استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۳.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۱۶
تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴۴۴
حجم۱۱۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Home Net Games
‏‏هواپیماهای جنگی - نبرد در جنگ جهانی دوم
‏ هواپیما را در کنترل بگیرید و در این بازی پرواز جنگی اکشن و مهیج به جبهه های نبرد جنگ جهانی 2 بروید. در هر یک از مبارزات برای ایالات متحده آمریکا، انگلیس، اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی، آلمان و ژاپن شما نقش خلبان و فرمانده اسکادران یک واحد نیروی هوایی نخبه را بر عهده خواهید گرفت که برای خطرناکترین و استراتژیک ترین ماموریت آماده میشوید که می تواند روند جنگ را تغییر دهد.

ویدئو معرفی بازی

‏ در هواپیماهای جنگی. نبرد در گوشه های جنگ جهانی دوم شما بیش از 50 هواپیمای تاریخی را کنترل می کنید - از جنگنده های کلاسیک گرفته تا بمب افکن های سبک و سنگین. اسپیت فایر ، P-51 ، هاریکان، لانچستر، Il-2 'اشتور موویک'، La-5FN ،Ju-87 'استوکا'، Fw 200 'کوندور' و B-17' فلاینگ فورتز' تنها بخشی از جنگنده های زیبا هستند که شما می توانید با آن پرواز کنید،'رنگ آمیزی کنید، سفارشی سازی و ارتقا دهید.
‏ یک اسکادران از بهترین خلبانان را جمع کنید و آنها را آموزش دهید تا در خطرناکترین ترین ماموریت ها به شما کمک کنند. اگر به یک آدرنالین اضافی نیاز دارید ، می توانید به تنهایی به یک مأموریت بروید و بر آسمان حکومت کنید.
‏ پایگاه خود را بسازید - آشیانه ها و سازه های اضافی برای خلبانان و خدمه خود بسازید. با ساخت توپ های ضد هوایی و بالون های رگبار از ایمنی آن اطمینان حاصل کنید. مهارت های مدیریتی خود را برای کاهش هزینه ها و مدیریت کارآمدتر واحد خود توسعه دهید و به رهبر اصلی اسکادران تبدیل شوید.
‏ در هر یک از مبارزات موجود از طریق ماموریت های مختلف بازی کنید - برخوردهای مرگبار با جنگنده های دشمن را تجربه کنید، از سازه های زمینی در برابر بمب افکن ها محافظت کنید، بر فراز دریا بجنگید و نیروی دریایی دشمن، بمب افکن های خلبان ها را نابود کنید و اهداف با ارزش استراتژیک را منهدم کنید. این ها تنها چند نمونه از چندین نوع ماموریت است که در مناظر زیبای اروپا، آفریقا و آسیا تجربه خواهید کرد. بهترین هواپیماها و خلبانان را برای این کار انتخاب کنید و بر فراز تندرا سرد روسیه یا صحراهای آفتابی مصر پرواز کنید. بر سر اقیانوس آرام جنگ کنید و جنگ را از دید خلبانان آمریکایی و ژاپنی تجربه کنید.
‏ تجربه پرواز بی مانند در موبایل
‏ ● بهترین بازی جنگ هوایی در دستگاه های تلفن همراه با کنترل های بصری و مکانیک پرواز کاربر پسند.
‏ ● بیش از 50 هواپیمای تاریخی از RAF ، Luftwaffe ، نیروهای هوایی آمریکایی ، ژاپنی و شوروی ، با گزینه های مختلف سفارشی سازی ، رنگ آمیزی و ارتقا.
‏ ● بعنوان رهبر اسکادران ، وظیفه شما بیش از هدایت هواپیما است - شما همچنین پایگاه را مدیریت می کنید. هواپیما بخرید ، خلبانان را استخدام کرده و آموزش دهید و ساختن سازه های اضافی را ادامه دهید.
‏ گرافیک دقیق سه بعدی با جلوه های ویژه عالی
‏ گفتگوی رادیویی به زبان انگلیسی آمریکایی ، انگلیسی بریتانیایی ، روسی ، آلمانی و ژاپنی تا تجربه کاملی از یک جنگ هواپیمایی جنگ جهانی دوم را برای شما رقم بزند.
‏‏تغییرات نسخه 2.3.5:
‏ – رفع اشکال.

نظرات و امتیاز ها

۴۴۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mhdidlsoz
٢٨ بهمن ١٤٠٢

‏✓ مرحله های زیادی داره هرچقدر بالاتر میری. جذابتر میشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر عماد
١٠ بهمن ١٤٠٢

فقط u4 یا همون بشقاب پرنده رو نداده

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر علی پوپیرعلی
٥ بهمن ١٤٠٢

‏✓ مودشده ‏✓ هواپیما های بینهائت ‏✗ هواپیما های قفل شده باز نمی شند

میپسندم۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده