خانه بازی شبیه سازی
Car Parking Pro - Car Parking Game & Driving Game

Car Parking Pro - Car Parking Game & Driving Game

تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۳۱
حجم۱۲۹ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Tiramisu
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏از سازندگان Drift Max Pro می آید یک بازی جدید با نام تجاری: پارکینگ خودرو پارکینگ
‏از سازندگان رانندگی افسانه ای و drifting بازی رانش ماکس پرو می آید یک پارکینگ با نام تجاری جدید 3D و بازی رانندگی: پارکینگ خودرو پارکینگ - پارکینگ خودرو بازی و رانندگی بازی. در این بازی پارکینگ 3d شگفت انگیز، شما باید گزینه های بسیاری از اصلاح و حالت بازی پارک بازی دیوانه. چالش های کامل در حالت حرفه ای و بهبود مهارت های رانندگی و پارکینگ خود را در این بازی پارکینگ 3D بسیار جذاب.
‏گزینه های تغییرات خودرو:
‏- رنگ بدن.
‏- مدل رینگ
‏- رنگ کاهنده.
‏- سنسور پارکینگ.
‏- سفارشی صفحه
‏- ارتقاء ماشین
‏وسایل نقلیه فوق العاده و چالش های پاداش:
‏- پارک با اتوبوس
‏- پارک با کامیون.
‏- پارک با تریلر.
‏- پارک با خودروهای فوق العاده متفاوت.
‏حالت شغلی و حالت غیر ممکن با 5 فصل.
‏بازی پارکینگ شگفت انگیز 3D با حالت عجله و تن از چالش ها.
‏ماشین خود را انتخاب کنید، آن را سفارشی کنید و پارکینگ را شروع کنید. دوربین خود را انتخاب کنید و تغییر مسیر نمایش پارک را از خارج از ماشین یا داخل کاپوت ببینید. اگر دوست دارید بازی های پارکینگ سه بعدی، ماشین های رانندگی و بازی های شبیه سازی کنید، دانلود پارکینگ پارکینگ پارکینگ - بازی پارکینگ خودرو و رانندگی در حال حاضر، انتخاب یکی از حالت های پارکینگ هیجان انگیز و پارک ماشین خود را!
‏توجه: پارکینگ خودرو پارکینگ - پارکینگ خودرو بازی و رانندگی بازی بعد از نصب نیاز به اتصال به اینترنت! بازی های آنلاین پارکینگ پارکینگ زنده!
‏هشدار: پارکینگ خودرو پارک - پارکینگ خودرو بازی و رانندگی بازی ویژگی ذخیره سازی ابر در این زمان ندارد. همه بازی ها و برنامه های خرید ممکن است پس از حذف این بازی شبیه سازی پارکینگ اتومبیل از دست برود.
Minor bug fix.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟