استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Karaoke Voice Hero simulator

Karaoke Voice Hero simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۲.۴
تعداد نظرات۱۴
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Appache Fun: slime games, antistress simulators
‏‏قهرمان صوتی بازی کارائوکه در مورد آواز خواندن: ریتم را دنبال کنید، مانند یک ستاره فوق العاده واقعی احساس کنید - زمان راک اند رول است! یک گیتار الکتریک بردارید و یک کنسرت راک را شروع کنیم! آیا تا به حال رویای آواز خواندن در گروه راک خود را داشته اید؟ شما مجبور نیستید گیتار یاد بگیرید - فقط به آهنگ گوش دهید و از تمرین ریتم لذت ببرید! شما می توانید با یک ساز موسیقی مانند کنسرت، یک هنرمند سوپراستار باشید. در نبردهای بازی کارائوکه و نبردهای زمینی یک ستاره مهمانی باشید - این یک تقلید از نوار کارائوکه زندگی است. ضربات را دنبال کن مرد! طرفداران شما را دوست خواهند داشت!
‏تصور کنید که یک ستاره در حال ظهور واقعی هستید، صاحب یک گیتار ارزان قیمت هستید و می خواهید در چارت های بزرگ با صدای خود آواز بخوانید. همه گروه‌های محلی دوست دارند گروه‌های تأثیرگذار باشند، آهنگ‌های پرطرفدار بنویسند، سریع پولدار شوند و در یک نمایش معمولی شرکت کنند. نمودارهای برتر منتظر گروه پاپ شما هستند! با ساز مورد علاقه خود یک سوپراستار باشید و از زندگی سوپراستار لذت ببرید. ضربه راک شما در صدر جهان خواهد بود! یک مهمانی عالی خواهد بود. میچ را امتحان کنید، ضربات را دنبال کنید و یادداشت‌های یادگرفتن را مانند یک سوپراستار در حال ظهور در نمودارهای موفق در سراسر جهان تصور کنید. حتی ستارگان گروه باحال و نوازندگان تأثیرگذار نیز به تمرین زمین مسابقه نیاز دارند!
‏شبیه ساز صدای قهرمان بازی کارائوکه – برنامه موزیکال ریتمیک. چالش ضرب و شتم - از نواختن انفرادی لذت ببرید و تصور کنید که می توانید موسیقی خود را بسازید. برای قرار گرفتن در نمودارهای برتر باید تمرین کنید. زندگی رویایی خود را بسازید! دوستش خواهی داشت، مرد!
‏این یک برنامه موسیقایی فوق‌العاده برای سرگرم شدن با بیت‌ها است. Tbh، ما فکر می کنیم این یکی از بهترین بازی های قهرمان است! از برنامه های ریتمیک قهرمان لذت ببرید - بازی های عالی! حتی گیتاریست ها و گروه های با نفوذ نیز برای تمرین آهنگ های پاپ رایگان واقعی نیاز به نت نویسی دارند. آیا شما دوستان واقعی دارید، مرد؟ با دوستان بازی کنید نه علیه آنها! طرفدار موزیکال خواهد گفت - من تو و صدایت را دوست دارم! برنامه آواز خواندن با میکروفون را بدون اشعار یا رتبه بندی آواز تقلید می کند. بخش فنی برای آواز خواندن و تبدیل شدن به یک سوپراستار ثروتمند بسیار مهم است، بنابراین همین الان شروع به تمرین زمین مسابقه کنید. آلبوم مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از آهنگ لذت ببرید! ما هر سلیقه‌ای را برآورده می‌کنیم.
‏موسیقی پاپ یا الکترونیک - برای هر سلیقه موسیقی، چالش ضربه بزنید! آهنگ‌ها را مانند یک بت در کنسرت پخش کنید، ضربات ریتمیک بزنید. بازی‌های مبتنی بر ریتم و بازی‌های با موسیقی خوب عالی هستند!
‏برای پولدار شدن و برگزاری کنسرت در مرکز سرگرمی بزرگ، باید موسیقی زنده ایجاد کنید و ریتم را در حین پخش آهنگ حس کنید و نت‌ها را ایجاد کنید. نمی‌توانیم تضمین کنیم که یکی از گروه‌های موسیقی مورد علاقه‌تان می‌شوید - امیدواریم قبل از پخش آهنگ شرح جزئیات ما را بخوانید.
‏از نواختن گیتار مجازی لذت ببرید و وانمود کنید که آهنگ پاپ رایگان را در این برنامه عالی گوش می‌دهید. شما نمی توانید با دوستان خود بجنگید، اما می توانید یادداشت برداری و یادگیری را امتحان کنید. پخش آهنگ را تمرین کنید - نه بهترین آهنگ‌ها یا بهترین آهنگ‌های تمام دوران، فقط موسیقی خنده‌دار از بهترین نمودارها. از زندگی پرمشغله استراحت کنید - تصور کنید می توانید گیتار را برای مبتدی یاد بگیرید و بهترین دیسکوگرافی را اجرا کنید. آهنگ مناسب خود را پیدا کنید، به آهنگ‌ها گوش دهید. برنامه موسیقی سوپراستار برای ستاره ها - ضربه بزنید، یادداشت ایجاد کنید و به آهنگ های راک گوش دهید. لیست پخش خود را ایجاد کنید و تصور کنید که می توانید در یک آهنگ نمایش واقعی لایک بگیرید یا در یک مرکز سرگرمی بزرگ یک کنسرت راک برگزار کنید یا با پخش آهنگ ها درآمد کسب کنید.
‏توجه: نمی توانید به سرعت پولدار شوید یا در آن ستاره شوید. بالای نمودار آهنگ با استفاده از این برنامه ضربه زدن. نمودار رایگان وجود ندارد، شما گیتار یا نحوه ساخت آهنگ را یاد نخواهید گرفت. نمودار در آینده منتظر شماست، در حال حاضر فقط از پخش آهنگ لذت ببرید و به یک بازیکن عالی تبدیل شوید! گروه‌های جدید را کشف کنید و در جدول بازدیدها بالا بروید. اکیداً به شما توصیه می کنم ریتم بخوانید! برنامه برای بچه‌ها مناسب است – نوعی بازی نگهداری از کودک بازی‌هایی را که حوصله دارید انجام دهید
‏~ استفاده آسان از بازی خوب - تصور کنید صدای خود را بهتر کنید
‏~ یادداشت‌های خواندن شوخی و شبیه‌ساز بازی کارائوکه - احساس کنید در نوار کارائوکه هستید
‏~ شبیه‌ساز ضبط ابزار
‏~ شوخی بازی بخوان - مثل کنسرت
‏~ بهترین مسابقه انتقام
‏~ موسیقی معمولی بازی آفلاین
‏~ چالش علامت گذاری

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
sogand
١٤ فروردین ١٤٠٢

‏✓ خیلی بده یه ستاره هم خیلی خیلی زیاده

۴ ۴
hiresh
٢٩ دی ١٤٠١

این برنامه خیلی خیلی خیلی بده این 1ستارهم دادم تانزر سبت بشه🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

۱۲ ۹
رزو
٢ دی ١٤٠٠

دها

۱۲ ۱۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده