استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Jurassic Dinosaur Photo Editor

Jurassic Dinosaur Photo Editor

نسخه۱.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۸
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده RY Studio Apps
‏‏ویرایشگر عکس دایناسور ژوراسیک در دنیای دایناسورهای ژوراسیک عکس های دایناسور یا ترکیبی ایجاد کنید. دایناسورهای ترکیبی را در جزایر ژوراسیک طراحی کنید و مونتاژ عکس دایناسور انسانی را ایجاد کنید. دایناسورهایی مانند تی رکس و رپتور را مستقیماً از گالری خود در تصاویر و عکس‌ها ادغام کنید.
‏ویرایشگر عکس دایناسور ژوراسیک به شما امکان می‌دهد در واژه دایناسورها مانند شکار رپتور یا تی رکس یا در ماموریت نجات در جنگل دایناسور باشید. جزایر در عکس ها. می‌توانید عکس‌ها را از گالری خود یا از تصاویر مستقیم گرفته شده ویرایش یا تغییر دهید. با دایناسورهای بزرگی مانند اسپینوسور یا تی رکس، تصاویر واقعی و تماشایی بسازید. Stegosaurus، Velociraptor، Pterodactylus و دایناسورهای مختلف دیگر نیز برای اضافه کردن به عکس شما در دسترس هستند. به دوستان خود تصاویری از فرار شما از رپتورهای خطرناک در جزیره ژوراسیک را نشان دهید. همچنین می‌توانید فیلترهای زیادی را اعمال کنید که به عکس‌های شما شبیه به دنیای ماقبل تاریخ می‌شوند!
‏ویژگی‌های ویرایشگر عکس دایناسور ژوراسیک:
‏- مونتاژ عکس دایناسور ژوراسیک.
‏- بیش از 100 عکس وحشی استیکرهای دایناسور، ساعت‌ها را صرف تزئین و ویرایش عکس خود خواهید کرد.
‏- عکس خود را از گالری تلفن خود انتخاب کنید یا از طریق دوربین گوشی عکس‌های خود را بگیرید.
‏- مقیاس، بزرگ‌نمایی و جابجایی عکس گالری خود را برای تناسب کامل با آن الگو.
‏- عکس دایناسور مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با دکمه 'اثر' عکس خلاق باشید.
‏- استفاده آسان و ساده اما برای همه سنین مناسب است.
‏پارک ویرایشگر عکس دایناسور ژوراسیک: خوش آمدید به پارک دینوهای ماقبل تاریخ ژوراسیک پر از «برچسب‌های عکس دایناسور». 'مونتاژ عکس دایناسور ژوراسیک' ماجراهای فراموش شده ژوراسیک را به شما بازمی گرداند. دینو در عکس هر بار شما را می ترساند! انواع جلوه های عکس ترسناک را کشف کنید - velociraptor، lego spinosaurus، t rex dino، camasurus، diplodocus و بسیاری دیگر از دایناهای ژوراسیک. با استفاده از دایناسور ژوراسیک دوستان خود را ترسناک شوخی کنید! به لطف سازنده عکس پارک، می توانید با برچسب های متعدد روی تصاویر بازی کنید. مراقب باشید - دنیای ژوراسیک t rex breakouts می آید! برچسب های عکس را به صورت رایگان به عکس های 'هیولا' خود اضافه کنید. اگر فکر می کنید این غول ها منقرض شده اند، در اشتباهید. ویرایشگر عکس ژوراسیک Indo raptors را دانلود کنید و با یک دایناسور واقعی ژوراسیک آشنا شوید!
‏نحوه استفاده از ویرایشگر عکس دایناسور ژوراسیک:
‏- ویرایشگر عکس دایناسور ژوراسیک را به صورت رایگان دانلود کنید!
‏- آپلود یک با کامارای ژوراسیک عکس بگیرید یا یک عکس جدید بگیرید!
‏- عکس ژوراسیک را در دستگاه خود ذخیره کنید!
‏- عکس ژوراسیک خود را با هرکسی که می شناسید به اشتراک بگذارید!
‏عکس ترسناک با کمک شبیه ساز برنامه دایناسور ژوراسیک! یکی از بهترین برنامه های عکس پارک را در دستگاه خود داشته باشید. اضافه کردن برچسب ژوراسیک به عکس از ژوراسیک عکس مونتاژ - دایناسور ساز! هر زمان که حوصله داشتید، دنیای خارق العاده سرزمین دینوهای ژوراسیک را کاوش کنید. این شبیه ساز دایناسور ژوراسیک برای طرفداران واقعی بازی های هیبریدی دینو ساخته شده است. برچسب های عکس ژوراسیک در این ویرایشگر عکس ژوراسیک دوربین دایناسور به قدری واقعی هستند که با دیدن آنها صداهای تی رکس را خواهید شنید. حمله دایناسورها را در شهر تصور کنید!
‏دوربین ژوراسیک را روشن کنید و اجازه دهید سرگرمی شروع شود! اگر از طرفداران بازی های عکس دایناسور هستید، با این ویرایشگر ترکیبی دایناسور مونتاژ عکس ژوراسیک بسیار سرگرم خواهید شد. یک شوخی ترسناک کامل برای دوستان خود طراحی کنید. پس از ویرایش تصاویر خود در استودیو عکاسی دوربین ژوراسیک، همه باور خواهند کرد که یک ظاهر پشت سر شما وجود دارد. با این دوربین برچسب عکس عکس ها را کاملاً رایگان تغییر دهید. با استفاده از عکس ویرایشگر دایناسور ژوراسیک، به عکس های خود تغییری باورنکردنی بدهید. هر بار که می‌خواهید غیرممکن را انجام دهید، عکس Jurassic - Dinosaur Maker را باز کنید و رویاپردازی کنید.
‏خیلی لذت ببرید و از ویرایشگر عکس دایناسور ژوراسیک لذت ببرید.
‏‏دایناسور جدید ژوراسیک
‏جلوه دایناسور جدید ژوراسیک
‏قاب های دایناسور جدید
‏استیکرهای جدید دایناسور

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده