک کنید و با ما همکاری کنید.
‏3. عملکرد Top-up به طور موقت در نسخه بتا در دسترس نیست. و آیتم های بازی را نمی توان از طریق هیچ کانالی خریداری کرد.
‏4. به منظور آزمایش، فعالیت‌های منتشر شده در بتا ممکن است با فعالیت نهایی در برنامه Blockman GO مطابقت نداشته باشد، که به اهداف آزمایشی فعلی مرحله بستگی دارد، و لطفاً فعالیت نهایی را در Blockman GO بررسی کنید.
‏ 5. پس از اینکه بازی جدید برای مدتی تست شد، ورودی بازی جدید را در بتا خواهیم بست. برای کسانی که می خواهند عملکرد کامل بازی را تجربه کنند، لطفا برنامه Blockman GO را دانلود کنید.
What's new in 1.28.0
1. Flying chess update 3D mode

نظرات و امتیاز ها

۵۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ماهان
١٦ اردیبهشت ١٤٠٣

من با فیلتر شکن میرم هی هشدار میده کمک کنید هتا با اینترنت

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر AMIRALI
١٣ اردیبهشت ١٤٠٣

من قبلا بلاک منگو گارنا بازی میکردم بعد دیدم فیلتره رفتم اصلیو ریختم اصلیه پولاش فرق داره سخت تره رفتم اینو ریختم بازم فیلتره لطفا اگه میشه یه فیلتر شکن میگید

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر فاطمه صفری
١٠ دی ١٤٠٢

باید VPN بخرید تا باز بشه

میپسندم۱۷ نمیپسندم۲۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده