استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شبکه‌های اجتماعی
True Mobile Caller ID Locator

True Mobile Caller ID Locator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۲/۱۶
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۸
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Star Play Creations
‏‏True Caller ID به شما کمک می کند تا جزئیات تماس گیرنده واقعی مانند شناسه تماس گیرنده، موقعیت مکانی تماس گیرنده، جزئیات ارائه دهنده مخابرات مانند شهر و ایالت و غیره را شناسایی کنید. همچنین به شما کمک می کند تا تماس گیرندگان هرزنامه ناخواسته را با استفاده از آن مسدود کنید. قابلیت Call Blocker.
‏True Mobile Caller ID Locator یک برنامه منحصربه‌فرد است که به شما کمک می‌کند با استفاده از سابقه موقعیت مکانی GPS، مکان تلفن همراه خود را در طول روز و شب ردیابی کنید. این برنامه GPS زنده تلفن همراه شما را ردیابی می‌کند. هر از چند گاهی موقعیت مکانی را نشان می دهد و تاریخچه موقعیت مکانی تلفن همراه خود را در نقشه های گوگل به شما نشان می دهد تا بتوانید به راحتی لیست مکان های بازدید شده خود را در طول روز و شب پیگیری کنید. مکان یابی شما در نقشه های گوگل به شما کمک می کند تا بازدیدهای روزانه خود را شناسایی کنید.
‏True Mobile Caller ID یاب همچنین به شما کمک می کند تا جزئیات تماس گیرنده را به صورت آفلاین با استفاده از شماره تلفن مانند موقعیت مکانی شماره تلفن مانند شهر و ایالت و دایره مخابراتی و ارائه دهنده مخابراتی شماره، جستجو و شناسایی کنید.
‏True Caller ID یاب تلفن همراه به صورت آفلاین کار می کند، بنابراین برای جستجوی شماره تلفن از میلیون ها شماره تلفن، نیازی به اتصال به اینترنت نیست. دانستن اطلاعات تماس گیرنده تلفن همراه قبل از تماس با آنها مفید است. وقتی از تلفن همراه برای تماس با مخاطبی از دفترچه تلفن خود استفاده می‌کنید، قبل از اینکه با آنها تماس بگیرید، مانند شهر و ایالت، حلقه مخابراتی و ارائه‌دهنده مخابرات، به راحتی می‌توانید مکان آن‌ها را بدانید.
‏تعیین‌کننده شناسه تماس‌گیرنده واقعی تلفن همراه را سرقت و آپلود نمی‌کند. یا داده های حساس کاربر مانند دفترچه تلفن و مکان را در هر نقطه از سرور ذخیره کنید، بنابراین نگران سرقت اطلاعات نباشید.
‏شناسه تماس‌گیرنده: وقتی مشغول کار هستید و وقتی از یک شماره ناشناس تماسی دریافت می‌کنید، مهم است که جزئیات تماس‌گیرنده را بدانید و تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید در تماس شرکت کنید یا نه. . شناسه تماس‌گیرنده به شما کمک می‌کند تا جزئیات تماس‌گیرنده مانند موقعیت مکانی تماس‌گیرنده مانند شهر و ایالت تماس‌گیرنده و غیره را بدانید.
‏Call Blocker به شما کمک می‌کند تا تماس‌گیرندگان/شماره‌های هرزنامه را شناسایی کنید. بازاریاب های تلفنی، تماس گیرندگان ناخواسته، تماس های مسدود شده و آنها را به مسدود کننده تماس یا مسدود کننده هرزنامه اضافه کنید تا دیگر هرگز از این شماره ها تماسی دریافت نکنید. هر زمان که بخواهید می توانید شماره را مسدود کنید تا دوباره تماس ها را دریافت کنید.
‏ویژگی های مکان یاب شناسه تماس گیرنده تلفن همراه واقعی:
‏جزئیات تماس گیرنده را با استفاده از شماره تلفن جستجو کنید.
‏شناسایی تماس گیرنده.
‏تماسهای ناخواسته را با استفاده از Call Blocker یا Spam Blocker مسدود کنید.
‏موقعیت مکانی تلفن همراه خود را در Google Map ردیابی کنید.
‏تاریخچه موقعیت مکانی تلفن همراه را با استفاده از GPS آن در Google Maps ردیابی کنید.
‏100% آفلاین کار می کند.
‏سلب مسئولیت: برنامه True Caller ID Locator هیچ یک از داده های حساس کاربر مانند دفترچه تلفن و مکان را در سرور آپلود نمی کند. 100% آفلاین کار خواهد کرد.
* Bugs Fixed

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۰۱۷۸۳۹
٨ آبان ١٤٠١

جاسم

۰ ۰
آرش
٧ آبان ١٣٩٩

نشون نمیده

۰ ۰
خودم
١٤ مرداد ١٣٩٧

دانلود نکنید👎

۰ ۱

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده