استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
تاون شیپ (Township)

تاون شیپ (Township)

مزرعه داری

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۹.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۲۹
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۰,۴۷۳
حجم۱۲۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Playrix
شهرسازی و مزرعه داری دو سبک اعتیادآوری هستند که در یک سال گذشته رشد زیادی داشته اند و عناوینی مانند بازی باغ نگار هم در این سبک در مایکت منتشر شده اند. اما اینجا پایان کار نیست و امروز به سراغ یک اثر هیجان انگیز رفته ایم.

ویدئو معرفی بازی

گیم پلی، مزرعه داری که شهردار می شود

اگر از علاقمندان به سبک های بالا باشید کمتر عنوانی پیدا میشود که هر دو نیاز شما را مرتفع کند، اما استودیو Playrix به خوبی از این خواسته کاربران آگاه بوده و بازی Township را منتشر کرده است.
این عنوان در فیسبوک شروع به کار کرد و انقدر محبوب شد که سازندگان تصمیم گرفتند آن را برای پلتفرم های دیگر هم توسعه دهند، 
تصور کنید در یک نقطه دور افتاده زمینی به شما داده میشود و از آنجایی که شما یک مدیر به دنیا آمده اید رویاهای زیادی در سرتان شکل می گیرد و تصمیم دارید چشم انداز زیبایی برای این برهوت در نظر بگیرید، در این عنوان همه چیز از اینجا شروع میشود، در ابتدا باید یک مزرعه کوچک بسازید و به مرور زمان آن را گسترش دهید. بزرگ شدن اینجا باعث میشود که منابع لازم برای ساخت قسمت های دیگر مانند کارخانه، رستوران، کافه و… را پیدا کنید.
روند بازی همینطور ادامه پیدا میکند و به این راحتی ها به قسمت شهرسازی وارد نخواهید شد، مزرعه شما آیتم ها و امکانات زیادی دارد که چندین ساعت طول میکشد آن را بدست آورید، بعد از اینکه به یک حد معقول رسیدید وظیفه شهرداری و مدیریت و ساخت یاز شهر شروع میشود، هرکدام از قسمت های تاون شیپ جذابیت های زیادی دارد و شما را برای ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

محصولات مزرعه

مزرعه شما بسیار حاصلخیز است و محصولات خوبی دارد. برای پرورش برخی از محصولات هم حتما باید سفارش بگیرید و به شکل خودسرانه نمی توانید آن ها را تولید کنید، تولید شیر، کشت نیشکر، سیب، پنبه، ذرت و... بخشی از کارهایی است که قادر به انجام آن هستید.
اگر مزرعه بزرگ شود نیاز دارید که راه های ارتباطی میان ساختمان ها داشته باشید. در این قسمت باید شروع به راهسازی کنید، به مرور زمان که گسترش کسب و کارتان بیشتر میشود، تعداد کسانی که در شهر فعالیت می کنند هم بیشتر خواهد شد. این افراد نیاز دارند که تفریح داشته باشند، چه کاری برای آن‌ها انجام میدهید؟ ساختن باغ وحش یکی از گزینه هایی است که می توانید به آن فکر کنید.

گرافیک و صداگذاری

گرافیک بازی در سطح سایر گیم های این استودیو قرار دارد، اگر Gardenscapes را تجربه کرده باشید در اینجا با محیط و رنگ ها ارتباط خوبی برقرار میکنید. کیفیت مدل ها در سطح خوبی قرار دارد و همگی بهینه سازی شده اند، صداگذاری جذاب به خط داستانی کمک میکند و یک قصه جذاب برای شما روایت میشود، اینجا مزرعه خودتان است پس معطل چیزی نباشید و شروع کنید.

جنبه های مثبت

ترکیب شهرسازی و مزرعه داری به یک فرمول جادویی تبدیل شده که سالهاست بازیکنان را درگیر خود کرده است، مراحل جانبی و ماموریت های فرعی هم روند مراحل را طولانی تر و دلنشین تر میکنند. در اینجا همه چیز فوق العاده است و به درستی کار میکند، همه منتظر شما هستند!

جنبه های منفی

اگر بازی هایی مانند کلش اف کلنز برای اندروید را تجربه کرده باشید به خوبی میدانید که یا باید وقت بگذارید و یا دست به جیب شوید و از خرید درون برنامه ای استفاده کنید. با اینکه هیچ اجباری وجود ندارد اما در سطح ها و مراحل بسیار بالای بازی این اتفاق رخ میدهد و برخی از کاربران نسبت به این موضوع ناراضی هستند.

ویژگی ها

شخصی سازی ساختمان ها و تزیینات اضافی برای هر کدام
ساخت مزارع و گسترش آن ها
قابلیت های متنوع برای ایجاد یک شهر کوچک
حیوانات مختلف
باغ وحش برای پرورش جانوران وحشی
شخصیت های مختلف
داستان های متنوع برای هر کاراکتر
گرافیک سه بعدی و جذاب
FRENCH HOLIDAY
* A new Valentine's Day season adventure!
* Buy the Golden Ticket to get premium rewards!
MYSTERY GUEST
* Renovate a cozy chalet in the mountains.
* Win rewards as you renovate!
SHEEPLECHASE
* Help runaway sheep find their way back home in a new mini-game!
* Collect stars to win prizes.
EVENTS AND TOURNAMENTS
* New match-2 elements and levels.
* The World of Cinema regatta season.
ALSO
* Cloud Nine bonus for match-2 fans.
* Town expansion.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

یه مزرعه🌾 نمونه بساز

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده