استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه خرید
آترومن

آترومن

نصب در حال دریافت
نسخه۹.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۶
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده آترومن
‏‏نرم افزار آترومن به تلاش شرکت فرآورده های نفتی آترود جهت رفاه حال مشتریان شرکت و تسهیل در امر سفارش گیری و ایجاد بستری مناسب جهت یک ارتباط پایدار و دوسویه تهیه شده است. استفاده از این نرم افزار در دو حالت است.
‏حالت اول : شما استفاده کننده محترم یکی از مشتریان شرکت آترود هستید: در این حالت ضمن کسب اطلاعات خاص محصول، با آخرین خبرهای محصولات آترود آشنا شده و می توانید سفارشات خود را از طریق نرم افزار صادر نمائید. بدیهی است پس از اخذ سفارش از شما، پس از هماهنگی با شما، اشل جوایز جاری شرکت برای شما انتخاب می شود.
‏حالت دوم : شما استفاده کننده محترم یکی از مشتریان شرکت آترود نیستید: در این حالت، ضمن کسب اطلاعات خاص محصول، با آخرین خبرها و آموزش های شرکت آترود آشنا می شوید.
‏نکته: در صورتیکه پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید، پیامک فعالسازی نرم افزار آترومن را دریافت نخواهید کرد. برای حل این مسئله یکی از مراحل زیر را انجام دهید:
‏1- اگر مشترک همراه اول هستید عدد 2 را به شماره 8999 ارسال نمایید.
‏2- اگر مشترک ایرانسل هستید عدد 1 را به شماره 5005 ارسال نمایید.
‏3- اگر مشترک رایتل هستید یک پیامک خالی به شماره 800 ارسال نمایید.
‏دریافت پیامک های تبلیغاتی شما حداکثر ظرف 24 ساعت (یک روز کاری) فعال خواهد شد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏حل برخی ایرادات جزئی نرم افزار

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید