استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Transformation 3D - Robot Game

Transformation 3D - Robot Game

نسخه۰.۲۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۰
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۷
حجم۱۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده MOONEE PUBLISHING LTD
‏‏بزرگ‌ترین، جسورانه‌ترین و بهترین بازی Robo-Car Transformation را زنده می‌کند!
‏با ترکیب شور و شوق ماشین‌ها و ترانسفورماتورها، MOONEE PUBLISHING LTD بار دیگر همه‌جانبه‌ترین و پیچیده‌ترین بازی نرم‌افزار ربات را برای شما به ارمغان آورده است. این یک بازی است که در آن شما باید با چرخاندن صحیح بخش های مختلف دستگاه، به معنای واقعی کلمه ماشین خود را از یک ماشین به یک ربات تبدیل کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏با ضربه زدن ساده روی هر عنصر شروع کنید و قسمت‌ها را بکشید تا آن را با روشی ظریف به موقعیت مشخص شده سمت راست بچرخانید. وقتی راضی شدید که همه قطعات را به ترتیب مناسب قرار داده اید، دکمه انجام شده را فشار دهید، و برای همه مقاصد آماده هستید که بروید. به طور مشابه، شما اساساً می توانید ربات را با تغییر مکان قطعات آن در مکان های مشخص شده به یک وسیله نقلیه تبدیل کنید. این یک بازی بی خطر برای دانلود، نصب و به اشتراک گذاری با دوستان است، با بیش از 500 هزار بار دانلود و شمارش.
‏برای مخاطبان ما، نسخه جدید بازی شامل مجموعه ای از ویژگی ها و پیشرفت های جدید است. اکنون ممکن است از سکه و الماس برای باز کردن قفل روبات‌های افسانه‌ای فوق‌العاده از فروشگاه استفاده شود، که نسبتاً قابل توجه است. ما تمام مشکلات را برطرف کرده‌ایم و عملکرد واقعاً کلی بازی را با اختلاف زیادی بهبود بخشیده‌ایم. تنها چیزی که ما در ذهن داریم این است که محتوای سرگرم کننده بیشتری اضافه کنیم تا به طور خاص شما را راضی نگه داریم و با ما در ارتباط باشید. در بازی Transformation 3D قدرت‌ها، تغییرات، ارتقاء ربات و موارد دیگر را کشف خواهید کرد! دیگر وقت را تلف نکن اکنون دانلود کنید و خود را در بهترین بازی نرم افزاری پازل غرق کنید.
‏‏* رفع اشکال و بهبود

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر مهدی گیمر
١٣ تیر ١٤٠٢

‏✓ گرافیک بازی کم

میپسندم۵ نمیپسندم۷
عکس کاربر ارسلان جعفری
٥ فروردین ١٤٠٢

عاااااالللللی ربات هارو میتونی تبدیل کنی

میپسندم۱۶ نمیپسندم۸
عکس کاربر محمد مهدی
٢ خرداد ١٤٠٢

حتما نصب کنید بازی سرگرم کننده و فکری هست.

میپسندم۱۲ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده