استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Bitwarden Password Manager

Bitwarden Password Manager

نصب در حال دریافت
نسخه۲۰۲۳.۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۵
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۵۴
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Bitwarden Inc.
‏‏بیت واردن ساده ترین و امن ترین راه گردآوری تمام داده های ورودی و پسوردها است در حالی که به راحتی آنها را بین تمامی دستگاه ها همگام میکند.
‏سرقت پسورد یک مشکل جدی است. وبسایت ها و اپلیکیشن هایی که شما از آنها استفاده میکنید هر روز تحت حملات قرار دارند. نقص های امنیتی رخ میدهند و پسوردها به سرقت میروند. زمانی که شما مجدداً از همان پسورد برای تمام وبسایت ها و اپلیکیشن ها استفاده میکنید هکرها می‌توانند به راحتی به ایمیل، حساب بانکی، و سایر حسابهای کاربریتان دسترسی داشته باشند.

ویدئو معرفی برنامه

‏متخصصان امنیتی توصیه میکنند که برای هر حساب کاربری که ایجاد میکنید از پسوردهای متفاوت و تصادفی تولید شده استفاده کنید. اما چطور تمامی این پسورها را مدیریت میکنید؟ بیت واردن ساختن، نگهداری، ودسترسی به پسوردهایتان را آسان میکند.
‏بیت واردن تمامی داده های ورودی شما را در یک گاو صندوق رمزنگاری شده نگهداری میکند که قابل همگام سازی توسط تمامی دستگاه های شماست. از آنجا که این داده ها هر زمان قبل از ترک دستگاهتان کاملا رمزنگاری میشود، فقط شما به اطلاعاتتان دسترسی دارید. حتی اگر تیم ما در بیت واردن هم بخواهند نمیتوانند اطلاعات شما را مشاهده کنند. داده های شما توسط رمزگذاری AES-256 بیتی، هَش خرد شده، و PBKDF2SHA-256 رمزنگاری شده است.
‏‏- رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۵۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
soltan
١٦ آذر ١٤٠١

از مایکت دان نکنید، اطلاعات مهمتون شاید بخطر بیوفته فقط از پلی استور

۰ ۷
313550
٩ آبان ١٤٠١

‏✓ 313550 ‏✓ hojatmoazmi1@gmail. ocm ‏✗ 313550

۰ ۰
YAS fns
١١ مهر ١٤٠١

عالی هست بریزید

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط