استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Drive Club: Car Parking Games

Drive Club: Car Parking Games

نسخه۱.۷.۵۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۹
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۱۰
حجم۱۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Open World Car Games
‏‏بازی شبیه ساز رانندگی اتومبیل، برای بهبود مهارت های رانندگی شما و احساس لذت در استخوان های خود ساخته شده است! ما همه چیزهایی را که یک علاقه‌مند به بازی‌های ماشینی نیاز دارد در یک بازی جمع‌آوری کرده‌ایم.
‏کاندیدا شدن بهترین بازی ماشین با نرخ mb پایین! این بر عملکرد گوشی شما تأثیر نمی گذارد، فضای کمی را اشغال می کند و کاملاً کار می کند!
‏ما با بازی ماشین سطح رقابت را تقویت کردیم! سطوح سخت‌تر و سخت‌تر می‌شوند، اما مهارت‌های رانندگی شما با هر سطح بهبود می‌یابد!
‏گرافیک ما، که برای علاقه‌مندان به بازی‌های ماشینی سه بعدی جذاب خواهد بود، تا سال 2021 بالا می‌رود!
‏چگونه است. صدای شبیه ساز ماشین در دسته بازی های جهان باز؟ ما می دانیم که هیجان انگیز است و خبر خوب این است: ما آن را انجام دادیم! می‌توانید فوراً فرمان را در دنیای باز شروع کنید!
‏مدل‌های خودروی جدید
‏شبیه‌ساز خودروی جدید ما بیش از 50 مدل خودرو دارد! این قرار است به چه معنی باشد؟ ما طیف گسترده‌ای از مدل‌های خودرو داریم، از جدیدترین خودروهای اسپورت گرفته تا SUV، از خودروهای دریفت گرفته تا خودروهای سرعتی و حتی خودروهای برقی!
‏ما همچنین به کسانی فکر کردیم که بازی‌های اصلاح خودرو را دوست دارند! با ده ها گزینه اصلاح شده، می توانید ماشین خود را کاملاً مطابق با سلیقه خود طراحی کنید.
‏گزینه های اصلاح خودرو
‏• باشگاه تیونینگ
‏• تعویض چرخ
‏• تعویض لاستیک ها
‏ • تغییر رینگ< br>• نقاشی ماشین
‏• نقاشی روی شیشه
‏• اسپویلر
‏• Camber
‏• تعلیق
‏• نئون
‏• پوشش
‏حالت های بازی
‏حالت آنلاین چند نفره : با بازی‌های چندنفره آنلاین ماشین، می‌توانید مهارت‌های رانندگی خود را بهبود ببخشید، با دوستان خود در نقشه باز پیمایش کنید یا در مسابقات چند نفره شرکت کنید.
‏حالت پارکینگ واقعی: هدف شما در حالت پارکینگ واقعی، پارک کردن ماشین بدون اینکه به چیزی برخورد کند در حالت پارکینگ با ساعت مسابقه خواهید داد! به همین دلیل است که باید قبل از تجاوز از زمان معین پارک کنید.
‏حالت شکستن: در حالت شکستن، باید اشیایی را که با ماشین خود مواجه می‌شوید بشکنید، قبل از تجاوز از زمان معین، باید به اندازه کافی اشیاء را شکسته باشید.
‏حالت نمونه اولیه: شما باید در زمان معین با گرافیک های مختلف بدون برخورد به نقطه پایانی به خط پایان برسید.
‏Check Point: بزرگترین رقیب شما در این حالت زمان است! قبل از تمام شدن زمان باید از پست های بازرسی عبور کنید. در ترافیک گیر نکنید! شما نمی خواهید زمان خود را در ترافیک تلف کنید.
‏حالت شیرین کاری: بدون تجاوز از زمان معین با استفاده از رمپ های چالش برانگیز معلق در هوا به خط پایان برسید!
‏حالت رانندگی رایگان: اگر می خواهید به دنبال یک بازی رانندگی رایگان هستید و می خواهید واقعی باشد، این مد برای شما مناسب است! شما می توانید ماموریت های جانبی داده شده در نقشه بزرگ جهان باز را با گرافیک بالا انجام دهید یا آزادانه پرسه بزنید! همه چیز در این حالت رایگان است!
‏حالت بازی دریفت: اگر به بازی های دریفت علاقه مند هستید، می توانید به عنوان دریفت شوید. آنقدر که می خواهید با ماشین های دریفت در این حالت! ما به همه چیزهایی که برای داشتن یک تجربه بازی واقعی با شبیه ساز دریفت نیاز دارید فکر کرده ایم!
‏‏مشکل برطرف شد.

نظرات و امتیاز ها

۱۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ایمان🗿
٥ شهریور ١٤٠٢

من گوشیم قدیمه فکر کنم رو گوشی های جدید بدون لگ و باگ اجرا بشه مال من اگه سرور پر باشه لگ زیادی داره و اینکه از سایت نسخه مود این بازیو دارم و همه فول اسپرت و فول تقویت😆🗿

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر 🖤Parsa🖤Padeshah
٤ شهریور ١٤٠٢

با دوستام بازی میکنم آنلاین خیلی حال میده گرافیک گاد داره حتما نصب کنید

میپسندم۳ نمیپسندم۳
عکس کاربر خسته از خنده های قدیمی
١٩ تیر ١٤٠٢

‏✓ خیلی خیلی بازی بدیه از من نیاورد الکی نت ادر دادم

میپسندم۳ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

حرفه‌ای پارک کن!

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده