استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شخصی سازی
Action Launcher: Pixel Edition

Action Launcher: Pixel Edition

اکشن لانچر

نصب در حال دریافت
نسخه۴۷.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۰۷
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۴۲
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده ActionDash
‏‏Action Launcher 3 یکی از بهترین لانچرهای اندروید، با طراحی متریال می باشد که با استفاده از آن میتوانید تغییرات ظاهری دستگاه اندرویدی خود را به حد کمال برسانید . قطعا تا به این لحظه لانچر های زیادی با سبک ها و امکانلت بسیار متفاوتی توسط توسعه دهندگان عرضه شده است، با اطمینان کامل می توان گفت لانچر های سبک و ساده همواره طرفدار بیشتری داشته اند، یکی از بهترین نمونه این لانچر ها برنامه Action Launcher 3 است که علاوه بر برخورداری از ظاهر شکیل و کاربر پسند بسیار سبک و روان است و حافظه زیادی از رم دستگاه شما را اشغال نمی کند و در نتیجه با استفاده از برنامه Action Launcher 3 با هیچ گونه افت سرعتی مواجه نخواهید شد. برنامه Action Launcher 3 از طراحی متریال نزدیک به لانچر اصلی اندروید 5 ( lollipop ) بهره می برد، پس اگر برای دستگاه اندرویدی شما نسخه جدید اندروید 5 هنوز منتشر نشده، از این برنامه استفاده کنید تا کمی با ظاهر اصلی اندروید 5 آشنا تر شوید. همچنین Action Launcher به شما اجازه می دهد طرح بندی موجود خود را از لانچرهای دیگر مانند Apex، Nova، Google Launcher، Sense، TouchWiz و لانچر پیش فرض اندروید وارد کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏برخی از ویژگی های لانچر Action Launcher 3 اندروید:
‏◎ Quickdrawer، برای دسترسی سریع به تمام برنامه های خود
‏◎ Quicktheme. در طراحی سبک متریال واقعی، رنگ ها از تصاویر پس زمینه شما استخراج می شوند، و برای سفارشی کردن ظاهر طرح بندی شما استفاده می شود. Quickdrawer، پس زمینه پوشه، جعبه Google Search و غیره همه را می توان با پس زمینه شما مضمون کرد.
‏◎ کاورها، یک برداشت نوآورانه روی پوشه ها که اجازه می دهد برنامه ها و میانبرها را بدون نگاه کردن دقیق به صفحه اصلی اجرا کنید.
‏◎ Shutters، یک ویژگی منحصر به فرد که نیرو و پتانسیل ویجت های اندروید را باز می کند. یک آیکون برنامه را بکشید، و سپس ویجت برنامه به طور خودکار ایجاد و نمایش داده می شود.
‏◎ Quickpage، یک دسترسی صفحه نمایش کاملا برجسته از لبه راست صفحه نمایش
‏◎ استفاده از بسته های آیکون، اندازه آیکون ها و تغییر آیکون های فردی
‏◎ پشتیبانی کامل از تبلت
‏◎ و …
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
v47.0:
• 🆕: Introducing widget stacks! Layer widgets on top of each other, and page through them with a vertical flick! Select 'Widget Stack' from Action Launcher's widget list and get stacking!
• 🆕: 2021 Supporter Badge! This year's bonus goodies include 6 awesome wallpapers!
• FIX: Auto Dark theme detection bug
• FIX: Numerous stability fixes

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده