خانه برنامه آموزشی
التست - یادگیری و آزمون عربی متوسطه

التست - یادگیری و آزمون عربی متوسطه

درس عربی هفتم هشتم نهم

تعداد دانلود۲۰۰
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۷
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده شرکت برنامه نویسی فنوی
‏‏اگه فکر می کنی این برنامه فقط برای درس خوناست کاملا در اشتباهی! این برنامه برای کساییه که می خوان با یه ذره درس خوندن نمرشونو زیاد کنن. دقیقا مثل تو که حوصله چند ساعت درس خوندن رو نداری.
‏همونطور که می دونی درس عربی درس راحتی نیست. همه می گن برای اینکه توی درس های حفظی مخصوصا عربی نمره خوبی بگیری باید یه عالمه درس بخونی. ولی هیچکس حوصله این همه درس خوندن رو نداره. اما حالا با التست می تونی با یه کم درس خوندن نمره خیییللیی خوبی بگیری. الآن باید ببینی یه عالمه درس خوندن هزینش بیشتره یا دانلود و نصب یه برنامه رایگان و فوق العاده که فقط 4 مگه.
‏*این برنامه فقط برای اندروید 6 و بالاتر کار می کنه.
‏توی التست یه عالمه منو وجود داره که می تونه بهت کمک کنه. عکس همه منو ها بالا هست که می تونی قبل از نصب ببینیشون. توضیح کامل ترشون هم پایین نوشتم.
‏• قبلا من دستمو می ذاشتم روی معنای فارسی کلمه های عربی کتاب و به معنای اون کلمه فکر می کردم و وقتی معناش یادم میومد می رفتم کلمه بعدی؛ که اکثرا دستم تکون می خورد و معنیش رو می دیدم. اگه تکون نمی خورد هم چون ترتیبشون عوض نمی شد، به جای معنای کلمه ها ترتیبشون یادم می موند. ولی حالا با منوی پرسش کلمه التست می شه بدون اون مشکلات این کار رو کرد. همینطور باهاش می شه کلمه هایی رو که معناشون رو نمی دونم، دوباره تمرین کنم تا اونا هم یاد بگیرم.
‏• قبلا اگه توی تمرین های کتاب یا هر جای دیگه معنای یه کلمه رو نمی دونستم مجبور بودم کل کتاب رو دنبالش بگردم. ولی حالا با منوی دیکشنری می تونم خیییللیی راحت معنای اون کلمه رو پیدا کنم.
‏• برای هر درس یه منو گذاشتیم که توش سوالات درست نادرست وجود داره. اگه حس می کنی عربیت ضعیفه این منو بهت خیلی کمک می کنه.
‏• غیر از اینا یه عالمه نمونه سوال وجود داره که می تونی هر کدومی که دلت می خواد رو دانلود کنی و ببینیش.
‏• اگه معنای اعداد رو خواستی بدونی هم می تونی از ماشین حساب استفاده کنی.
‏##############################
‏لطفا برنامه رو به دوستانتون معرفی کنید.
‏لطفا به برنامه امتیاز بدید و نظرتون رو بنویسید.
‏لطفا اگه برنامه مشکلی داشت توی نظرات بهمون بگید.
‏با تشکر
‏##############################
‏‏رفع باگ دانلود نشدن نمونه سوالات برای بعضی دستگاه ها
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟