استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
تاکسی درایور ماکسیم

تاکسی درایور ماکسیم

نسخه۳.۲۵.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۰۸
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱,۹۸۹
حجم۵۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده شرکت راشا پارس رایان
‏‏این سامانه که مربوط به شرکت ماکسیم است برای آن دسته از افرادی که می خواهند با استفاده از خودروی شخصی خودشان، علاوه بر جبران هزینه های نگهداری خودرو، به کسب درآمد پرداخته و یا حتی کسب و کار خود را در حوزه‌ خدمات حمل و نقل آغاز نمایند، طراحی شده است. با استفاده از این اپلیکیشن، علاوه بر داشتن امکان همکاری هم زمان با سامانه‌های متعدد درخواست خودرو، راننده(کاربر) دیگر نیازی به حضور در دفاتر شرکت‌‌ها نخواهد داشت و برنامه کاری خود را مطابق با میل خود تنظیم می کند.
‏با استفاده از دسته بندی‌ها و فیلترهای مربوط به تعرفه و مقصد نهایی، راننده می تواند از لیست سفارش‌ها، موارد مورد دلخواه خود را انتخاب نماید. و یا با فعال کردن وضعیت تعیین خودکار، ضمن دریافت نزدیک ترین سفارش‌ها از سوی سامانه هوشمند، آن‌ها را یکی پس از دیگری اجرا نماید. بدین ترتیب می توان ضمن صرفه جویی در زمان و مصرف سوخت، درآمد بیشتری بدست آورد.
‏با وجود انواع مختلف تعرفه‌های خدمات، محاسبه دقیق هزینه سفارش‌ها امکان پذیر شده است. نرخ سفارش‌ها ثابت بوده، و پیش از پذیرش اجرای آنها قابل مشاهده است. برای تعیین هزینه سفر بر اساس زمان و مسافت طی شده، از تاکسی‌متر اپلیکیشن استفاده می‌شود. چنانچه مسافر در حین سفر تقاضای تغییر مسیر و یا توقف داشته باشد، کاربراپلیکیشن براحتی می‌تواند سفارش را ویرایش نموده و سامانه هزینه سفر را با توجه به خدمات افزوده شده، مجددا محاسبه خواهد کرد.
‏کلیه عملکردهای مورد نیاز برای پذیرش و اجرای سفارش‌ها را می توان بدون حضور در دفاتر شرکت ماکسیم انجام داد. از جمله می توان به مواردی چون شارژ حساب کاربری با استفاده از کارت‌های بانکی و انجام بررسی ظاهری خودرو بصورت غیرحضوری، اشاره نمود.
‏در موقعیت های اضطراری، با استفاده از «دکمه هشدار»امکان درخواست کمک از سایر رانندگان نیز وجود دارد.
‏یک اپلیکیشن کاربردی، سهولت فعالیت در سرویس درخواست خودرو را به کاربر می دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های برتر این اپلیکیشن، ارائه آموزش تصویری و گام به گام است. با استفاده از این روش، کاربر می تواند به سرعت با قابلیت‌ها و روش کار با اپلیکیشن آشنا شود.
‏#تاکسی #درایور #ماکسیم #تاکسی ـ درایور #راننده #تاکسی_درایور ـتاکسی_درایور
‏‏.

نظرات و امتیاز ها

۱,۹۸۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهدی صیادی
٢٣ ساعت پیش

‏✓ هیچ نقطه قوتی نیشت تو ماکسیم که به نفع راننده باشه ‏✗ این چه وزیه لطفن رسیدگی کنید درخواست مسافر میای قبول میکنی مثلاًن ۴۰ تومن کرایه هست میبینی یهو ۳ نفر اومدن با این کع سه نفر نفری بیست هم حساب کنی میشه ۶۰ هنوز کمیسیون هم حساب کنی هیچی برات نمی مونه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر احسان
١ خرداد ١٤٠٣

‏✗ برنامه چند روزه بالا نمیاد سلام. لطفا راهنمایی کنید ببینم چرا برنامه ماکسیم رانندگان بالا نمیاد😤😤

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر علیرضا دودانگه
٢٢ اردیبهشت ١٤٠٣

برا بار بری ندارع

میپسندم۰ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده