استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
Niki: Cute Notes App

Niki: Cute Notes App

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۱.۵۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۰
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۵۳
حجم۳۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Webelinx Love Story Games
‏‏برنامه جدید یادداشت های چسبناک ما را بررسی کنید! اگر به دنبال یادداشت های زیبا هستید که به شما کمک کند تمام کارهای روزمره خود را به خاطر بسپارید ، در مکان مناسب هستید! این یادداشت های روی صفحه کاملاً قابل تنظیم هستند و می توانید از آنها به عنوان تزئین کاغذ دیواری نیز استفاده کنید. بنابراین علاوه بر اینکه یک برنامه دفترچه یادداشت بسیار مفید است ، این 'یادداشت های چسبناک' دسک تاپ صفحه نمایش شما را با شکوه و سرگرم کننده تر می کند! اگر روزهای شما بسیار شلوغ است و شما برای یادداشت کردن لیست کارهای خود به یادداشت های چسبنده شگفت انگیزی نیاز دارید ، این یادداشت های چسبناک kawaii شما را ناامید نخواهد کرد. دیگر وقت تلف نکنید - یادداشت های صفحه اصلی خود را دریافت کنید و روز خود را سازماندهی کنید. بارگیری و Niki: برنامه نکات زیبا و اکنون و اجازه دهید جادو آغاز شود!

ویدئو معرفی برنامه

‏یادداشت را به راحتی اضافه یا حذف کنید! یادداشت های چسبناک خود را بر روی صفحه اصلی خود قرار دهید! پس زمینه و متن یادداشت را سفارشی کنید ، نقاشی های خود ، قاب های زیبا و برچسب های عالی kawaii را اضافه کنید! قرعه کشی کنید و هر روز چیزهای جدیدی برنده شوید! من از زبانهای پشتیبانی شده: انگلیسی ، Türkçe ، Español ، Português ، Deutsch ، Français ، Srpski ، Pycckné ، AA. هنگام تکمیل وظایف ، تمام یادداشت های خود را بررسی کنید! هشدار را تنظیم کنید تا وظایف خود را به شما یادآوری کند! ایجاد شایان ستایش برای انجام لیست!
‏یادداشت های مهم خود را دقیقاً همانطور که می خواهید سفارشی کنید! این ویجت 'یادداشت های چسبنده' به شما گزینه های سفارشی سازی زیادی می دهد! اکنون ایجاد 'یادداشت های چسبنده در صفحه اصلی' بدون سلیقه خود آسان است! ویجت یادداشت های جدید ما گزینه تغییر پس زمینه و دکمه های خود برنامه را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این ، می توانید پس زمینه یادداشت های مهم خود را با سهولت تغییر دهید. یکی از زمینه های زیبا و کلاسیک و خاص ، رنگ مورد علاقه خود و یا یک عکس را از گالری خود انتخاب کنید! اندازه ، رنگ ، فونت و موقعیت متن را انتخاب کنید و یادداشت های شما برای صفحه اصلی آماده است! اگر به دنبال برخی از یادداشت های چسبنده kawaii بوده اید ، برنامه یادداشت های جدید ما کاملاً مناسب شماست. سعی کنید و نیکی: برنامه یادداشت های ناز و اکنون و لذت بردن از ویجت یادداشت های چسبنده زیبا به صورت رایگان!
‏لیست هایی را ایجاد کنید که به شما الهام می دهند تا تمام کارهای خود را با سهولت تمام کنید! برنامه افسانه ما شما را قادر می سازد تا در عین حال جذاب ترین لیست را ایجاد کنید و لذت ببرید! این برنامه فوق العاده برای انجام لیست به شما همه آنچه را برای ایجاد لیستی از مواردی که برای پایان دادن به آن نیاز دارید ، می دهد. شما می توانید متن را قالب بندی کنید ، پس زمینه را تغییر دهید و قاب های باشکوهی برای تزئین لیست کارهای خود اضافه کنید. گلوله ها را تغییر دهید تا زیباترین لیست انجام کار در جهان ایجاد شود! نقاشی یا برچسب زیبا و لیست کارهای خود را اضافه کنیدیادآوری آماده است! زنگ ساعت را تنظیم کنید و تمام کارهای خود را به موقع انجام دهید. خطوط جالب خط خطی را انتخاب کنید تا مواردی را که تکمیل کرده اید خط بزنید. این یادداشت های مهم با چک لیست شما را قادر می سازد یادآوری های باشکوهی ایجاد کنید و یادداشت های چسبنده زیبا را به راحتی روی صفحه اصلی قرار دهید. بارگیری و Niki: برنامه نکات زیبا و یادداشتهای مهم خود را در تصویر زمینه دریافت کنید!
‏یادداشت های چسبناک خود را بر روی کاغذ دیواری خود قرار دهید! برای یکی از بهترین برنامه های یادداشت چسبنده در بازار آماده شوید! یادآوری جدید را به راحتی اضافه کنید و آن را با برچسب های زیبا کاوایی و قاب های زیبا تزئین کنید. این دفترچه یادداشت برای آندروید همچنین به شما امکان می دهد تا یادداشت های مهم خود را با یادآوری طراحی کنید ، بنابراین گزینه های سفارشی سازی بی پایان هستند. زنگ هشدار را برای یادداشت های خود تنظیم کنید و نگران نباشید که دیگر هرگز چیزی را فراموش نخواهید کرد! از این ابزارک یادداشت ها می توان برای تهیه انواع لیست ها - لیست خرید ، لیست انجام ، نام آن را نام برد و با یادداشت های چسبناک روی دسک تاپ ، می توان آن را انجام داد! خودتان ببینید چرا & Niki: Cute Notes App & یکی از دلپذیرترین برنامه های یادداشت تاکنون است. از یادداشتهای چسبناک neW خود در صفحه اکنون به صورت رایگان لذت ببرید!
‏‏ویژگی جدید در دسترس است: یادداشت صوتی.
‏اکنون می توانید یادداشت ها را نیز ضبط کنید.
‏رفع اشکالات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۱۵۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
« 𝐀n𝘆a 𝐜h𝗮n ^^
٣ روز پیش

گود هم آلارم داره هم کیوته خوبه اگه قفل داشت بهتر بود

۰ ۰
touka chan😹
٤ خرداد ١٤٠٢

فقط برا این نظر دادم که بزاره وارد ستینگ بشمـــــ🙂💔

۰ ۱
......
١ اردیبهشت ١٤٠٢

خیلی خوبه از دفترچه یادداشت واقعی امن تره خیلی کیوت و گوگولی❤💚

۳ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده