استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
آموزش مکالمه انگلیسی

آموزش مکالمه انگلیسی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۲/۰۵/۰۲
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۰۵
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده میلاد شیری
‏‏آموزش مکالمه انگلیسی
‏مکالمه زبان انگلیسی را گام به گام با گوشی خود یادبگیرید...
‏شما با کمک این برنامه بیش از 40 مکالمه عامیانه و کاربردی را به صورت مرحله به مرحله از آسان تا سخت ، یاد خواهید گرفت. اکثر مکالمات ضروری روزمره از مکالمات ابتدایی تا متوسط روبه بالا در این برنامه گنجانده شده است که شما به صورت قدم به قدم با آن ها آشنا خواهید شد و با سوالاتی که در طول این مراحل از شما پرسیده می شود ، توانایی خود را در مکالمات انگلیسی ارزیابی خواهید کرد. ویژگی بارز این برنامه این است که در هر مرحله می توانید میزان پیشرفت و توانایی خود را مشاهده کنید.
‏این مکالمات از کتاب های انگلیسی آموزشی معروف که در اکثر آموزشگاه های زبان تدریس می شود ، مانند TOP NOTCH گردآوری شده است. روند برنامه به این صورت است که دو نفر با هم یک گفتگویی در مورد موضوعی انجام می دهند ،شما این مکالمه را در چند مرحله یاد می گیرید. پس از پایان یک مکالمه ، مکالمه ای دیگر با موضوعی متفاوت شروع می شود، در حین مکالمات قسمتی از مکالمات به صورت پرسش قرار گرفته که باید به آن پاسخ دهید. تلفظ تمام مکالمات در هر مرحله قابل شنیدن است.
‏چگونه از برنامه استفاده کنیم؟
‏شما باید در هر مرحله به دقت به مکالمات توجه کنید و تفلظ صحیح آن ها را گوش کنید. بعضی از مراحل به صورت پرسش است که باید از بین سه گزینه ، گزینه صحیح را انتخاب کنید؛ توجه کنید که مراحل پرسشی تعیین کننده میزان توانایی شما در ارزیابی نهایی است ، پس با دقت به سولات پاسخ دهید. توجه کنید اگر به سوالی پاسخ دادید امکان پاسخ دهی مجدد وجود ندارد مگر اینکه بخواهید مراحل یادگیری را از ابتدا شروع کنید. پیشنهاد ما این است که حتی اگر به سوالات پاسخ اشتباه دادید یادگیری را تا انتها ادامه دهید و در صورت لزوم دوباره یادگیری را از ابتدا شروع کنید.
‏شما می توانید توانایی خود در مکالمه (گزینه ارزیابی ) را تا مرحله فعلی مشاهده کنید. پس از گذراندن تمام مراحل ارزیابی نهایی به شما نشان داده می شود.

نظرات و امتیاز ها

۲۰۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
.....
٦ مرداد ١٤٠١

بدبدبد خوب نیست هز سازندش تسکر نمیکنم که این برنامرو ساخته افتضاح

۰ ۰
ب نظر من اصن خوب نبود:/
٤ مهر ١٤٠٠

ب نظر من اصن خوب نبود:/

۳ ۰
hliw
٢٦ تیر ١٣٩٧

خوب بود ولی خب زیاد به دردم نخورد منظورم اینه بیشتر به درد مبتدی ها میخوره تا من البته به اونایی که زبان بلد نیستن پیشنهاد میکنم نصب کنن همه چیش خوبه فقط فایل صوتی اش خیلی صدای مردع واضح نیست

۲ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده