استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Critical Action Strike Warfare Ops: Shooting Games

Critical Action Strike Warfare Ops: Shooting Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۰/۱۶
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۵
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Action Cool Games
‏‏بازی Critical Action Strike Warfare Ops: Shooting Game یک بازی Critical Action Gun Strike Ops است. این بهترین بازی تیراندازی FPS است. این یک بازی تیراندازی آفلاین سه بعدی شگفت انگیز است. شما در این بازی تیراندازی از مهارت های تاکتیکی FPS (تیراندازی اول شخص) استفاده خواهید کرد. اعتصاب نبرد را در این بازی اکشن و تیراندازی کاملاً رایگان انجام دهید. با تیم حمله ضد تروریستی خود در میدان های جنگ همکاری کنید. گرمای میدان نبرد واقعی را احساس کنید و نیروهای ویژه دشمنان را محکم نگه دارید و کمپ اصلی مخفی را در اختیار بگیرید. از این بهترین بازی اکشن تیراندازی لذت ببرید و تیرانداز قهرمان جنگ باشید.
‏در سناریوی بازی Critical action strike warfare Ops، شهر شما توسط تروریست ها و نیروهای ویژه نظامی دشمنان محاصره می شود. شما با تک تیرانداز تروریست ها را ساقط می کنید و با تیم حمله ضد تروریستی خود شهر را نجات خواهید داد. در این بازی تیراندازی نظامی یک سرباز واقعی باشید. از تفنگ تک تیرانداز خود، ak 47 و سلاح های سنگین دیگر استفاده کنید تا عامل حمله قاتل برای تروریست باشید. چالش را به عنوان یک جنگجوی واقعی بپذیرید.
‏Critical Action Strike fps جنگی مدرن است که باعث می شود همه بازی های تیراندازی اول شخص را فراموش کنید. با تفنگ تک تیرانداز پیشرفته خود شلیک می کنید و پایگاه های دشمن و قاتل خونسرد را نابود می کنید. ماموریت شما این است که نیروهای حمله ضد جنگ را در برابر جوخه تروریست ها دست نخورده نگه دارید. مانند یک جنگجوی چریکی بجنگید. این یک بازی اکشن با تیرانداز تک تیرانداز کماندویی و دارای فریم در ثانیه ضربه بحرانی است که هدف اصلی آن حفاظت از شهر و هدف گیری و تخریب با مهارت های فوق العاده تک تیرانداز است.
‏در این بازی اکشن سناریو و کمپین کاملا چالش برانگیز و با مجموعه مراحل جنگ مدرن، شما قرار است تیراندازی واقع گرایانه و هیجان تک تیرانداز جنگی را به گونه ای تجربه کنید که معتاد شوید. پس اسلحه ها و اسلحه برتر خود را بگیرید و برای بازی تیراندازی کماندویی و جنگنده جنگی در میدان های نبرد شجاعانه آماده شوید. از این رو در این بازی تیراندازی اکشن با سلاح قدرتمند تک تیرانداز سه بعدی و محیط میدان جنگ واقعی برای از بین بردن تروریست ها شلیک کنید. هیجان استفاده از تک تیرانداز و آخرین اقدام جنگی شما را به سناریوی دیگری می برد. شما می توانید برای جنگ بی نهایت و بهترین شلیک تیرانداز از خفا تماس بگیرید. آماده باشید و انتقام خود را دست نخورده نگه دارید و تا انتها با تروریست ها مبارزه کنید.
‏ویژگی ها:
‏- گرافیک و انیمیشن های سه بعدی واقعی
‏- بازی تیراندازی اول شخص
‏- کنترل های روان، گیم پلی اعتیادآور، صداهای واقعی
‏- بهترین کنترل های شبیه سازی تیراندازی
‏- آفلاین حالت بازی تیراندازی
‏- جلوه های تیراندازی سرگرم کننده
‏- بسیاری از تفنگ های مدرن از جمله AWP، GATLIN و AK47
‏- تفنگ تک تیرانداز پیشرفته
‏- بهترین بهینه سازی شده برای همه دستگاه های اندروید
‏- ماموریت های چالش برانگیز مختلف و سناریوهای تیراندازی
Critical Action strike warfare shooting games

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شهاب بروفد
١٠ خرداد ١٤٠١

به نظرم این بازی خوب است ولی دیگه بازی است شهاب بروفد هستم

۱ ۲
علی رسولی اصل
٩ دی ١٤٠٠

سلام خیلی خوب نیست مرحله 8 سخت نصب نکنید ولی هم نصب کردید سخت

۶ ۱۰
شاهین
٢٩ آذر ١٤٠٠

بازیش خوبه فقط مرحله ی سی خیلی سخته

۱۲ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده