استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
Family Island™ - Farm game adventure

Family Island™ - Farm game adventure

نصب در حال دریافت
نسخه۲۰۲۱۲۱۳.۰.۱۳۶۸۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۱۱
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۷۰۸
حجم۹۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Melsoft Games Ltd

زندگی مدرن غارنشین ها

بازی Family Island ما را به یاد رابینسون کروزو و جزیره اش می اندازد. خانواده ای باستانی که در یک جزیره متروک زندگی می کنند، نیازهای اولیه این خانواده باید برطرف شود و شما هم جزئی از این خانواده هستید و باید به اعضای دیگر خانواده برای رفع نیازها و پیشرفت کمک کنید. بازی مکانیک هایی شبیه به Hay Day pop دارد اما تفاوت های فاحشی هم در این میان وجود دارند. در ادامه با مایکت همراه باشید.

ویدئو معرفی بازی

داستان بازی، جزیره مدرن انسان های اولیه

جزیره قبلی این خانواده دوست داشتنی از بین رفته و به یک جزیره دیگر مهاجرت کرده اند، شما باید از نو همه چیز را بسازید و به همان روال قبل بازگردید، در این میان ماموریت های هیجان انگیزی پیش رویتان قرار دارد.

گیم پلی بازی

اگر علاقمند به سبک مزرعه داری و بازی های تفننی هستید بازی جزیره خانوادگی انتخاب مناسبی است، این بازی امکانات متنوعی را در اختیار بازیکنان قرار میدهد، شما به عنوان یک بازیکن می توانید مزرعه داری کنید، غذا بخورید و مینی گیم هایی که در بازی قرار دارند را حل کنید.
برای اینکه بتوانید امکانات مورد نیازتان را فراهم کنید باید به وسیله منابع اولیه مانند چوب،سنگ، بوته ها و میوه ها شروع به ساخت و ساز ابزار مورد نیازتان کنید. برای اینکه بتوانید آب آشامیدنی مورد نیاز خودتان را بدست آورید باید چاه حفر کنید و به مرور زمان هر کدام از این ابزار را ارتقا دهید، شما یک انبار دارید که باید منابع تان را در آن نگهداری کنید.
برای ساخت و ساز و یا ارتقا هر وسیله ای باید از انبار مواد مورد نیاز را بیاورید و اگر موجودی انبار شما کافی نباشد باید در جزیره به جست و جوی مواد مورد نیاز بروید، این عنوان به بازی Lost Island شباهت دارد و هردو بازی سعی میکنند محتوایی نزدیک به یکدیگر داشته باشند.

گرافیک و صداگذاری بازی

گرافیک بازی سعی میکند شما را به عصر سنگی انسان ها ببرد و شباهت زیادی با انیمیشن غارنشینان (The Croods: A New Age) دارد، جزئیات گرافیکی بازی فوق العاده هستند و سازندگان بازی سعی کرده اند که محیط بازی را به شکلی پویا طراحی کنند، صداگذاری بازی خوب است اما نمی توانیم بگوییم که سازندگان در قسمت صداگذاری فوق العاده عمل کرده اند.

جنبه های مثبت بازی

بازی تنوع زیادی دارد و منابع مختلفی برای خرج کردن و بدست آوردن در بازی وجود دارند. به مرور زمان شما میتوانید جزیره را گسترش دهید و از قسمت های مختلف آن به بهترین شکل استفاده کنید.
این بازی فوق العاده جز بهترین بازی های مزرعه داری در مایکت است. شما میتوانید بازی های مختلف و به روز دنیای اندروید را از مایکت دانلود کنید.

جنبه های منفی بازی

برای اینکه بتوانید بازی را اجرا کنید باید حتما به اینترنت دسترسی داشته باشید و مینی گیم هایی که در بازی قرار دارند خیلی دیر به دیر در اختیارتان قرار می‌گیرند. شما به عنوان بازیکن گاهی باید مدت زمان زیادی را برای پر شدن انرژی منتظر بمانید، سازندگان میتوانستند در این قسمت از تبلیغات ویدیویی جایزه ای استفاده کنند.
ویژگی های بازی:
مزرعه داری به سبک انسان های غارنشین
امکان استفاده از ابزار مختلف
ارتقای ابزارهای مختلف
داستان پردازی فوق العاده برای تمام شخصیت های بازی
محصولات زراعی خودتان را تولید کنید.
صنایع دستی بسازید.
از آتش و آب برای تکامل استفاده کنید.

چرا نمی توانیم وارد بازی شویم؟

برای اینکه بتوانید وارد بازی شوید باید از نرم افزارهای رفع تحریم استفاده کنید. برای اینکه بتوانید وارد بازی شوید از اتصال اینترنتتان مطمئن باشید. 

بازی باید به گوگل پلی دسترسی داشته باشد؟

این عنوان پیشرفت شما را بر روی حساب جیمیل متصل به گوگل پلی ذخیره میکند. برای اینکه بتوانید وارد بازی شوید باید دسترسی های لازم را به بازی بدهید.

این بازی برای کودکان مناسب است؟

این بازی محتوای نامناسبی برای کودکان ندارد اما مکانیک های بازی کمی پیچیده هستند. کودکان به همراه والدینشان می توانند این بازی را تجربه کنند و والدین بعد از آزاد کردن هر وسیله میتوانند توضیحاتی را پیرامون دنیای اطراف به کودک بدهند.

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
SAIL MAGICAL SEAS!
Find all the spirits on Shiny Island and bring the Tree of Light back to life!
Sail the seas with brave Captain Dragore!
Visit mysterious Sparkstone Island and snowy Forgotten Island!
Save Eva from a spell on the Island of Amazing Feats and take a trip to Trade Island!
Get new high-level quests!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده