استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شبکه‌های اجتماعی
Caller ID & Call Blocker

Caller ID & Call Blocker

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۱
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۱۱
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Call Recorder by Call Team
‏‏Caller ID & Call Blocker بهترین برنامه برای شناسایی و مسدود کردن شماره‌های ناشناس است. Caller ID به شما کمک می‌کند تا بفهمید که چه شماره‌ای واقعی است و برای سرگرمی نیز می‌توانید تماس‌های تقلبی برقرار کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏ Caller ID & Call Blocker یک ردیاب شماره موبایل، شماره گیر و شناسایی شماره تماس است. ما می‌توانیم تماس‌ها را شناسایی کرده، شماره تلفن‌ها را ردیابی و حتی تماس‌های ناشناخته را نیز شناسایی کنیم و نشان دهیم که چه کسی با شما تماس گرفته و حتی موقعیت تماس گیرنده را نیز به شما اطلاع دهیم.
‏ Caller ID & Call Blocker می‌تواند تمام تماس‌های بلاک شده را طبق لیست سیاه شما مسدود کند. همچنین می‌توانید با استفاده از تابع جستجوی این برنامه، هر شماره‌ای که می‌خواهید را جستجو کنید. از Caller ID & Call Blocker می‌توانید مثل یک لیست تماس از آن استفاده کنید. در این لیست، تماس‌های ورودی، خروجی، از دست رفته، پاسخ داده نشده و حتی شماره‌گیر برای برقراری تماس‌ها داشته باشید. آن چیزی که در این برنامه بسیار مهم است، Caller ID & Call Blocker یک برنامه اندروید رایگان است. از این به بعد شماره‌گیر جذاب‌تری را خواهید داشت.
‏ ویژگی‌های Caller ID & Call Blocker:
‏ شناسایی تماس گیرنده
‏ در لحظه ببینید که چه کسی با شما تماس گرفته است. صرف نظر از چیزی که در گوشی خود ذخیره کرده‌اید و یا مخاطبین تان، نام واقعی تماس گیرنده و شماره تلفن را به شما نشان داده و موقعیت تماس‌اش را نمایش می‌دهد تا به شما برای جواب دادن یا ندادن کمک کند.
‏ مسدود کننده تماس‌ها
‏ بلاک کردن مخاطبین، تماس‌های ناخواسته و شماره‌ها، با اضافه کردن آنها به لیست سیاه. با اضافه کردن مخاطب و یا شماره به لیست سیاه، ما شماره‌های مزاحم را به طور خودکار شناسایی کرده و آن‌ها را بلاک می‌کنیم، که به آن Call Block گفته می‌شود.
‏ اطلاعات تماس گیرنده:
‏ اسم، تصویر، تاریخ تولد، اطلاعات اجتماعی و... تماس گیرنده را از طریق ردیابی شماره، در دست خواهید داشت.
‏ موقعیت‌یابی تماس گیرنده:
‏ دیگر نگران شماره‌های ناشناس و اینکه از چه جایی تماس می‌گیرند، نباشید. Caller ID & Call Blocker به شما کمک می‌کنند تا موقعیت شماره تلفن را به راحتی ردیابی و شناسایی کنید.
‏ تماس‌های جعلی
‏ دوستان‌تان را اذیت کنید و یا خودتان را از موقعیت‌های اضطراری نجات دهید.
‏ تم‌ها
‏ تم های شگفت‌انگیز بسیاری در برنامه Caller ID & Call Blocker در دسترس شما هستند. شما می‌توانید Caller ID & Call Blocker به آن شکلی که خودتان می‌خواهید طراحی و تم انتخاب کنید.
‏ شماره‌گیر
‏ تماس‌های خود را مستقیما از همین برنامه شماره گیری کنید.
‏ تاریخچه تماس
‏ تمام تماس‌های گرفته شده و تماس اخیر را مشاهده کنید. از جمله تماس‌های از دست رفته، خروجی، ورودی، بدون پاسخ. به عنوان شماره‌گیر موبایل، جزئیات واقعی تماس‌گیرنده، موقعیت آن و... را با جزئیات کامل را به شما نشان می‌دهد. همچنین این برنامه تماس‌های بلاک شده را مسدود می‌کند و همچنین به شما نشان می‌دهد که چه کسی از لیست سیاه شما تماس گرفته است. در این برنامه جذاب، هیچ شماره ناشناخته‌ای وجود نخواهد داشت.
‏ مزاحم نشوید
‏ ساعت آغازی و پایانی را تنظیم کنید تا در آن ساعت هیچ تماسی به شما نشان داده نشود و کسی با تماس‌اش برای شما مزاحمت ایجاد نکند. از به بعد می‌توانید یک شب دنجی را داشته باشید.
‏ از برنامه Caller ID & Call Blocker مطمئن باشید، ما هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی شما را نمی‌فروشیم و اطلاعات‌تان را با هیچ برنامه ثالثی به اشتراک نمی‌گذاریم.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
osmanshawzayy
٣ آبان ١٤٠١

سلام ودرود برشما بایدنظربعد ازنصف ازمایش باشه این پورست بایدبدی ولومابه دوستان به صحت کامل توضح نمیتوانم بارنامه خوبی معلوم میشه

۱ ۰
mradgb08@gmail.com
١٣ آبان ١٤٠١

عالی

۲ ۰
nade aks
٢٣ دی ١٤٠٠

عالی

۴ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده