استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۹.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۰۲
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۹
حجم۸۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Ironjaw Studios Private Limited
‏‏یکی از نمادین‌ترین سری بازی‌های رومیزی تمام دوران، بازی کلاسیک Business را دوباره زنده کنید. شاید شناخته شده ترین بازی رومیزی مدرن، تجارت، بازی خرید و فروش املاک و مستغلات باشد. به تعداد مربع زمین، تاسیسات و راه آهن بخرید.
‏وقتی برای سرگرمی تجاری با دوستان و خانواده است!!
‏هدف بازی این است که آخرین بازیکنی باشید که با هر پولی باقی می ماند.
‏هنگامی که ثروت خود را با انجام یک بازی هیجان انگیز کسب و کار آنلاین می سازید، چرخ و معامله کنید. کل محله ها را بخرید، اجاره بگیرید و شاهد رشد امپراطوری خود باشید. همه چیز در مورد انجام معاملات و کسب درآمد است. اما در زندان فرود نیاید!
‏بهتر است مواظب پول خود باشید، زیرا هرگز نمی‌دانید که تاس‌ها چه زمانی به شما اجاره می‌دهند که باید آن را پرداخت کنید.
‏تجارت یک بازی عالی برای 2 تا 6 بازیکن است. این یک بازی رومیزی است که در آن بازیکنان دو تاس شش طرفه می اندازند تا در صفحه بازی حرکت کنند و املاک را بخرند و معامله کنند و آنها را با خانه ها و هتل ها توسعه دهند. بازیکنان از حریفان خود اجاره می گیرند و هدفشان این است که آنها را به سمت ورشکستگی بکشانند. همچنین می توان از طریق کارت های Chance و Community Chest و مربع های مالیاتی پول به دست آورد یا از دست داد. بازیکنان می‌توانند در نهایت به زندان بیفتند، که تا زمانی که یکی از چندین شرط را برآورده نکنند، نمی‌توانند از آنجا حرکت کنند. مکان‌های دیگری در صفحه وجود دارد که نمی‌توان آنها را خرید، اما در عوض از بازیکن می‌خواهد یک کارت بکشد و عمل روی کارت را انجام دهد، مالیات بپردازد، درآمد جمع کند یا حتی به زندان برود.
‏بازی با دوستان فیس بوک خود، در برابر رایانه، در برابر دوستان خود در حالت چند نفره محلی یا با میلیون ها بازیکن تجاری در سراسر جهان در حالت چند نفره آنلاین.
‏همچنین می توانید اتاق های خصوصی ایجاد کنید و دوستان خود را به بازی در Play with Friends دعوت کنید. Mode.
‏Business بازی معاملاتی سریع دارایی است که شما همه خانواده را می‌خرند، می‌فروشند و می‌خرند!
‏کسب و کار! هیچ بازی تخته‌ای بهتری وجود ندارد که بتوانید با دوستان و/یا خانواده خود بازی کنید، وقتی می‌خواهید چند ساعت خوبی را در یک کشمکش طبقاتی سپری کنید تا اینکه در نهایت یک نفر هم به‌عنوان سرمایه‌دار و هم به عنوان پیروز ظاهر شود – و در نتیجه، سرمایه‌داری!
‏ 
‏گذر کنید، یک کارت شانس بردارید، و ممکن است فقط ملک رویاهایتان را بسازید... یا ممکن است در زندان بمانید! هر اتفاقی که بیفتد، تا اوج لذت بخش است!
‏پس چرا با انجام این بازی و احیای روزهای کودکی خود آن را به واقعیت تبدیل نکنید؟
‏بازی Business Family Dice را امروز به صورت رایگان دانلود کنید!
‏ 
‏◆◆◆◆ ویژگی های تجاری◆◆◆◆
‏✔ ایجاد اتاق خصوصی و دعوت از دوستان و خانواده
‏✔ بازی با بازیکنان در سراسر جهان
‏✔ حالت 2، 3،4،5 یا 6 بازیکن
‏✔ بازی با چند نفره محلی
‏ < br>لطفاً رتبه بندی و بررسی کسب و کار را فراموش نکنید، هدف ما این است که آن را به یکی از بهترین بازی های رومیزی موجود تبدیل کنیم.
‏پیشنهادی دارید؟ ما همیشه دوست داریم از شما برای بهتر کردن این بازی بشنویم.
‏از بازی تجاری لذت ببرید!!
‏‏ما هیجان زده هستیم که آخرین به روز رسانی را برای بازی خود ارائه کنیم! هدف این نسخه بهبود تجربه بازی شما با معرفی بهینه‌سازی‌ها، اصلاح‌ها و بهبودهای پشت صحنه مختلف است.
‏تیم توسعه ما سخت تلاش کرده است تا اطمینان حاصل کند که زمان شما با بازی لذت‌بخش و جذاب باقی می‌ماند. با هر به‌روزرسانی، ما تلاش می‌کنیم تا بازی را برای همه بازیکنان بهتر، روان‌تر و قابل اعتمادتر کنیم.

نظرات و امتیاز ها

۱۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حسین
٢٢ خرداد ١٤٠٢

‏✓ خیلی خوبه هم گرافیک داره هم محتویات متنوع داره ‏✗ ولی مشکل نتی داره شدیدا و هر چند دقیقه می پره بخاطر همین یه ستاره کم میدم رسیدگی کنید خواهشا

میپسندم۷ نمیپسندم۳
عکس کاربر sadeq
٢٤ خرداد ١٤٠٢

‏✓ خوبه ‏✗ هیچ عالی

میپسندم۳ نمیپسندم۴
عکس کاربر sohel
٣٠ اردیبهشت ١٤٠٣

x

میپسندم۰ نمیپسندم۰

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده