استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
تپسی رانندگان

تپسی رانندگان

بهترین همراه برای رانندگان تپسی

نسخه۶.۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۰۸
تعداد دانلود۱ میلیون
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۳,۵۴۶
حجم۷۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده TAP30

تاکسی‌های اینترنتی از دو جهت تاثیر بسیار مثبتی بر ناوگان حمل و نقل داشته‌اند. از طرفی، دیگر لازم نیست دغدغه جابجایی در سطح شهر را داشته باشیم چرا که در هر زمان می‌توان درخواست یک تاکسی آنلاین داد. از طرف دیگر، تاکسی‌های اینترنتی کمک فراوانی به بحث اشتغال‌زایی در سطح کشور کرده‌اند. تپسی با توجه به پشتیبانی بسیار خوب خود، گزینه جذابی برای مسافران و رانندگان است و روزانه هزاران سفر از طریق تپسی انجام می‌شود. بهترین دوست رانندگان تپسی، اپلیکیشن مخصوص آن‌ها با نام تپسی رانندگان است. 

مدیریت کار در تپسی

بدون شک یکی از مهم‌ترین ابزاری که رانندگان تپسی برای داشتن تجربه کاری بهینه‌تر به آن نیاز دارند، همین اپلیکیشن تپسی رانندگان است. در واقع، خدمات ارائه شده با استفاده از این اپلیکیشن به قدری ضروری و مهم است که در واقع دانلود آن برای تمامی رانندگانی که می‌خواهند در تپسی فعالیت کنند ضروری است. 

شما به کمک این اپلیکیشن می‌توانید از درخواست سفر افرادی که از طریق تپسی برای گرفتن تاکسی اینترنتی اقدام کرده‌اند، مطلع شوید. شما می‌توانید درخواست‌های اطراف را مشاهده کرده و نسبت به قبول آن‌ها اقدام کنید. در این اپلیکیشن همچنین نقاط پرسفر نیز به شما نمایش داده می‌شود تا بتوانید بهتر نسبت به این که در کدام مناطق احتمال پیدا کردن سفر بیشتر وجود دارد، تصمیم‌گیری کنید. 

از سوی دیگر، شما می‌توانید به جزئیاتی نظیر میزان کارکرد خود یا بحث سهمیه بنزین نیز از طریق برنامه تپسی رانندگان دسترسی پیدا کنید. تمامی این دلایل دست به دست یکدیگر داده است تا تپسی رانندگان همان جعبه ابزاری باشد که رانندگان تپسی به آن روی گوشی خود احتیاج دارند. 

یکی از جذاب‌ترین مسائل در ارتباط با تپسی این است که امکان تسویه حساب لحظه‌ای را برای رانندگان خود مهیا کرده است. بله، رانندگان تپسی می‌توانند در هر زمانی از سیستم تسویه حساب لحظه‌ای این برنامه استفاده کنند. استفاده از این قابلیت نیز به کمک اپلیکیشن تپسی رانندگان میسر شده است. 

همچنین، امکان انتخاب مقصد منتخب هم وجود دارد تا شما بتوانید در صورت تمایل بیشتر سفرهایی را مشاهده کنید که مقصد آن‌ها نزدیک به مقصد مدنظر شماست. در پایان، اشاره به این نکته نیز خالی از لطف نیست که شما می‌توانید از طریق این اپلیکیشن به شکلی فوری با پشتیبانی تپسی ارتباط برقرار کنید. 

تپسی رانندگان به مانند یک پل ارتباطی میان تپسی و رانندگان این اپلیکیشن عمل می‌کند و داشتن آن برای سفیران تپسی کاملا ضروری است.

 

ویژگی‌های تپسی رانندگان:

. امکان انتخاب سفر مورد نظر از میان درخواست‌های موجود

. دریافت سهمیه بنزین

. امکان مشخص کردن مقصد منتخب برای دریافت سفر به سمت آن

. پشتیبانی قوی

. دسترسی به جزئیات آمارهای مختلف نظیر مقدار درآمد و …

‏‏-بازطراحی صفحه درآمد 
‏-امکان چت در سفرهای فوروارد 
‏-نشان معاف از کمیسیون در صفحات اصلی 
‏-بهبود عملکرد نرم افزار

نظرات و امتیاز ها

۱۳,۵۴۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد نوری
٧ ساعت پیش

‏✓ ندارد ‏✗ هزینه صفر کم هستش . دادا مسخره کردم ببینم به خودشون میان

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ستاره بیشتر میدادی خوو
٨ ساعت پیش

‏✓ نداره ‏✗ کرایه خیلی پایینه و کمیسیون هم بالاست کرایه های مفت و کمیسیون بالا

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر شاه کوروش
١٤ ساعت پیش

‏✓ نداره ‏✗ بسیار زیاد برنامه ای برای ایجاد و ترویج دروغ و کلاه برداری بین مردم ضعیف

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده