خانه برنامه کاربردی
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده Google LLC
‏‏نرم افزار تلفن همراه Screenwise متر است مورد استفاده برای مدیریت مشارکت کنندگان در این نشست ثبت نام در گروههای تحقیقاتی بازار. اگر شما یک سخنرانان ثبت نام با Google نیست، این برنامه نمی خواهد تابع؛ لطفا دانلود کنید و یا استفاده از این برنامه است. این برنامه کار می کند در هماهنگی با دستگاه های اندازه گیری خارجی Screenwise.
‏در مورد پژوهش PANEL: مانند بسیاری از شرکت های دیگر، گوگل گرد هم می آورد پانل تحقیقات بازار برای کمک به یادگیری بیشتر در مورد چیزهای مانند استفاده از فن آوری، چگونه مردم در حال مصرف رسانه ها، و چگونه آنها استفاده از محصولات گوگل است. این بخشی از برنامه پنل تحقیقات ما است.
‏برای اطلاعات بیشتر، مراجعه به صفحه عضویت پانل پژوهش اگر شما یک سخنرانان هستند. شما همچنین ممکن است بیشتر در مورد تحقیقات پنل در این صفحه وب را بخوانید: http://www.google.com/landing/panelresearch/
‏مجوز توجه
‏* اطلاعات تماس (مطلع حساب ها): مورد نیاز برای ورود به حساب گوگل اجازه می دهد و تشخیص گوگل از حسابها در دستگاه پیکربندی شده است.
‏* محل سکونت: نیاز به کردهاید و پیکربندی دستگاه های اندازه گیری Screenwise خارجی.
‏* بلوتوث: مورد نیاز برای قرار و پیکربندی دستگاه های اندازه گیری Screenwise خارجی.
Bug fixes and improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟