خانه برنامه کسب و کار
الوپیک | نرم افزار سفیران

الوپیک | نرم افزار سفیران

الوپیک

تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۶۶
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده الوپیک

الوپیک؛ درآمد چند میلیونی با موتور سیکلت

 

در سال های اخیر و با گسترش پلتفرم اندروید تنوع اپلیکیشن های آن و خدماتی که ارائه می دهند نیز به شکل چشمگیری افزایش پیدا کرده است. از اپلیکیشن های پرداخت گرفته  برنامه های آموزشی، نرم افزارهای اندرویدی این روزها بخش مهمی از زندگی ما را تشکیل می دهند. جا به جایی مسافر و حمل بار نیز یکی از بخش هایی بود که با گسترش برنامه های اندرویدی بسیار پیشرفت کرد و تبدیل به یکی از محبوب ترین خدمات این پلتفرم شد. امروز اگر شما هم قصد جا به جایی در شهر داشته باشید احتمالا تپسی و اسنپ از انتخاب های اصلیتان خواهند بود. در این بین الوپیک نیز با ایده خلاقانه ای موتور سیکلت های پرتعداد شهر را به خدمت گرفت تا جا به جایی ها با وجود ترافیک به راحتی انجام شود.

اما الوپیک تنها به مسافران یا بسته های ارسالی فکر نکرده و برای سفیران خود نیز خدمات قابل توجهی را در نظر گرفته که می توانید آن ها را در نرم افزار سفیران مشاهده کنید. در واقع این برنامه شباهت های زیادی به تپسی سفیران دارد که برای رفاه حال رانندگان طراحی شده است.
 

اما این برنامه چه قابلیت هایی را در اختیار شما قرار می دهد؟ شما ابتدا با استفاده از مشخصاتی که هنگام ثبت نام به شما داده شده می توانید وارد این برنامه بشوید. سپس با آنلاین شدن و مشخص کردن لوکیشن خود می توانید بسته ها یا مسافرانی که در نزدیکی شما قرار دارند را مشاهده کنید. خود برنامه نیز درخواست هایی که به شما نزدیک هستند را برایتان ارسال می کند تا در صورت تمایل آن ها را قبول کنید.

 

رابط کاربری آسان

 

یکی دیگر از مهم ترین قابلیت هایی که این اپلیکیشن در اختیار شما به عنوان راننده قرار می دهد امکان مشاهده دستمزد پیش از قبول کردن سفر است. بنابراین قبل از قبول سفر می توانید با بررسی دستمزد تصمیم بگیرید. بعد از این که سفر را قبول کردید نوبت به پیدا کردن آدرس می رسد. همانطور که می دانید پیدا کردن دقیق آدرس در شهر بزرگی مثل تهران می تواند بسیار مشکل باشد از این رو مسیریابی هوشمند در بین کاربران رواج پیدا کرده است. این برنامه نیز با استفاده از مسیریاب بلد به سفیران خود کمک می کند تا به راحتی مبدا و مقصد مورد نظر را پیدا کنند.

 

در انتها نیز به بخش محاسبه میزان کارکرد و دستمزد می رسیم که جزئیات آن در این اپلیکیشن قابل مشاهده است. بعد از انجام هر سفر دستمزد شما به حسابتان اضافه می شود و می توانید آن را در بازه های زمانی مختلف دریافت کنید. به طور کلی این برنامه با توجه به قابلیت هایی که در اختیار شما قرار می دهد می تواند بسیار کاربردی باشد. این اپلیکیشن حتی می تواند جای پست را در بسیاری از مواقع برای شما بگیرد. برای رهگیری مرسولات پستی خود نیز می توانید به سایت پست مراجعه کنید.

ویژگی های این برنامه

- مسیریابی هوشمند

- نمایش مبدا و مقصد مسافر

- محاسبه حقوق و دستمزد

- ارتباط با بخش پشتیبانی

- تعداد بالای مسافران

- امکان دریافت سفر با چند مقصد

‏‏بهبود جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟