استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Angry Anaconda vs Dinosaur Simulator 2019

Angry Anaconda vs Dinosaur Simulator 2019

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۵/۱۱
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۲.۲
تعداد نظرات۱۶
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده animal fun simulator
‏‏Anaconda vs Dinosaur، بازی کاملا منحصر به فرد
‏Angry Anaconda vs Simulator دایناسور 2019
‏بازی به عنوان جانور مرگبار آناکوندا در مقابل دایناسور بازی کنید! این شکارچی گرسنه است! مار عالی همیشه گرسنه است مانند این آناکوندا عصبانی در برابر دایناسورها.
‏در بازی مار در مقابل شبیه ساز دایناسور بازی های جدید رایگان 3d می شود یک مار فوق العاده ماما سیاه و حمله با دندان های سمی و شکار کردن دایناسورها جنگل. آناکوندا، کبری و پایتون مارها خطرناک و مرگبار هستند و همچنین مامبا سیاه و سفید نیز وجود دارد. شما یک شبیه ساز مار واقعی و با ترکیب حمله عصبانی مار 3d بازی می کنید.
‏در بازی عصبانی مارپیچی در برابر دایناسورها برای شکار نهایی شما دندان های تیز تیز، سرعت سریع و نگاه هیپنوتیزم به شکار طعمه خوشمزه و مبارزه با جنگل های خطرناک باران و حیوانات دایناسورهای جنگل نهایی جنگل های جنگلی به عنوان دایناسورهای بزرگ استفاده کنید. نبرد زنده بقای حماسی با این مار خشمگین در مقابل سیمولاتور دایناسور! نهایی در بین بازی های Anaconda در جنگل رایگان است.
‏خانواده خود را با قبیله آناکوندا شروع کنید. آیا شما آماده قربانی کردنت هستید، شکارچیان خود را دنبال می کنید، در اطراف آنها کج میشوید و آنها را به روش بی رحم و بی رحم تر بکشید؟
‏در این بازی هیدرات مار 3d simulator بازی کشف جنگل سبز پر شور است که پر از حیوانات وحشی، وحشی و دایناسورهای غول پیکر رباتیک است. 4 مارپیچ وحشی قابل بازی وجود دارد که مانند آناکوندا مرگبار، پایتون وحشی، مامبا سیاه عصبانی و پادشاه مار کبرا موجود است تا بتواند با دایناسورهای دیوانه مبارزه کند.
‏هیجان بردن و نابود کردن دشمنان و منتقدان را تجربه کنید. شروع نبرد حماسی و حمله به یوزپلنگ حیوانات جنگل وحشی، جگوار، یونجه، گیزل، فیل، و غیره. مبارزه با حیوانات مضر و از بین رفتن یک جنگل عظیم جنگل جهانی با استفاده از مارهای وحشی مانند هیدرا مار و دایناسورها. آماده شدن به ساقه شوید و یک نیش مار مرگبار را به دینو بکشید و نبرد نهایی را برنده شوید.
‏• مار متحرک آناکوندای غول پیکر و دایناسور را انتخاب کنید.
‏• 2019 نبرد هیجان انگیز و ماموریت های مبارزه با مرگبار.
‏• تصاویری شگفت انگیز و جلوه های صوتی در بازی مبارزه Anaconda.
‏• لذت بردن از گرافیک HD با کیفیت کنسول شگفت انگیز در شکار مار.
‏• مار واقعی آناکوندا در مقابل شبیه سازی دایناسور و سیم مار.

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر XXALIRZEAXX
٢٢ اسفند ١٤٠٢

😡😡😈عکساش علکیه نصب نکنید علکی اینترنت خودتونو هدر ندید👿👿👿😡😡😠😡

میپسندم۷ نمیپسندم۱
عکس کاربر آراد سامورایی
٢١ مهر ١٤٠١

بددددددددددددددددددددددددددد بدرد آب نمی خوره،😡😡😡😡😡😡😡😡🤬🤬😠😡😡😡

میپسندم۳۶ نمیپسندم۲۱
عکس کاربر سید طاها
دیروز

خیلی بد

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده