استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Machine gun Fire : Gun Games

Machine gun Fire : Gun Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۲۴
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۶
حجم۴۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fun Games Zones
‏‏از بهترین شبیه‌سازی دوربین تیراندازی توپچی در سال 2021 لذت ببرید. سرگرمی از جلوه‌های تیراندازی و بهترین شبیه‌سازی مسلسل‌ها با گرم کردن و از بین بردن بازوکا. با شبیه سازی واقعی تیراندازی تفنگ های تهاجمی، تفنگ های دستی، مسلسل و بازوکا در این بازی های تفنگی در میدان نبرد بجنگید. این بازی اسلحه به شما شبیه سازی سلاح های سه بعدی از سلاح های جنگی سنگین نظامی که در طول نبرد در صحنه جنگ واقعی و با آسیب واقعی هوش مصنوعی استفاده می شود را به شما می دهد.
‏اسلحه های بزرگ و سلاح های مدرن دنیا را انتخاب کنید. برای تجربه توپچی تیراندازی جنگی با زوایای مختلف از دوربین تفنگدار سه بعدی استفاده کنید. در این بازی عالی تیراندازی با فریم بر ثانیه، می توانید مانند زندگی واقعی از تیراندازی لذت ببرید و احساس سربازی رزمی کنید. در بازی جنگ واقعی، تیرانداز FPS باشید.
‏از مجموعه بزرگی از سلاح‌ها و مسلسل‌های FPS با بهترین شبیه‌سازی تیراندازی استفاده کنید. وقت آن است که در بازی های تیراندازی سه بعدی واقعی عکس بگیرید.
‏بهترین شبیه سازی این بازی اسلحه این است که می توانید آزادانه در میدان های جنگ شلیک کنید و به دشمنان تروریست حمله کنید. یک تیرانداز واقعی سریع FPS باید با اسلحه های تروریستی مقابله کند و ماموریت ها را کامل کند. به دلیل حملات تصادفی دشمنان، به سختی می توان حمله بحرانی مدرن را به تأخیر انداخت. این بازی تیراندازی توپچی بهترین بازی اکشن برای عاشقان تیراندازی ویژه است. وظیفه تیراندازی خود را کامل کنید و این تیراندازی جنگی توپچی را دوست داشته باشید. در میدان های جنگ ارتش زنده بمانید.
‏ویژگی ها:
‏- بهترین بازی تیراندازی آفلاین
‏- تیراندازی با مسلسل با بهترین کنترل ها
‏- شلیک شگفت انگیز
‏- بهترین بازی تیراندازی
‏- ندای جنگ مدرن
‏ >- ماموریت های بازی تک تیرانداز واقعی
‏- گرافیک HD و صدای واقعی
‏این بازی شگفت انگیز تیراندازی بهترین بازی برای دوستداران تیراندازی توپچی ارتش است. بهترین بازی اکشن با واقعی ترین ماموریت های جنگی و تیراندازی فریم در ثانیه.

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علیرضا پادشاه بازی ها
٣ روز پیش

سلام من این بازی رو تازه نصب کردم و خیلی هم عالیه ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

۰ ۰
اميرحسين دهوارى
١ خرداد ١٤٠١

عال

۰ ۲
نازنین زهرا
٢٣ فروردین ١٤٠١

یانبترین بازی دنیای الکی اینترنت هروم شد😠😠😠😠😠😡😡

۲ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده