استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه پزشکی و سلامت
ریسک من

ریسک من

مدیریت سلامت

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۲۵
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶۵
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده ریسک من

از سلامت خود مطمئن شوید!

همان طور که می دانید دایره خدمات برنامه های اندرویدی این روزها بسیار گسترده شده و کمتر موضوعی را پیدا می کنید که اپلیکیشن مخصوص خود را نداشته باشد. در این بین اما پزشکی و سلامت از جمله موضوعاتی هستند که شاید به اندازه کافی پیشرفتی در آن ها مشاهده نشده است. به طور مثال اگر سری به اپلیکیشن های حوزه پرداخت، سرگرمی و … بزنیم با تنوع فوق العاده از برنامه های با کیفیت مواجه می شویم اما اپ های پزشکی و سلامت از چنین شرایطی برخوردار نیستند.

ویدئو معرفی برنامه

با این وجود در سال های اخیر اپ های این بخش نیز پیشرفت های خوبی را تجربه کرده اند و خدمات کاربری بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهند. به طور مثال اکنون شما می توانید با استفاده از همین برنامه ها بدون مراجعه حضوری به پزشک وقت ویزیت را به صورت آنلاین دریافت کنید. اپلیکیشن ریسک من نیز یکی از همین سرویس هاست که خدمات پزشکی و سلامت را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می دهد.

 

شما در ابتدا ورود به این برنامه به یک پرسشنامه مواجه می شوید که از شما سوالات مختلفی را در رابطه با وضعیت جسمانی و در برخی مواقع روحی می پرسد. سپس با پاسخ به این سوالات یک پرونده پزشکی برای شما ساخته می شود که مشاوره ها، تجویز دارو و سایر خدمات همگی بر همان اساس انجام می شوند.

اما با توجه به پرسشنامه ای که پر می کنید و علائم احتمالی که در برنامه ثبت می کنید اگر خطر ابتلا به بیماری شما را تهدید کند یا اینکه به بیماری خاصی مبتلا شده باشید با هشداری از سوی اپ مواجه می شوید. سپس می توانید با مراجعه حضوری به پزشک پروسه درمان را آغاز کنید.

یکی از قابلیت های جالبی که این اپ در اختیار شما قرار می دهد امکان به اشتراک گذاشتن تجربیات از بیماری های مختلف است. شما با استفاده از این ویژگی می توانید علاوه به اشتراک گذاشتن تجربیات خود از نظرات سایر کسانی که این بیماری را تجربه کرده اند نیز استفاده کنید.

این برنامه به طور خاص برای بیماری کرونا و مقابله با آن طراحی شده و مشاوره های ارزشمندی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. اگر دارای علائم این بیماری باشید، ریسک من با راهنمایی های مرحله به مرحله به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را بگیرید. اما همانطور که گفتیم برنامه های پزشکی اندروید در سال های اخیر پیشرفت بسیاری کرده اند. برنامه پذیرش ۲۴ یکی از همین سرویس هاست که به شما در دریافت وقت ویزیت آنلاین کمک می کند.

این اپ در واقع شباهت های زیادی به برنامه ماسک دارد که آن هم به طور خاص برای مقابله با بیماری کرونا و اطلاع رسانی به مردم ساخته شد.

اپلیکیشن snap doctor نیز علاوه بر رزرو وقت آنلاین امکان ویزیت مجازی و دریافت مشاوره، دارو … اینترنتی را نیز فراهم کرده است. شما در این برنامه به گروهی از متخصصین پزشکی در زمینه های مختلف دسترسی خواهید داشت. این اپ به خصوص برای زمانی که به دلیل بیماری امکان خارج شدن از خانه را ندارید بسیار کاربردی است.
 

ویژگی های این برنامه

 

- تشکیل پرونده پزشکی

- ارائه مشاوره رایگان

- تشخیص بیماری با توجه به علائم

- گپ ناشناس با سایر بیماران

- رابط کاربری روان

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی