خانه بازی هیجانی
نسخه۱.۷.۴
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۹/۰۲
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۲۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
سازنده Games Lobby

‏‏بازی اندروید Real Shooting 3D 2017 یک بازی تیراندازی به هدف میباشد. در این بازی اندرویدی مهارتهای تیراندازی خود را تقویت کنید و با دقت کامل به سمت نشانه ها هدف گیری کنید و به آنها شلیک کنید و تیر را به هدف بزنید. در این نرم افزار اندرویدی با شلیک به هدف های مختلف میتوانید تیراندازی را تمرین کنید و به یک تیرانداز حرفه ای تبدیل شوید. به اجسام مختلف مانند بطری، شیشه، ماکت انسان، و… شلیک کنید و با شلیک به هدف امتیاز به دست آورید و وارد مرحله ی بعدی شوید.

‏در بازی اندروید Real Shooting 3D 2017 در مکان های مختلفی مثل جنگل، میدان جنگ،میدان تیراندازی و… تیراندازی بر روی اجسام مختلف را تجربه کنید و مهارتهای خود را ارتقا دهید. با ابزارهای کنترلی کامل میتوانید تسلط کامل به اسلحه ی خود داشته باشید و با دقت میتوانید تیراندازی کنید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و تیراندازی در فضاهای مختلف یک بازی بینظیر تیراندازی را به وجود آورده است.

‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Real Shooting 3D 2017 :

‏– اسفاده از مهارتهای تیراندازی در محیط های مختلف

‏– نشانه گیری و شلیک به هدف با دقت کامل

‏– تمرین تیراندازی و تبدیل شدن به تیراندازی حرفه ای

‏– شلیک به بطری، شیشه، ماکت انسان، و…

‏– تیراندازی در جنگل، میدان جنگ،میدان تیراندازی و…

‏– دارای ابزارهای کنترلی کامل

‏– داریا گرافیک بینظیر و فضاهای مختلف

- New sensitivity & new controls added
- Halloween-themed targets added
- Optimization added for weak devices

please give us your feedback about our new update, with the help of your feedback we will improve our game more

Thanks
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟