استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Kitten: what cat are you? joke

Kitten: what cat are you? joke

نسخه۳.۶.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۲۲
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۳۶
حجم۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Wooden Toys: slime games, antistress simulators
‏‏‏‏*توجه* این برنامه با IP ایران در دسترس نیست و برای استفاده کامل از آن به فیلترشکن نیاز دارید.
‏ تو چه گربه ای هستی؟ تعداد زیادی چهره جلف خانگی، گربه های بامزه و احمقانه وجود دارد! آیا تا به حال رویای زندگی بچه گربه را دیده اید؟ در مورد بسیاری از بچه گربه های شایان ستایش چطور؟ شما می توانید مجموعه عظیمی از حیوانات کاوایی را دریافت کنید! کدام نژاد حیوان خانگی خانگی مورد علاقه شماست؟ امروز اولین بچه گربه کاوایی خود را پیدا کنید! ما مطمئن هستیم که همه انسان ها بچه گربه های بامزه را دوست دارند! همه جا و هر زمان! ویدیوهای خنده دار را دوست دارید؟ خودتان را با کدام حیوان می شناسید؟ عکس سلفی خود را اسکن کنید!
‏ آیا میو کردن با جلف را دوست دارید؟ سلفی خود را با استفاده از دوربین بچه گربه های ما با تقلید از یک تحلیلگر واقعی اسکن کنید. همه واقعا دوست داشتنی هستند! هنگام گرفتن عکس سلفی می توانید چهره های احمقانه یا جدی داشته باشید - ما اهمیتی نمی دهیم. هیچ پیچ و تاب چهره وجود نخواهد داشت، اما هر روز یک بچه گربه زیبا جدید وجود خواهد داشت. دوست داری بازی کنی؟ اسکن صورت حیوانات را روزانه تکرار کنید و مجموعه عظیمی از تمام حیوانات خانگی را جمع آوری کنید. حیوانات خانگی - اسفنکس، مو کوتاه عجیب و غریب، مو بلند بریتانیایی، سافاری، ایرانی و سایر نژادهای حیوانات خانگی. این یک نوع بچه گربه ساز است - روز جدید، بچه گربه جدید! شما امروز کی هستید - میو با دقت، احمقانه یا کرکی؟ تصور کنید که چگونه آشکارساز چهره حیوان شما را شناسایی می کند و حقیقت را به شما می گوید!
‏ می خواهید سرگرم شوید؟ بازی بچه گربه ها و سازندگان صورت حیوانات را امتحان کنید. تحلیلگر چهره و اسکنر یک حیوان خانگی را به سلفی شما اضافه می کند و اسکن خلق و خو یا ظاهر را تقلید می کند. در نتیجه تصویری از یک موجود بامزه در حال میو دریافت خواهید کرد - نگاه کنید، یک بچه گربه شایان ستایش! یک اسکرین شات بسازید و والپیپر بچه گربه بسازید. کاغذ دیواری های کرکی بامزه گربه ها روز شما را روشن می کند! سازنده آواتار: از تصاویر بچه گربه های شایان ستایش در همه جا به عنوان آواتار جدید خود استفاده کنید. تصاویر را کشف کنید و مجموعه کاملی از بچه گربه ها را دریافت کنید! با بازی kitties بازی کنید و مانند یک کلکسیونر احساس کنید!
‏ تصاویر زیادی در مجموعه شما: میو میو خرخر! شوخی بچه گربه‌ها هیچ تغییری ایجاد نمی‌کند - این جوک خلق و خو نیست، اما مجموعه عظیمی از بچه گربه‌های خانگی خواهید داشت که میو می‌کنند. اسکن را روزانه تکرار کنید و قفل همه حیوانات را باز کنید. ما پرورش بچه گربه را پیشنهاد نمی کنیم، اما می توانید آنها را برای کریستال ارتقا دهید. یک رولت نیز وجود دارد - شما می توانید نژادهای منحصر به فرد را برای مجموعه خود برنده شوید. هیچ اطلاعاتی در مورد نژاد گربه های شایان ستایش، یادگیری حقایق جالب گربه یا زندگی پف دار یا اسباب بازی برای حیوانات خانگی خانگی وجود ندارد - فقط صدای آهو و حیوانات خانگی خانگی به گوش می رسد. برای بازی با حیوانات خانگی مجازی خود به مترجم یا اسباب بازی نیازی ندارید. از سازنده آواتار برای تغییر ظاهر خود استفاده کنید.
‏ امیدواریم از بازی اسکنر حیوانات خانگی لذت ببرید. ایده جوک: یک سلفی بگیرید و هر روز اهرم رولت را بکشید، همه حیوانات خانگی شایان ستایش را جمع کنید. شما امروز از چه نژاد حیوان خانگی هستید؟ آیا این حیوان خانگی دوست داشتنی نماد روحیه شماست یا خیر؟ فقط امتحان کن! عکس را با دوستان به اشتراک بگذارید - آنها پست های شما را دوست خواهند داشت!
‏ ویژگی های برنامه:
‏ ~ سازنده خودرو: تصاویر گربه ها
‏ ~ عکس های نژاد گربه: طنز کاوائی خانگی و بازی های عکس سرگرم کننده
‏ ~ فیلتر گوش گربه: جوک اسکن و اسکنر
‏ ~ بازی چهره ساز: زیبا – مانند کارتون!
‏ ~ دوربین حیوانات خانگی شگفت انگیز: بازی با ایده های خنده دار
‏ ~ بازی های خنده دار صورت حیوانات و بازی های دوربین برای بچه گربه ها
‏ ~ نژادهای مختلف - اسفنکس، موهای کوتاه عجیب و غریب، موهای بلند بریتانیایی، سافاری، ایرانی
‏ ~ اسباب بازی برای گربه: بازی میو و بازی های خنده دار
‏ ~ بازی های گربه پنهان را پیدا کنید - مجموعه کامل را جمع آوری کنید
‏ ~ نژادهای گربه: kawaii سازنده آواتار
‏ ~ گربه های نوازشگر: بازی های زیبا با آشکارساز چهره
‏ ~ یک گربه را پیدا کنید: برنامه های رایگان برای بچه گربه ها
‏ ~ گربه های آزاردهنده: صداها و صداها
‏ ~ جوک ها و ایده هایی درباره حیوانات به صورت رایگان
‏ ~ دوربین را بگیرید و حیوان خانگی را پیدا کنید: بازی با بچه گربه ها
‏ توجه: تصویر کرکی که پس از اسکن به دست می آورید نمادی از حال و هوای فعلی، ظاهر یا هر چیز دیگری نیست. ما از ارزیابی روانشناسی یا هر تحلیل دیگری استفاده نمی کنیم، این فقط یک شوخی اسکنر خنده دار است. ما همچنین صورت شما را تغییر نمی دهیم. تصاویر حیوانات در نتایج به ترتیب تصادفی داده شده است. ایده جوک: به دوستان بگویید تا آنها نیز از بازی جوک اسکنر کرکی لذت ببرند! خوش بگذره، امروز روز خوبی خواهد بود! تصور کنید بچه گربه شما در حال صحبت کردن و آواز خواندن است - حتی سرگرم کننده تر! آیا قبلاً از طرفداران برنامه ما هستید؟

نظرات و امتیاز ها

۳۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 丂工彑从闩
١٨ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ خیلی خوب بود و کلی خندیدیم ممنون از سازنده ‏✗ نداره عالیه تازه کسایی هم که میگن این بازی بده این که بازی نیست یه برنامه ای هست واسه سرگرمی

میپسندم۱۱ نمیپسندم۴
عکس کاربر Sara Smith
٧ فروردین ١٤٠٣

لود نمی شه اگر هم لود بشه خیلی بازی مزخرفیه 🤮🤮🤢🤢پیشنهاد میکنم نصبش نکنید ! .برای این بازی حتی یک ستاره خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی زیاده

میپسندم۱۰ نمیپسندم۶
عکس کاربر ۵۹۶۵۵۸
٢٨ مرداد ١٤٠٢

من نمی‌دونم چه جوری کار می‌کنه عکس می‌گیرم اصلاً همون گربه همش گربه سیاه میاد � جوری کار می‌کنه میشه به من بگین تا منم ازش استفاده کنم

میپسندم۳۷ نمیپسندم۲۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده