استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Hex Commander: Fantasy Heroes

Hex Commander: Fantasy Heroes

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۱
تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۷۶۳
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Home Net Games
‏‏یک بازی استراتژی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و مبتنی بر نوبت که از همان ابتدا شما را در متن جنگ های مابین انسان ها، اورک ها، گابلین ها، اِلف ها و کوتوله ها قرار خواهد داد،
‏ارتشی قدرتمند تشکیل دهید و نیروهایتان را تا پیروزی کامل فرماندهی کنید. از قابلیت های خاص واحدهای جنگی تان و مزیت های جغرافیایی منطقه استفاده کنید، بناهایتان را ارتقا دهید و برای شکست دشمنان تان برترین تاکتیک های جنگی را اتخاذ کنید.
‏پیوستن به گروه انسان ها
‏اگر به گروه انسان ها بپیوندید نقش شوالیه ای به نام پرسیوال کنت را بازی خواهید کرد که از طرف امپراطور برای بررسی منطقه و اطلاع از اینکه آیا حمله گابلین ها به یکی از مناطق انسان نشین واقعیت داشته یا نه فرستاده شده است. امپراطوری در شرف یک جنگ بزرگ است. واقعا چه کسی میخواهد این جنگ آغاز شود؟ اگر این جنگ آغاز شود با چه کسی باید متحد شوید تا بتوانید از جان مردم در برابر حمله موجی از اورک ها و گابلین های پوست سبز مقاومت کنید؟ این چیزی است که خودتان باید در بازی کشف کنید و با انجام حالت داستانی بازی با گروه انسان ها ببینید واقعا چطور میشود از عهده چنین وظیفه خطیری بر آمد.
‏استفاده از جادو
‏استفاده از جادو یکی از بهترین روش ها برای برتری یافتن به دشمنان تان از لحاظ تاکتیکی است. اما استفاده از جادو فقط به معنای به خدمت گرفتن جادوگران قدرتمند و شرکت دادن آنها در نبردها نیست. شما شوالیه ای تعلیم دیده هستید که میتوانید از قدرت طومارها برای تغییر نتیجه جنگ آن هم در چشم به هم زدنی استفاده کنید. مردگان را احضار کنید، بارانی از آتش یا اسید بر سر دشمنان تان ببارید و خشم آنها را بر افروزید. خوشبختانه امپراطور یکی از پایگاه هایش را در اختیار شما گذاشته است. شما میتوانید این پایگاه را گسترش دهید آن هم با توجه به تاکتیک ها و استراتژی های جنگی که بعدا میخواهید اتخاذ کنید. قهرمانان و واحدهای جنگی که بیشتر از آنها استفاده میکنید را ارتقا دهید و حتی با ارتقای درگاه های انتقال آنی سریعتر از یک منطقه به منطقه دیگر بروید و از همین طریق به دشمن برتری استراتژیک پیدا کنید.
‏یک بازی استراتژی پیچیده
‏- این بازی یک بازی استراتژی مبتنی بر نوبت است که قوانینی ساده دارد ولی اتخاذ تاکتیک های جنگی در آن بسیار مهمند. شما حتی میتوانید با توجه به علائق شخصی خود تنظیمات بازی را طوری تغییر دهید که مطابق میل خودتان باشد.
‏- از قابلیت های ویژه قهرمانان و واحدهای جنگی تان برای برتری پیدا کردن به دشمن در میدان جنگ استفاده کنید.
‏- پایگاه تان را گسترش و نیروهایتان را ارتقا دهید و البته از به خدمت گرفتن واحدهای جنگی خاص نیز غافل نشوید.
‏- تمام گروه ها در این بازی (انسان ها، اورک ها، گابلین ها، اِلف ها و کوتوله ها) دارای واحدها و قابلیت های خاص خود هستند که البته تعدیل شده هستند طوری که یک گروه به راحتی و با تکیه بر قدرت بیش از اندازه واحدهایش نمیتواند بر گروه دیگری پیروز شود. این یعنی برای پیروزی در این بازی باید استراتژی و تاکتیک داشته باشید و همین باعث شده که بازی هیجان انگیزتر و جذاب تر شود.
‏- حالت داستانی بازی نیز بسیار جذاب است و اگر بتوانید تا آخر آن بروید خواهید فهمید که چرا اصلا این جنگ آغاز شده است. واقعیتی که میتواند اوضاع امپراطوری را به کلی تغییر دهد.
‏‏تغییرات نسخه 5.1:
‏ – رفع اشکال.

نظرات و امتیاز ها

۷۶۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیر
پریروز

بازیش عالیه باید فکر کنی الکی نباید سربازاتو جابجا کنی میتونی سرباز های جدید اضافه کنی درکل بازی خوبی هست

۰ ۱
ثامن
پریروز

بازی خیلی خوبیه ولی یه بدی داره اونم اینه که خیلی بازی بی اراده‌ی است

۰ ۰
hsan
٥ روز پیش

بازی خیلی خوبه من اما بینهایت شو دارم

۲ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده