خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Find My Phone Whistle - gadget finder by whistling

Find My Phone Whistle - gadget finder by whistling

تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۵۵
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Appache Selection: casual games and useful tools
‏‏این برنامه یک ابزار برای گوشی هوشمند شما است که هر زمانی که سوت بزنید صدای گوشی شما بلند می شود! این برنامه هنگامی که شما می‌ترسید که در مواقع ضروری گوشی خود را پیدا نکنید، به کار می‌آید. دیگر نگران نباشید، این برنامه بدون نیاز به جی‌پی‌اس مشکل شما را حل خواهد کرد. حالا با این برنامه حتی زمانی که گوشی شما در حالت سایلنت باشد می‌توانید به راحتی گوشی خود را پیدا کنید.
‏ آیا از گشتن به دنبال گوشی خود خسته شده‌اید؟ دیگر نمی‌توانید وقت خود را برای این کار هدر دهید؟ صبر کنید، دیگر وقتتان را هدر ندهید. دیگر از گم کردن گوشی خود نترسید، زیرا این برنامه با یک صدای بلند کار را برای شما آسان خواهد کرد و گوشی شما به سرعت پیدا خواهد شد. این برنامه مشکل شما را خیلی راحت و سریع حل خواهد کرد. هنگامی که شما سوت بزنید این برنامه صدا ها را دریافت خواهد کرد و شروع به ویبره رفتن و درآوردن صدا می‌کند که باعث می‌شود به سادگی آن را پیدا کنید. همین الان این برنامه را نصب کنید.
‏ دیگر نگران نباشید! این برنامه هم در روشنایی و هم در تاریکی کار می‌کند، سوت بزنید تا گوشی خود را پیدا کنید و کنترل آن در دست شما باشد.
‏ خصوصیات برنامه:
‏ کارایی ساده
‏ همراه سیستم تشخیص سوت و صدا
‏ مشکل گم کردن گوشی خود را بدون نیاز به جی‌پی‌اس حل کنید
‏ وقت خود را هدر ندهید، همین الآن این برنامه را نصب کنید.
‏ سریع و ساده
‏ احساس امنیت کنید و گوشی خود را به سادگی پیدا کنید و آن را کنترل کنید.
‏ سیستم تشخیص صدای آسان و عالی
‏ قابلیت استفاده به عنوان یک برنامه‌ی تفریحی و کارآمد
New categories of sounds
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟