استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gunner Navy Warship FPS Battle

Gunner Navy Warship FPS Battle

نسخه۲.۲.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۲۲
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۵
حجم۶۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده fighting games
‏‏این بار تیراندازی با مسلسل نیروی دریایی ارتش در بازی های جنگی آفلاین! بازی‌های تفنگ 2020
‏آتش تیراندازی نهایی نبرد اینجاست... در بازی آفلاین تیراندازی جنگ سه بعدی تیراندازی را از توپچی شروع کنید.
‏وقت آن رسیده است که بازی‌های مبارزه‌ای سه بعدی واقعی در شرور میدان نبرد ماموریت های وظیفه ضربتی نبرد کماندویی نیروی دریایی ارتش بی رحم در خلیج های نقشه جهان در بازی های اسلحه آفلاین آغاز شده است. برای انجام ماموریت‌های ضربتی ضد وظیفه آماده شوید و با مهارت‌های شبیه‌ساز 3 بعدی مسلسل، دشمنان نیروهای ویژه خود را هدف گیری و هدف قرار دهید. این بهترین بازی اسلحه ای با سلاح های فریم بر ثانیه سریع با سلاح های بزرگ واقعی مانند بازی های ww2 است. آره! شما بهترین کماندوی تیراندازی بازی های آفلاین هستید. هنگام حمله حساس ضد تروریست ها در نزدیکی جزیره بازی های تیراندازی رایگان، باید در میدان نبرد بسیار مراقب باشید. در طول میدان نبرد بازی های نیروی دریایی توپچی، آنچه را که تا به حال به سر راه شما آمده است، از بین ببرید. در این سناریوهای بازی اسلحه آفلاین، تمام نیروهای شیطانی را در سراسر جهان از بین ببرید. تمام ماموریت های ضد وظیفه را شکست دهید. شما در تمام ماموریت های آفلاین وظیفه تیراندازی نخبگان عملیات ویژه تیراندازی جنگ نیروی دریایی فراخوانده شده اید.
‏این نه تنها یک میدان نبرد بقا است، بلکه یک مسابقه مرگ بین شما به عنوان ضد تروریست و حمله تروریستی واقعی است. بله، بازی های شبیه سازی مسلسل 2020 جدید آن. به یاد داشته باشید، آن دشمن بسیار خوب آموزش دیده است و یکی از بهترین تیراندازان تک تیرانداز در سراسر جهان آفلاین را دارد. در طول ماموریت حمله حساس شبیه سازی مسلسل، یک تیرانداز تیزبین و سریع باشید. شما می توانید مهارت های بازی های تیراندازی با اسلحه خود را با بازی آفلاین تیراندازی جنگ افزایش دهید. شما باید بازی های نیروی دریایی ارتش را رهبری کنید. این جنگ بی‌نهایت را از طریق مهارت‌های تیراندازی و تاکتیکی خود در این بازی‌های تیراندازی جدید 2020 پایان دهید.
‏برای نبردهای شدید تیراندازی با مسلسل آماده شوید. در طول ماموریت های حمله آفلاین با تروریست ها مقابله کنید. فراخوان اعتصاب انتقادی فراخوانده شده است. آیا آماده پاسخگویی به تیراندازی متقابل دشمنان در بازی های اسلحه در حالی که آفلاین هستید هستید؟ برای شکست دادن همه تروریست‌های بازی‌های تیراندازی رایگان 2020، یک شلیک مهم شلیک کنید.
‏بهترین تیرانداز را صدا بزنید، مسلسل‌ها آماده عمل هستند! هم اکنون بازی های شبیه سازی مسلسل، بازی های تیراندازی محبوب را دانلود کنید. در دنیای بازی های تیراندازی آنلاین و آفلاین، ارتش یک نفر باشید، قاتل تیرانداز تا کشتن. تیراندازی با مسلسل، بازی های تیراندازی و سرگرم کننده جالب!
‏از این بازی اکشن با سناریوهای بازی های تیراندازی واقعی لذت ببرید و جنگجویان واقعی بازی های اسلحه آفلاین باشید. تیراندازان اول شخص، این یک بازی تفنگ رایگان است و شما از بهترین کنترل های شبیه سازی تفنگ لذت خواهید برد. بازی های مسلسل 2020. این وظیفه شماست که در میدان نبرد شلیک بازی ها، به دشمنان ضربه بزنید. در این نبرد امید خود را از دست ندهید و مهارت های تیراندازی خود را در برابر حمله میدان جنگ دشمنان در بازی های ارتش اثبات کنید.
‏شما می توانید از قدرت های مختلفی مانند حمله هوایی و کیت مدی در این بازی تیراندازی استفاده کنید. از مسلسل و بازوکا با نسخه بارگذاری شده سلاح های توپچی شگفت انگیز استفاده کنید و از هیجان تیراندازی واقعی لذت ببرید. بازی های تیراندازی رایگان با مناطق تیراندازی بیابانی و جزیره ای سناریوهای تیراندازی با مسلسل. اسلحه های تیراندازی شگفت انگیز مانند آنهایی که در بازی های ارتش جالب وجود دارد. اتخاذ حمله انتقادی علیه استراتژی جهانی دشمنان. هیجان تیراندازی با مسلسل 2020 را احساس کنید که بازی های جدید تیراندازی است. بهترین و جنگ تیراندازی مدرن منحصر به فرد را در بازی های جنگ نیروی دریایی تجربه کنید. دشمنان واقعی نبرد را شکست دهید.

نظرات و امتیاز ها

۲۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر zanganh4024
٣ دی ١٤٠١

خوب عالی ازاین بهترنمی شه10/2........زنگانه

میپسندم۶ نمیپسندم۴
عکس کاربر Mohmmd
٥ آذر ١٤٠١

سلام. وخستخ نباشید به سازنده این بازی،رو هم رفته بازی خوبیه!ولی کمی دیر الله میدهد،گرافیک نفرات هم ضعیف میباشد،،،

میپسندم۶ نمیپسندم۳
عکس کاربر مصطفی
٢٨ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ در کل خوب

میپسندم۷ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده