خانه برنامه خرید
الو گوسفند - خرید آنلاین گوشت و دام زنده

الو گوسفند - خرید آنلاین گوشت و دام زنده

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده ابوالفضل بختیاری
‏‏الو گوسفند
‏اولین اپلیکیشن ارسال دام زنده و فروش گوشت تازه گوسفندی و گوساله
‏وقت با ارزش خود را برای خرید حضوری گوشت از فروشگاه ها و قصابی ها هدر ندهید.
‏محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید ، روز ، ساعت و آدرس تحویل را تعیین نمایید ؛ سفارش را در زمان مقرر برایتان ارسال می کنیم!
‏•گوشت تازه و با کیفیت : گوشت تازه بصورت بسته بندی در شرایط کاملا استاندارد ارسال می شود که دارای تمامی مجوز های لازم از سازمان های مربوطه می باشد.
‏•عرضه مستقیم : محصولات الو گوسفند به صورت مستقیم از تولیدکنندگان تامین می شوند و شما با خرید از الو گوسفند علاوه بر خرید با قیمت پایین تر ، محصول را بصورت تازه و با کیفیت درب منزل خود دریافت می نمایید.
‏•دام ارگانیک : دامهای ارسالی الو گوسفند از بهترین نژاد های کشور ( مغان ، افشاری ، کردی ، ماکویی ) می باشد که از بهترین علوفه تغذیه شده اند.
‏•بهداشت و سلامت دام : دام های الو گوسفند همگی دارای گوشواره سلامت از دامپزشکی می باشند و در بازه های زمانی توسط دامپزشک چکاپ می شوند. دام های ما به هیچ وجه آب نمک نخورده اند.
‏•قصاب مجرب و رایگان : قصاب الو گوسفند بصورت رایگان دام را برای شما ذبح می کند ، پوست می کند و خرد می کند.
‏‏اضافه شدن امکان خرید با تعداد بیش از ۲ عدد  
‏رفع ایرادات جزئی 
‏بهبود سرعت اتصال
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟