خانه برنامه کاربردی
فرمالو: فرم ساز آنلاین و رایگان

فرمالو: فرم ساز آنلاین و رایگان

ساخت فرم های هوشمند

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۴۵
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده استارتاپ استودیو ایده ران
‏‏با فرم ساز آنلاین فرمالو به راحتی در چند ثانیه هرگونه فرم دلخواهی را کاملا رایگان بسازید، در وبسایت خود قرار دهید و نتایج را حرفه ای آنالیز نمایید.
‏به همراه فضای ابری و بدون نیاز به هیچگونه کد نویسی
‏خبر خوب: فرم ساز در اپلیکیشن نیز اضافه شد!
‏فرم ساز آنلاین فرمالو با هدف ساده ساختن فرآیند ساخت هر گونه فرم ساده و پیشرفته ای بدون هیچ دانش برنامه نویسی ساخته شده است. در چند ثانیه فرم مطلوب خود را بسازید و منتشر کنید. حتی می توانید فرم های خود را در وبسایت و اپلیکیشن خود و یا کانال تلگرام خود اضافه و استفاده نمایید. فرم ها و نظرسنجی های مختلف به تعداد دلخواه و رایگان درست کنید! فرم هایی مثل فراخوان مقاله، بررسی درخواست شرکت کنندگان و داوطلبان برای رویدادتان ایجاد نمایید. فرم ساز پیشرفته ما را امتحان کنید و فرمتان را مستقیما در وبسایت خود قرار دهید!
‏این اپلیکیشن مخصوص مدیریت فرم ساز فرمالو می باشد و هم حساب های رایگان و هم حساب های کاربری حرفه ای می توانند از آن استفاده نمایند.
‏با پیشنهادات و انتقادات خود ما را یاری دهید: https://web.formaloo.com/feedback
‏‏اضافه شدن فرم های مخصوص موبایل
‏اضافه شدن فرم های آفلاین
‏تصحیح اتوماتیک و سیستم محاسبات ورژن ۲
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟