استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Bitwarden Password Manager

Bitwarden Password Manager

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۲۳
حجم۴۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Bitwarden Inc.
‏‏بیت واردن ساده ترین و امن ترین راه گردآوری تمام داده های ورودی و پسوردها است در حالی که به راحتی آنها را بین تمامی دستگاه ها همگام میکند.
‏سرقت پسورد یک مشکل جدی است. وبسایت ها و اپلیکیشن هایی که شما از آنها استفاده میکنید هر روز تحت حملات قرار دارند. نقص های امنیتی رخ میدهند و پسوردها به سرقت میروند. زمانی که شما مجدداً از همان پسورد برای تمام وبسایت ها و اپلیکیشن ها استفاده میکنید هکرها می‌توانند به راحتی به ایمیل، حساب بانکی، و سایر حسابهای کاربریتان دسترسی داشته باشند.

ویدئو معرفی برنامه

‏متخصصان امنیتی توصیه میکنند که برای هر حساب کاربری که ایجاد میکنید از پسوردهای متفاوت و تصادفی تولید شده استفاده کنید. اما چطور تمامی این پسورها را مدیریت میکنید؟ بیت واردن ساختن، نگهداری، ودسترسی به پسوردهایتان را آسان میکند.
‏بیت واردن تمامی داده های ورودی شما را در یک گاو صندوق رمزنگاری شده نگهداری میکند که قابل همگام سازی توسط تمامی دستگاه های شماست. از آنجا که این داده ها هر زمان قبل از ترک دستگاهتان کاملا رمزنگاری میشود، فقط شما به اطلاعاتتان دسترسی دارید. حتی اگر تیم ما در بیت واردن هم بخواهند نمیتوانند اطلاعات شما را مشاهده کنند. داده های شما توسط رمزگذاری AES-256 بیتی، هَش خرد شده، و PBKDF2SHA-256 رمزنگاری شده است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
- Usability improvements
- Various bug & security fixes

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی