استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سبک زندگی
Universal TV Remote Control

Universal TV Remote Control

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۲۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۱۳
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۳۹
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده CodeMatics Media Solutions
اگر شما هم از راه رفتن و غیب شدن کنترل تلویزیون در خانه شاکی هستید این برنامه را از دست ندهید! 

دیگر نگران غیب شدن کنترل تلویزیون نباشید!

هرچقدر هم بخواهید برای همه چیز در خانه یک جای مشخصی تعیین کنید، از پس کنترل تلویزیون بر نمی آیید! این وسیله همیشه به طرز عجیبی گم و گور می شود. این مسئله برای همه ی ما پیش آمده است که ساعت ها به دنبال ریموت تلویزیون بگردیم، به حدی که گاهی اوقات شک‌ می کنیم بتواند روی دوپای نداشته ی خود حرکت کند و با ما قایم موشک بازی کند!

ویدئو معرفی برنامه

علاوه بر غیب شدن های پی در پی، مشکل دیگری که این وسیله دارد، خالی شدن دائمی باتری است که البته راه حل همه ی ما ضربه زدن به جای تعویض باتری است! اپلیکیشن Universal Tv Remote به شما کمک می کند از شر تمام این مشکلات راحت شوید. بدون شک گوشی موبایل وسیله ای است که همیشه در دسترس شما قرار دارد و به آن وابستگی زیادی دارید. این برنامه به شما امکان استفاده از گوشی به جای ریموت تلویزیون را می دهد. 

با گوشی خود شبکه تلویزیون را عوض کنید!

اگر بخواهیم به صورت مختصر و مفید بگوییم، باید گفت با نصب این اپلیکیشن می توانید کنترل همه ی موارد مرتبط با TV را به دست بگیرید. می توانید بدون لمس کلید های تلویزیون و کنترل، شبکه را عوض کنید و سریالی دیگر را تماشا کنید، می توانید صدا را کم و زیاد کنید، وضوح تصویر را تنظیم نمایید و لیست کانال ها را مشاهده نمایید. 
این قابلیت به شما این امکان را می دهد که فیلم هایی که فرزندانتان مشاهده می کنند را کنترل نمایید و در صورتی که متناسب با سن آنها نیست، کانال را عوض کرده و آنها را از ادامه ی مشاهده بازدارید. 
تلویزیون را با گوشی خود خاموش و روشن نمایید. اگر تا دیر وقت پای برنامه های تلویزیونی بودید و از خستگی خواب رفتید، می توانید به سهولت و با استفاده از تایمر و گوشی خود، بدون دست زدن به کنترل، تلویزیون را خاموش نمایید. 
حتی زمانی که با این اپلیکیشن، گوشی خود را به TV متصل کنید، کلید های چند کاره ی آبی، قرمز، سبز و زرد پایین صفحه نیز از طریق موبایل قابل استفاده هستند. و در واقع کارایی های این کلید ها نیز بدون کنترل در دسترس شما قرار میگیرد. 

فیلم های گوشی خود را با تلویزیون تماشا کنید!

قابلیت دیگری که این اپلیکیشن دارد، این است که شما می توانید تمام فایل های موجود در گوشی خود را از جمله تصاویر، فیلم ها و دیگر موارد را روی صفحه ی بزرگ تلویزیون تماشا نمایید. این قابلیت بسیار خوشایند است زیرا تماشای فیلم های مختلف در صفحه ی کوچک گوشی هیچ‌گاه نمی تواند به جذابیت و کیفیت تماشای همان فیلم ها در صفحه ی بزرگ تلویزیون باشد. 
این قابلیت مختص فیلم های شما نیست. شما میتوانید تصاویر، موسیقی و حتی برنامه های نصب شده روش گوشی خود را نیز با تی وی تماشا کرده یا چک‌ کنید. یعنی با نصب این اپلیکیشن، برنامه های نصب شده ی شما نیز روی تی وی قابل مشاهده و چک کردن هستند. 

قابلیت های برنامه Universal Tv Remote

تا اینجای کار قابلیت های مختلف این برنامه را به صورت تشریحی بررسی کردیم، اکنون نوبت آن رسیده است که امکانات این اپلیکیشن را به صورت موردی نیز بیان کنیم تا در یک نگاه قابل مشاهده باشد. 
-امکان تغییر شبکه های تلویزیونی بدون استفاده از کنترل
-امکان خاموش و روشن کردن تلویزیون
-امکان تنظیم و تغییر صدا
-امکان استفاده از کلیدهای چندگانه ی اصلی
-امکان مشاهده ی فهرست کانال های مختلف
-امکان مشاهده فیلم ها و تصاویر داخل گوشی روی صفحه ی تلویزیون
-امکان اجرا و چک کردن برنامه هایی که روی گوشی شما نصب شده اند در صفحه ی تلویزیون 
-محیط کاربری سریع و آسان
-حجم کم در کنار قابلیت های بسیار بالا
لازم به ذکر است اگر به هر دلیلی از محیط کاربری این اپلیکیشن لذت نبردید و تصمیم به تعویض آن با یک برنامه ی جایگزین گرفتید، اپلیکیشن Mi Remote Controller را نصب نمایید. این برنامه نیز کاربردی مشابه دارد و به شما امکان تنظیم شبکه ها یا پخش فیلم ها را می دهد. 
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Android Connectivity issue solution provided.
Vizio SmartCast TV Remote is available now.
Faster Discovery of Android TVs and Samsung Smart TVs.
Requirements:
Traditional non-Smart TVs require the built-in IR feature in users's mobile for the app to function as a remote control.
For Smart TVs, please connect your smart TV and your phone to the same WiFi network.
Feel free to contact our very cordial customer support any time for any information you need.
Stay Happy :)

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده