استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آب و هوا
MyRadar Weather Radar

MyRadar Weather Radar

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۲۶.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۲۵
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۹
حجم۵۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده ACME AtronOmatic LLC
‏‏رادار من عنوان یک برنامه سریع و کاربرپسند و قدرتمند در زمینه پیش بینی آب و هوا با نمایشگر متحرک است. این برماه موقعیت جغرافیایی کنونی شما را بررسی کرده و تغییرات جوی آینده را به دقت پیشبینی می‌کند. برنامه را اجرا کنید و مکان زندگی خود را انتخاب کنید تا نمایشگر زنده‌ی راداری برنامه با لوپ دو ساعته فعال شود. این ویژگی سریع‌ترین راه برای پیشبینی آب و هوا در روزهای آینده را فراهم می‌کند. دیگر نیازی نیست منتظر پخش اخبار از تلویزیون باشید، برنامه را نصب کنید و به سرعت ارزیابی دقیقی از وضعیت جوی را در برنامه ببینید. این کاربرد همان عاملی‌ست که باعث موفقیت برنامه در سال‌های گذشته بوده است.

ویدئو معرفی برنامه

‏ علاوه بر نمایشگر راداری زنده در این برنامه لیستی دائما به روز شونده از داده‌های هواشناسی در بالای تصویر به شما نشان می‌دهد. نمایش پویا و متحرک برنامه با تعیین شدت از وزش باد در سطح پایین و جت‌استریم، فشار هوا، زلزله، توفان، برنامه و مسیر حرکت هواپیماها و همچنین آخرین گزارش‌های حریق و آتش‌سوزی شما را از تمام اطلاعات هواشناسی آگاه می‌سازد.
‏ علاوه بر داده‌ها و نمایش راداری، این برنامه با اعلان و هشدار شما را از وضعیت‌های وخیم هواشناسی مانند گردباد و توفان‌های گرم‌سیری و هاریکان آگاه می‌سازد و البته کاربر می‌تواند این قابلیت را شخصی‌سازی کند.
‏ علاوه بر اینها ارائه هشدار بارش باران با دقت بالا است. اینجا هم نیازی به باز کردن مداوم برنامه نیست، نصب بودن آن روی گوشی کفایت می‌کند تا شما با فعال کردن اعلان‌ها از تغییرات وضعیت جوی در منطقه خود و در زمان مشخص، با تعیین شدت و طول مدت بارش آگاه شوید. این قابلیت‌های هشداری برنامه باعث می‌شود شما همیشه از تغییرات جوی جلوتر باشید و بتوانید با انجام پیشبینی‌های لازم از مخاطرات احتمالی بکاهید.
‏ تمام داده‌ها با استفاده از پایگاه‌های داخلی کمپانی سازنده نمایش داده می‌شوند. این برنامه از پردازنده گرافیکی گوشی شما برای نمایش سریع‌تر نقشه‌های پویا استفاده می‌کند تا زمان استفاده کاربر از برنامه را بهینه‌سازی کند. در راستا امکان بزرگنمایی نقشه تمام دنیا نیز برای کاربران فراهم شده است.
‏ دریافت برنامه رایگان اما برخی آیتم‌ها با پرداخت درون‌برنامه‌ای فعال خواهند شد.
‏ برنامه را نصب کنید تا هرگز در شرایط بد آب و هوایی گرفتار نشوید.
- Fix some bugs on Samsung ZFold3 devices.
- Locked forecast locations are saved between app restarts.
- Fix a few crashes.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی