استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی ماجراجویی
خورشید سرخ

خورشید سرخ

ماجراجویی در افسانه ها

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰۵۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۳۸
حجم۹۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Tedy
‏‏بازی خورشید سرخ در سبک نقش آفرینی،ماجراجویی قرار میگیرد شما در نقش کاوه یکی از آخرین فرزندان خورشید بازی را شروع میکنید شخصیت شما بستگی به انتخاب هایی که در طول بازی انجام میدهید شکل میگیرد و در چند نقطه کلیدی بازی نسبت به شخصیتی که ساختید پایان های متفاوتی در انتظار شما است

ویدئو معرفی بازی

‏گیم پلی:کنترل تمام حرکات شخصیت با شما است از حمله کردن و دفاع با سپر خود گرفته تا قدرت های ماورایی مانند جاخالی دادن ، در طول بازی شما سطح خود را افزایش می دهید که با افزایش سطح خود میتوانید قدرت های جدید دریافت کنید و یا اسلحه های مختلف خریداری کنید مانند شمخال،دولول همچنین میتوانید ظاهر کاوه را نیز عوض کنید و استایل مخصوص خود را داشته باشید.
‏داستان:فرزندان خورشید در وضعیت خوبی قرار ندارند و گروهی مرموز به اسم شکارچیان به شهر تاریخی مرمر حمله میکنند ماجرای شما،کاوه از همینجا شروع میشود،بازی دارای سه بخش است که هر بخش شامل شش الی هفت مرحله هستند با توجه به انتخاب های شما در طول مسیر شاید بین دو راهی قرار بگیرید و فقط بتوانید یک مرحله را تجربه و دیگری را رها کنید.
‏حالت بقاء:در این حالت شما مقابل موج های قوی دشمنان قرار میگیرید و هرچقدر بیشتر زنده بمانید رکورد بهتری میزنید و در جدول بهترین بازیکنان کنار دیگر بازیکنان خورشید سرخ قرار میگیرید.
‏بروزرسانی:بازی خورشید سرخ با برنامه ای بلند مدت کار خود را شروع میکند و تیم ما قصد دارد تا با ارائه محتوای جدید به صورت هفتگی و ماهانه بازی را تا مدت ها سرگرم کننده نگه دارد.
‏ذخیره اطلاعات:نگران از بین رفتن اطلاعات خود در بازی نباشید کافیه فقط حساب کاربری در بازی بسازی و روی هر دستگاهی که خواستی بازی رو ادامه بدی.
‏*توجه برای گوشی های با نسخه اندروید زیر 22 بازی به راحتی اجرا نمیشود
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏-حل مشکلات انیمیشن های بازی با بروزرسانی قبلی
‏-حل مشکلات ایجاد شده در مرحله 2 و 27

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده