خانه برنامه آموزشی
اطلس انگل شناسی پزشکی

اطلس انگل شناسی پزشکی

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده احمد حبیبی
‏‏باسمه تعالی
‏درباره برنامه اطلس انگل شناسی
‏ گرافیک،برنامه نویسی،ترجمه مطالب و طراحی آزمون ها:
‏ احمد حبیبی
‏ کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی
‏ کارشناس علوم آزمایشگاهی(بیش از 13 سال سابقه کار در آزمایشگاه تشخیص طبی)
‏ کاربرد اپلیکیشن ها در تمام علوم مخصوصا علوم پزشکی پیشرفت قابل توجهی داشته است.کمبود یک نرم افزار جامع اطلس انگل شناسی که بصورت اکادمیک تصویر تمام انگل های بیماریزای انسان را بصورت کاملا علمی در خود داشته باشد و بتواند به دانشجویان، اساتید، پرسنل آزمایشگا هها کمک کند کاملا محسوس بود از اینرو تصمیم گرفتم با طراحی این نرم افزار خدمت ناچیزی به جامعه علوم پزشکی ارائه نمایم.در خود نرم افزار آزمون هایی قرار داده شده تا آموزش های خود را محک بزنید و برای آزمون های عملی در دانشگاه نیز آماده شوید.این نرم افزار بصورت یک طرح پژوهشی فناورانه به شماره طرح 663 و کد اخلاق IR.ABADANUMS.REC.1399.020 در سامانه پژوهشیار دانشکده علوم پزشکی آبادان به تصویب رسیده است.دانشجویان و اساتید درصورت درخواست طراحی نرم افزار جهت پایان نامه،اطلس شخصی،کتاب الکترونیک و غیره لطفا پیشنهادات خود را فقط از طریق واتساپ یا ایمیل ارسال کنید.باتشکر.
‏ احمد حبیبی
‏ ایمیل:
‏ ahmad.habibi82@gmail.com
‏ شماره تلفن همراه:
‏ 09166316620
‏ منابع:
‏ https://www.cdc.gov/dpdx/az.html
‏ http://atlas.or.kr/index.html
‏ http://www.atlas-protozoa.com/index.php
‏ [S._K._Rai,_S._Uga,_N._Kataoka,_T._Matsumura]_ATLAS OF MEDICAL PARASITOLOGY
‏ موفق باشید.
‏‏اضافه کردن امکان امتیاز دادن به برنامه.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟