استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Drift Max Pro Car Racing Game

Drift Max Pro Car Racing Game

دریفت مکس پرو

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۵.۲۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۲
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲,۲۹۹
حجم۵۲۹ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Tiramisu
‏‏یک بازی مسابقه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا از سازندگان بازی معروف Drift Max که در واقع نسخه حرفه ای همین بازی است و در آن میتوانید در مسابقات رد تایر گذاری حرفه ای شرکت کنید. گزینه های مختلف برای سفارشی سازی - ماشین تان را یک رنگ یا دو رنگ کنید و روی بدنه آن، درها و کاپوتش عکس برگردان بچسبانید. - مدل و رنگ رینگ ها را به دلخواه تغییر دهید. - رنگ شیشه های ماشین و بخش قابل رویت ترمز را تغییر دهید. - زاویه چرخ ها و ارتفاع ماشین را به دلخواه تغییر دهید. - اگزوز ماشین را از بین مدل های مختلف اگزوز انتخاب کنید. حالت های بازی - حالت داستانی با 10 فصل مختلف و بیش از صدها مرحله - حالت مسابقه روزانه - حالت رد تایر گذاری کلاسیک - حالت رد تایر گذاری با مانع - حالت انداختن موانع مخروطی - حالت مسابقه رد تایر گذاری حرفه ای ها - حالت رانندگی آزاد ماشین تان را از بین ماشین های مختلف انتخاب کرده، آن را سفارشی سازی کنید و آماده یک مسابقه رد تایر گذاری حرفه ای شوید. ضمنا امکان انتخاب زاویه دید بازی از بین دو زاویه دید داخل و خارج از ماشین نیز وجود دارد.

ویدئو معرفی بازی

‏‏فصل جدید Hot and Cool فرا رسیده است!
‏Hot Wheels, Cool Rides: ترکیبی عالی برای تابستان!
‏این خودروهای درخشان با حال و هوای خنک را در این فصل جدید از دست ندهید! هم اکنون 33 برگردان، 10 رینگ و 3 اسپویلر منحصراً طراحی شده را دریافت کنید!

نظرات و امتیاز ها

۲,۲۹۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر ناشناس
١٦ ساعت پیش

بازی عالیه فقط من چه جوری قسمت انلاین بازی کنم اسن بالا نمیاره بازیو تموم کردم حوصلم سر رفته یکی بگه 🗿

۱ ۰
radin safarpor
٣ روز پیش

‏✓ عالیه ‏✗ ی شهر درست کنین ک هم انلاین هم افلان بتونیم توش هر کاری بخایم با ماشین انجام بدیم و حال تصادف درست کنین ک ماشین ب جایی خور درش کنده بشه یا چیزای دیگه چون بازی رو جذاب و سخت میکنه

۶ ۱
SHOTi elX x 19 x 405
٤ روز پیش

بالا نمیا د

۳ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

رقابت ماشین‌ها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده